jak zyskać dużo wyświetleń i zaistnieć na youtube?

Karolczyk

Użytkownik
Witam, czy wie ktoś jak w jakiś sposób zdobyć popularność na youtube? Domyślam się, że nie ma jakiejś złotej reguły bo mógłby to zrobić każdy, ale może jakieś wskazówki, które będą pomocne? Z góry dzięki za przydatne i ciekawe wypowiedzi. Tak przy okazji zapytam czy znacie może grupę V-Unit? Oni też pojawili się tak nagle i można powiedzieć znikąd, a wcześniej też coś tworzyli i musieli jakoś do tego dojść bo chyba wyłonienie jakiejś nowej grupki nie następuje w jeden dzień, jak myślicie? :)
 

Kar1m

New Member
Zawsze możesz spróbować tak jak rockalone2k wpisując w tagi nicki znanych youtuberów a później będziesz zlinczowany. Później jak będziesz miał dobre filmy to ludzie zostaną :)
 
W

wbutach

Guest
Jak przeżyjesz po linczu oczywiście :)
A tak na poważnie to tak jak w biznesie trochę. Potrzebne chęci, pomysł, praca nad projektem ... jasno określony cel :)

pozdrawiam
 

Karolczyk

Użytkownik
no tak trochę mało konkretnych przykładów, jak można rozreklamować kanał? Bo na początku to, to jest bardzo ważne :) macie jakieś pomysły?
 
B

bilq

Guest
musisz jakoś zachęcać do subskrypcji, tu jest dokładnie tak samo jak w przypadku stron internetowych im więcej ciekawej treści tym więcej osób chce ją czytać/ oglądać. Warto też wpisywać jak najwięcej tagów, ale koniecznie takich które dobrze oddają zawartość filmu.
 

Karolczyk

Użytkownik
No właśnie, a gdzie według Was mogę takową reklamę sobie zrobić? Macie może jakieś sprawdzone metody? :) Chętnie się czegoś przydatnego dowiem
 

habiiib

Użytkownik
Na fali nie słabnącej popularności możesz wrzucić filmik ze słitaśnymi kotkami, efekt murowany, chyba że trochę nie w temacie i wizerunek może ucierpieć.
 

Theak

Użytkownik
Co to za rady ... jeśli masz nagrania, które spodobają się użytkownikom to wyświetlenia i fani sami się pojawią. Wystarczy na początku wysłać materiał kilku osobom. Oczywiście jeśli nie masz nic ciekawego do zaprezentowania to żadne sztuczki Ci nie pomogą ...
 
Do góry