Jaką czytasz książkę?

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Czy ktoś z Was zna może twórczość G.G.R Martina? Aktualnie jestem przy drugim tomie jego (jak na razie) trylogii, mianowicie "Starcie Królów. Mistrzostwo, nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Ciekawe jest to, że nie jest to fantasy, w którym nadprzyrodzone elementy pojawiają się na każdym kroku, nie w tym tkwi urok tej serii, ale w niesamowitych intrygach, powiązaniach, które wychodzą na jaw najczęściej dopiero w dalszych tomach.
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Na razie to czytam "Ćwiczenia z zoologii bezkręgowców" :p . Ale jak tylko skończy się sesja i będzie trochę wolnego czasu to planuje dokończyć Sage Amberu Rogera Zelaznego
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
no ja właśnie sie zbieram do przeczytania "Innego świata" i Opowiadań Borowskiego....ale sie zbieram dopiero żeby nie było że mi tak pilno do czytania tych książek:p
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
"Maskarada" Terrego Pratchetta
Jeszcze tylko "Bóg, honor i Ankh-Morpork", "Kapelusz pełen nieba" i obie "Nauki swiata dysku" i będę miał przeczytane wszystkie książki Pratchetta wydane w Polsce...


Hahahaha! Ahahahaha!

Z wyrazami szacunku
Upiór Ope... ekhm... tzn Griczkow

PS Ahahahaha!!!!!

:D
 
K

kfiatushekk

Guest
" Mlot Bogów" biografia Led Zeppelin i "Taka inna"- historia Sinead O'connor
 

Bajka:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Czeka "Anna Karenina", przegrała z "Filozofią współczesną" i "Dydaktyką" :)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
niedawno czytalam Kod Leonarda da Vinci... Zaniedlugo bede czytac(jak mi przyjdzie) HP i książe półkrwi, a potem zabieram się do 13 Apostoła. a w miedzy czasie musze przeczytać do czwartku lekture :/ ale ogolnie czytam ksiazki fajne do czytania ... (a lektury takie nie są ;/)
 
K

kfiatushekk

Guest
ale ogolnie czytam ksiazki fajne do czytania ... (a lektury takie nie są ;/)

Hmm..nie wszytkie.. nie ma to jak Mały Książe czy Kamienie na Szaniec.. Makbet też jest spoko.. znam kilka lektur, które nie są złe..Ae Pana Tadeusza i Quo Vadis nie trawie :/
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
A fajny jest ten kod ? pisza w nim cos madrego ?
bardzo skomplikowant, ale bardzo fajny :)

krótki komentarz(znalazłam w necie żeby nie było:p)
W Luwrze zostaje popełnione morderstwo. Jego ofiarą jest kustosz. Zwłoki zostają znalezione w pozycji przypominającej sławny rysunek witruwiański, na którym renesansowy artysta przedstawił idealne proporcje ludzkiego ciała. W zbrodnię zamieszany jest - według policji - profesor z Harvardu, znawca symboliki religijnej. Sprawy komplikują się, gdyż umierający kustosz pozostawił szereg zagadek, które mają pomóc wskazać winnych tej zbrodni i trzech innych popełnionych tej nocy na wpływowych mieszkańcach Paryża. Ale mają też doprowadzić do czegoś znacznie bardziej istotnego.
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
E tam, jak na taką pompę wokół tej książki (Kod Leonarda Da Vinci) to się trochę zawiodłem. Jest jakaś taka... przewidywalna i momentami infantylna. Polecam bo Brown ma ciekawe spojrzenie na świat ale nie ma się co nastawiać na przełom...
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Ja dzisiaj skończyłam "Harry Potter i Książę Półkrwi", ale mojaja mama od mojej starszej siostry sobie coś pożyczyła, to cos sie fajnego znajdzie..:))
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
"Psychologia moje hobby" :D
fajna książka bo mnie interesuje
nareszcie coś zaczełam czytać :p
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
A ja sobie wyobraźcie sobie czytam "Salonowe życie" Ireny Matuszkiewicz, to już druga jej książka, która czytam, iiiii... muszę powiedzieć, że się chyba zakochałam :) A niech to, czytam czytam... i przestać nie mogę, uwielbiam takie książki, lekko napisane, z polotem i humorem :) Ale w kącie czeka niestety "Dzieje Tristana i Izoldy" plus Mitologiaa..... aahhhhhh..... Muszę się sprężyć :D Psia mać :D
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
A ja musze teraz czytać "Zbrodnie i karę" :/ ..Chociaż nie jest nawet taka zła ta lekturka ;)
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Przed chwilą przeczytałam "Śmierć uderza z półobrotu"- Polecam. Zaczełam po raz piąty czytać "Heartland, Powroty" jeszcze mam wypożyczony "Weekend w górach"
P.S. Zna ktoś takią serie: "Ulica strachu"??? moja ulubiona :D
 
Do góry