jaka biżuteria do ślubu?

L

Lenska

Guest
Najważniejsze żebyś ty czuła się w niej dobrze. Jak masz watpliwość czy wybrać delikatna czy bardziej wyrazistą, wybierz tą pierwszą.
 

Kasie1990

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Lenska napisał:
Najważniejsze żebyś ty czuła się w niej dobrze. Jak masz watpliwość czy wybrać delikatna czy bardziej wyrazistą, wybierz tą pierwszą.
Dodładnie. Dużo ciekawych i delikatnych wzorów biżuterii jest dostępnych tutaj.

Tutaj, znaczy na stronie aberis.pl (coś tam link nie zadziałał, a edytować nie mogę...)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Biżuteria ślubna powinna być dobrze dobrana do sukni. Im bogatsza suknia, tym skrommniejsze ozdoby. Jeśli decydujemy się na piękne kolczyki to zrezygnujmy z kolii, wystarczy bransoletka o tym samym wzorze

suknia_slubna-mon_cheri-110207_17.jpg
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Primawera napisał:
Jeśli decydujemy się na piękne kolczyki to zrezygnujmy z kolii, wystarczy bransoletka o tym samym wzorze
Zgadza się i to jest zasada ,której trzymam się zawsze -na kazdą imprezę-ważne,aby nie obwiesić się jak choinka.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Przy tak pięknej sukni i wyjątkowej urodzie panny młodej, biżuteria może być delikatnym dodatkiem.

4.jpg


Przechwytywanie.png


ulloa-d.jpg


a302712.jpg
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
a co sądzicie o tym zestawie z pereł i kryształków? Ja sie w nim zauroczyłam :) chyba go zamówię, jest w przystępnej cenie dostępny w sklepie jubilea
cae596779a634a7ab4cd78af76629394.jpg
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
ja postawiłam na delikatny i śliczny komplecik z kryształków Swarovskiego kupiony w sklepie jubilea.pl świetnie się komponował z moją delikatną sukienką i różami w kolorze jasnego różu
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Niezbyt podoba mi się taka strojna biżuteria. Jestem zdania,ze potrafi przytłoczyć pannę młodą. Poza tym warto jest zafundować sobie coś ze szlachetnych materiałów.Ze złota albo srebra .
Do sukni w kolorze ecru możemy pokusić sie o złoto .Do białej lepiej będzie prezentowało się srebro.
Przepiękne kolekcje ma moim zdaniem Pandora. To nie tylko bransoletki z modułami ale również kolczyki, naszyjniki. Ostatnio przeglądałam sobie ich kolekcje i spodobała mi się nowa kolekcja Róża Pełna Blasku"


Zobaczcie sobie same.
290575CZ-1.png
390368CZ-1.png
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja kupowałam biżuterię tutaj: https://brylant.net/bizuteria ale nie gotowy komplet, a wszystko osobno. Mimo to udało mi się trafić i naszyjnik i kolczyki w takim samym stylu. No i nie była to biżuteria na raz, tylko do dzisiaj mogę ją nosić, bo jest ze złota.
 
Do góry