Jak zrzucić zbędne kilogramy :D

3la

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Katowice
Witam wszystkich :) Pozwolę się wtrącić, po ciąży miałam nadawgę, nie potrafiłam schudnąć. Nie chciałam przechodzić na jakąś ostrą dietę i się katować, postanowiłam po prostu jeść z umiarem, od czasu do czasu jadałam tylko frytkki czy coś tłustego - naprawdę rzadko. Na codzień jadałam lekko, smacznie i przyjemnie. Do tego regularnie ćwiczyłam po 30 minut, może zajęło mi to kilka długich miesięcy ale taką regularnością i zdrowym podejściem do jedzenia udało mi się osiągnąć prawie wymarzoną wagę :) Wydaje mi się, że regularność i sumienność to klucz do sukcesu :)
 

betson

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
I pięknie, właśnie taki wzorów nam potrzeba! Gratuluję i jestem z Ciebie dumna ;)
 

MistrzTomek

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
1
Ja polecam diete if. W dwa miesiace 8 kilo spadlo a miesien pozostal.

Wysłane z mojego GT-I9505
 

franz

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wcale nie jest to takie proste. Oczywiście podstawową kwestią jest ruch i zdrowa dieta. Bez tego ani rusz. Ale czasem też warto podkręcić swój metabolizm, w aptekach jest wiele takich ziołowych wspomagaczy. Ja moje odchudzanie od niedawna wspomagam zieloną kawą. Mam nadzieję, że pomoże.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Ja jestem na pysznej diecie i jadam to co lubię. Zdrowo i regularnie a to podstawa żeby zrzucić nadmiar kg.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Jak już chyba mówiłam wcześniej na tym forum dietę powinno się dopasować pod daną osobę a nie brać gotowce z internetu bo mogą przynieść odwrotny efekt ewentualnie będą skuteczne wyłącznie przez jakiś czas potem waga stanie albo wyniszczymy organizm bo nie każda gotowa dieta jest zdrowa.
 

Iza234

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja jestem teraz na diecie nykuk i myślę, że to będzie mój sposób odżywiania. Pełnoziarniste pieczywo, produkty jak najmniej przetworzone i przyjmujemy jakiś " oczyszczacz organizmu" / ja akurat biorę african mango, ale można wybrać coś innego", to takie podstawowe założenia, szczegóły doczytajcie w necie. W każdym razie waga leci, a ja czuję się lekka jak piórko, nawet po posiłku.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
To osiągnięcia sukcesu są 3 ważne rzeczy, które przyniosą efekt.

1. Samozaparcie, dążenie do celu (najważniejsze)
2. Dieta (poparta ćwiczeniami)
3. Ćwiczenia (poparte dietą)

Diet jest wiele, ale głupotą jest dobieranie z neta diety bo każdy ma inne potrzeby. Najważniejsze jeść zdrowo. Odrzucić wszystkie świństwa i Fast Foody. Do tego ćwiczenia. Idzie zima i co z tego? Biegać dalej można. Ubrać się i biegać. Do tego masa siłowni jest ogólnie dostępna zwłaszcza w dużych miastach. Jeżeli się czegość chce to nie można działać na alibi. Tylko stanowczo się do wszystkiego przymusić i zaprzeć. Nawet jak się nie chce trzeba ruszyć swoje cztery litery i wystawić za próg domu. Lepszym zakupem od orbitreka są kijki i chodzenie z nimi. Świerze powietrze, dotlenienie się. Poza tym poruszasz się x-czasu więc możesz podziwiać różne widoki a nie sufit i 2 ściany, albo oglądać film. Ćwiczenia powinny być wyciszeniem i skupieniem się na tym co się robi.
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
I oto ja przychodzę z pomocą :) Przed dietą (jakąkolwiek) powinniście skonsultować się z dietetykiem, serio. Bo co z tego, że stosujecie jakąś dietę, skoro nie przynosi ona efektów? A wiecie czemu się tak dzieje? Bo macie zaburzoną pracę jelit (zaparcia, biegunki itp) nie jadacie regularnie -> ja tak właśnie miałam. Nie byłam nigdy masohistką, więc obrałam sobie smaczną dietę śródziemnomorską, ale nie przynosiła ona żadnych efektów, więc poszłam do dietetyczki i okazało się, że mam problemy jelitowe, ale spokojnie, przez jakiś czas brałam trilac plus i wszystko minęło, dieta zaczęła działać, albo po prostu, samoistnie zaczęłam chudnąć.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
polecam diete kopenhaską polecana tym, którzy chcą szybko schudnąć. Podstawą żywienia jest także chude mięso, ale tu dozwolone są niewielkie ilości warzyw i jeden owoc dziennie. Zero chleba, makaronów, słodyczy, ziemniaków. Podczas diety kopenhaskiej, ważne są godziny posiłków - do ósmej śniadanie, o 14.00 obiad i najpóźniej o 18.00 kolacja. Żadnego podjadania między posiłkami, za to dużo picia - wody, niesłodzonej herbaty i kawy, herbaty ziołowe. Ponoć rekordzistom udało się w ten sposób zrzucić 15 kg w ciągu 13 dni: czyli można szybko schudnąć. Zarówno podczas diety Dukana, jak i diety kopenhaskiej dobrze jest zażywać jakiś preparat witaminowo-mineralny.
 
A

anastazja20

Guest
popieram glosy zeby jesc to co sie lubi, to jest najwazniejsze zeby jaka kolwiek diete utrzymac, bo zmuszanie sie do czegokolwiek jeszcze nikomu na dobre nie wyszlo. zgadzam sie tez z elx ze rola dietetyka jest nieoceniona, zeby sie nie krzywdzic i swojego organizmu nieprawdlowa dieta. fajna jest opcja odchudzania online, np z lionfitness. na stronie mozna sobie zobaczyc dostepne oferty lionfitness.pl/nasze-diety.htm gdzie spośród czterech diet wybierasz jedną która ci najbardzije odpowiada, a w ramach niej specjalista dobiera ci indywidualny jadłospis na podstawie wywiadu z tobą. oprócz tego można tez wykupic zestawy treningowe. polaczenie tych dwoch elementow w rezultacie daje najlepsze wyniki:)
 

marsjanka1975

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tylko przytyć jest łatwo, schudnąć to już jest problem. Biorę chrom na zmiejszenie apetytu i piję dużo wody. Kupiła sobie dzbanek Dafi z filtrem żeby poprawić smak wody i oczyścić bo nie wiadomo co tam jest w tych naszych rurach i stara się pić dużo wody, albo wody z cytryną. Doskonale poprawia mi samopoczucie, a i działanie a odchudzające.
 

reni7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Duże ilości wody i chrom w niedużych ilościach na pewno pomogą w odchudzaniu, a do tego racjonalne żywienie i dużo ruchu
 

katrins

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
dankino napisał:
Siema
Jak w temacie. Chodzi mi tu głównie o jakieś propozycje sensownej diety, jakieś przynoszące efekty ćwieczenia. Wakacje powoli się kończą czy odejdzie rowerek, spacerki, biegi. Proszę tylko nie pisać komentarzy typu ,, mniej żreć" Co sądzicie o rowerku stacjonarym albo orbiterku tak do 400zł?
Mam orbitreka za mniej niż 400 zł trafiłam na promocję i jestem bardzo zadowolona..
 
I

Ika112

Guest
Mam karnet na siłownię i to jest najlepszy sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, dla niecierpliwych przyda sie z pewnością acetomale, przyspiesza efekty ochudzania, oczyszcza organizm i hamuje apetyt.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Ja stosowałam różne mniej i bardziej rygorystyczne diety, jednak nie przynosiły one widocznych efektów i szybko się do nich W końcu stwierdziłam, że zamiast przechodzić na krótką, rygorystyczną dietę spróbuje zmienić swoje nawyki żywieniowe. I to podziałało! :) Ograniczyłam spożycie soli, wyrzuciłam z diety tłustą i smażoną żywność, a słodkie napoje zastąpiłam wodą. Zaczęłam pić białą Piwniczankę :) Najbardziej mi smakuje bo jest delikatnie gazowana i orzeźwiająca :D
 
Do góry