Jaka Część Ciała Najbardziej Podoba Się Chłopakom?

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
No właśnie jak to jest?Co sprawia,że wam chłopakom podoba się ta a nie inna dziewczyna???Jeśli taki temat już był to perzpraszam bardzio... :bag:
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Oj tu nie ma reguły. Teoretycznie podobają się słodkie blondyneczki, wiecie, a'la Paris. Ale w rzeczywistości to nie ma reguły, różne są gusta. Jak dla mnie to na pierwszym miejscu liczy się uroczy uśmiech, potem jakoś by były włosy, zgrabna figura (nie chuda), odpowiednio dopasowane do mojej łapki piersi ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Myślę, że chłopakom podoba się każda część ciała z osobna i wszystkie razem :) Ale mój chłopak zwraca u mnie uwagę na:
- uśmiech
- dłonie
- stopy
- włosy
- zapach
- ogólnie twarz
- figurę.

Co prawda zwraca się uwagę na wszystko, ale myślę, że na te częście najbardziej.
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Blondynka....fajny tyłeczek :p hmmmm Nie za grube nogi....i troszke opalona powinna być....aaa i też wielką uwage zwracam na paznokcie... i ogólnie na dłonie... a z tymi paznokciami to dziwne...ale jednak..
 

towarzysz pancerny

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to głównym uwarunkowaniem urody dziewczyny jest jej ciało. Czyli to co wszyscy wiemy: szczupła (ale nie chuda), zgrabny - wypukły tyłek, jerne piersi, gładka skóra, itp. Wbrew pozorom twarz ma znaczenie drógorzędne.

Z tego co mi się jeszcze bardzo podoba u dziewczyny to: długie włosy (obowiązkowo!!!! długie włosy to atrybut kobiecości, który nie powinien być noszony tylko w sytuacjach skrajnych), tyłek, gładka skóra, tyłek, mały nosek, tyłek, duże oczy, tyłek, ładne dłonie no i oczywiście tyłek.
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
oprocz twarzy oczywiscie to:

1. pupa
2. dłonie i stopy
3. nogi

Na pewno nie dla wszystkich ale jak dla mnie wielkość biustu akurat nie ma większego znaczenia.
 

towarzysz pancerny

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeszcze dodam od siebie jedną ważną radę.

Dziewczyny czwiczcie!!! Zadbajcie w pierwszej kolejności o figurę, a dopiero potem o resztę! Choćby nie wiem jak się umalować, wyperfumować, ubrać, itp.; to nigdy nie zastąpi to zgrabnego ciała. Dziewczyna ubrana niegustownie czy zaniedbana, posiadając piękne ciało i tak ma ogromną przewagęnad wystrojonymi "oszukankami". Pieniądze zainwestowane w ozdobniki o wiele bardzie warto przeznaczyć na basen, siłownię, czy choćby na buty do biegania.

Sam mam w klasie koleżankę, która bardzo wyszczuplała i teraz jest z siebie zadowolona. Zdecydowanie poprawiło jej się samopoczucie i samoocena. Jedyny minus tego to możliwość popadnięcia w anoreksję, czy efekt jo-jo. Więc warto wcześniej dowiedzieć się z całej masy poradników w internecie jak się odchudzać, żeby się nie głodzić. Jedyny warunek to samozaparcie i wola ponoszenia ofiar. Jedno mogę zagwarantować - efekt będzie bardzo pozytywny. Tylko bez przesadzania, bo kościotrupy są dużo gorsze od nadwagi.
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Jak dla mnie to na pierwszym miejscu liczy się uroczy uśmiech, potem jakoś by były włosy, zgrabna figura (nie chuda), odpowiednio dopasowane do mojej łapki piersi ;)
Sympatyczny ten post, szczegolnie tekst o biuście ;)

zgrabny - wypukły tyłek, jerne piersi,
No to niestety cechy na ktore nie da sie miec wplywu. Pupa jaki ma kształt taki ma i koniec. A biust jak jest duzy to tez nie da sie go na sile ujedrnic (chyba ze siliconem), no i co ma zrobic taka biedna dziewczyna, pomniejszyc go sobie ?? :bag:
 

towarzysz pancerny

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
No to niestety cechy na ktore nie da sie miec wplywu. Pupa jaki ma kształt taki ma i koniec. A biust jak jest duzy to tez nie da sie go na sile ujedrnic (chyba ze siliconem), no i co ma zrobic taka biedna dziewczyna, pomniejszyc go sobie ?? :bag:
Sprawa dyskusyjna. Od sibie dodam, że głównym przesłaniem moego wcześniejszego postu, jest drażliwa zazwyczaj sprawa nadwagi. A konkretnie zachowanie właściwej.
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Fajnie,w sumie mniej więcej takich odpowiedzi się spodziewałam...potrzebne mi są na zajęcia...heh więc proszę o więcej i dzięki...:)
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
Ten post pisze Śniący jak coś :] Sopeleq preferuje panów :] a u niej nie moge się zalogować na konto z jakiś niewiadomych przyczyn dlatego pisze z jej konta :]


Jak czytam wasze wypowiedzi na mej twarzy pojawia się uśmiech politowania.


Nie ma to jak patrzeć tylko na wygląd żałosne takie przyziemne cechy widzicie a nie dostrzegacie tego co jest tak naprawde istotne. Wszak każda kobieta po pewnym czasie straci swój urok na to nie ma rady nawet jakby przeszła kilka tysięcy operacji plastycznych.


Ja mam gdzieś jak dziewczyna wygląd bo hmmm szczerze to jest to najmniej istotne dla mnie :] Jeśli dba o swój wygląd nie jest jakoś odrzucająca bo nie myje się etc. to reszte mam gdzieś. Jeśli już to liczą sie uczucia i charakter a wygląd to sobie może być jaki kolwiek.


Każdy ma w sobie coś pięknego więc wygląd mam gdzieś :] to jest płytkie i ulotne.
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak już na wygląd patrzymy to zależy do czego xD
Bo jak to mój kolega mówił :D "Worek od ziemniaków na łeb i można..." xD (Czasem karton xD)
No ale tak jak patrzę na dziewczyny sobie tak kątem oka xD To patrzę na:
Buźka,
piersi,
oczy (ale raczej nie podchodzę i nie patrzę się każdej prosto w oczy:D),
tyłeczek,
włosy (włosy nieraz idą wyżej),
nogi,
ogólnie całokształt ;P
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Ten post pisze Śniący jak coś :] Sopeleq preferuje panów :] a u niej nie moge się zalogować na konto z jakiś niewiadomych przyczyn dlatego pisze z jej konta :]
Jak czytam wasze wypowiedzi na mej twarzy pojawia się uśmiech politowania.
Nie ma to jak patrzeć tylko na wygląd żałosne takie przyziemne cechy widzicie a nie dostrzegacie tego co jest tak naprawde istotne. Wszak każda kobieta po pewnym czasie straci swój urok na to nie ma rady nawet jakby przeszła kilka tysięcy operacji plastycznych.
Ja mam gdzieś jak dziewczyna wygląd bo hmmm szczerze to jest to najmniej istotne dla mnie :] Jeśli dba o swój wygląd nie jest jakoś odrzucająca bo nie myje się etc. to reszte mam gdzieś. Jeśli już to liczą sie uczucia i charakter a wygląd to sobie może być jaki kolwiek.
Każdy ma w sobie coś pięknego więc wygląd mam gdzieś :] to jest płytkie i ulotne.
Widzisz nazwę tematu? To może na niego teraz odpowiedz?
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Piszesz, że pojawia się u ciebie politowanie. Co jest złego w tym, że komuś podoba się kobieta, przecież to jest normalne, a ludzie tu odpisują co im się podoba, wedle tematu - które części ciała.
Jak dla mnie to ty zasługujesz na politowanie, skoro nie zauważasz piękna kobiet, może to z tobą coś jest nie tak?
I nie mówię, że charakter się liczy. Ale akurat w tym temacie można pominąć ten dość kontrowersyjny temat.
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Hmmm czy nie zauważam piękna kobiet?

Hmmm jakoś mi się niewydaje poczytaj niektóre moje wypowiedzi na łamach forum to zmienisz zdanie

Zresztą to co wy piszecie budzi politowanie teksty w stylu "podoba mi się tyłek" są załosne noi hmmm na poziomie 13-14 latków którzy przeżywają dojrzewanie

Ba! wymienianie co wam się podba w kobietach budzi u mnie śmiech patrzycie na tyłek, twarz, ręce, oczy itd. co jest komicznie śmieszne bo...

1. Jest co najmniej chamskie
2. Kto tu nie zauważa piękna kobiet? Kobiety nie sa piękne bo mają jędrny biust, odpowiedni tyłek itd. One są poprostu piękne i wymienianie ich walorów jest hmmm żałosne, śmieszne i budzące politowanie
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
ja bym powiedzial ze sie tego nie da okreslic
kazdy ma inny gust i kazdemu bedzie sie podbac inna nawet ta ktora sie innym w gole nie pdoba ...
 
Do góry