Jaką cyfrówkę kupić?

okular321

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Siema. Chcę sobie kupić aparat cyfrowy i te dwa wpadły mi w oko: Sony S2000 i Kodak Z915. Który wybrać?? A może macie jakieś lepsze propozycje aparatów dla mnie.
Czekam na porady i komentarze. Pozdrawiam
 

kadet12345

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
3
Jeśli chodzi o te dwa aparaty to polecam Sonego.
A jaka dokladnie cena wchodzi w gre?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Też postawiłbym na sony, choć wśród aparatów w tej cenie nie ma większych różnic. Te tanie kompakty wszystkie są do siebie podobne, ale na markę warto postawić. Możesz też się za panasonikami rozejrzeć lub nikonami.
 

Artur Wokulski

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja podobnie szukałem czegoś do 1000 i wahałem się miedzy DSC-TX10 a Cyber Shotem różnica w cenie nie jest aż tak duża a generalnie słyszałem, że aparaty fotograficzne sony to dobra opcja na początek a jak mi się spodoba to całe „cykanie” to kupuję lustrzankę. Poszukaj może tu: aparaty cyfrowe jak znajdziesz fajną promocję to kupuj i za tydzień już możesz robić zdjęcia.
 

velvet1978

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kodak na pewno nie. Nie polecam. Ani Fujitsu ani Minolta ani Pentax ani Hp - choć niektóre z tych marek zasługują na ogromny szacunek to jednak nie dla sprzętu fotografii uniwersalnej.

Faktycznie Sony mają fajny sprzęt. Nie zawsze można dobrać odpowiedni dla siebie.

Chyba chodzi bardziej o uniwersalne.
Ale jeśli chcecie Państwo zrobić piękne zdjęcie dobrej jakości polecam aparat www.panasonic.pl
Nikon lub Canon - te proste tanie cyfrówki potrafią popsuć szczególnie obiektyw i automatyczna zasłonka.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Teraz dośc fajne jeśli chodzi o parametry sa aparaty kompaktowe marki BenQ. nowy G1 ma niezły obiektyw o jasności 1,8. jak dla mnie co więcej trzeba, jasny obiektyw to ładnie zdjęcia nawet przy złym oświetleniu. naprawdę w takiej cenie bo jak widziałam niespełna 1000zł mamy fajny, mały sprzęt. filmy w Fhd z tego co pamiętam.
tu jest jego specyfikacja http://www.benq.pl/product/camera/G1/specifications
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
hmmm... miałam kiedyś kompakt kodaka, swoje mi posłużył, także złego słowa powiedzieć nie mogę. ale odnoszę wrażenie, że ten sprzęt zrobił się jakiś taki...mało popularny?
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Na początku nie ma co szaleć. Lepiej kupić tańszy aparat kiedy będziesz dopiero się wkręcać w fotografie, bo na początku wybulisz sporo kasy na aparat, który potem nie będzie najodpowiedniejszy do zajęć, które będziesz chciał wykonywać. Znajdź sobie spis stron, które oferują różne modele, np. allegro, nokaut, albo conrad.pl
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Myślę,że tutaj śmiało możesz szukać wśród modeli Nikona i Samsunga,to kwoty powiedzmy 400zł śmiało znajdziesz przyzwoity aparat kompaktowy,który spełni Twoje wymagania. dopiero potem możesz pomysleć o lustrzance.
 
B

Bartoszcze

Guest
[SIZE=12pt]Ostatnio robię dużo zdjęć Canonem, którego kupiłem na Conrad.pl, zapisałem się na kurs fotografii i cały czas ćwiczę :)[/SIZE]
 
Do góry