Jak zorganizować idealny wieczór panieński lub kawalerski?

J

jadwinia

Guest
Panieński podobnie ;) striptizer to wymysł amerykańskich, głupawych komedii ... Mi podoba się opcja wspólnego, babskiego wyjazdu do jakiegoś SPA ... np Głęboczek, który ma ofertę specjalną na wieczór panieński.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Moja świadkowa zapowiedziała, że to Ona zorganizuje wieczór panieński. Bardzo mnie to cieszy, bo wiem, że nie sprawi mi "niespodzianki" w stylu facet wyskakujący z tortu ;P Moim zdaniem ta impreza to ma być takie symboliczne pożegnanie z beztroską, a nie rozpaczliwe łapanie ostatniego oddechu wolności ;D
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Widzisz taka opcja, że idziesz do clubu gogo, gdzie nie tyle możesz zobaczyć jak dziewczyny tańczą jest ciekawa
A jaka - normalna - kochająca - przyszła żona puści Cię do GoGo??????? To pierwsze pytanie a drugie - jaki NORMALNY, KOCHAJĄCY przyszłą żonę facet - leci do GoGo oglądać inne d.... ?????
Normalni Wy jesteście????

Ja bym się wstydził o tym w ogóle gadać! Nie dorośliście do ślubu - to go odwołajcie! Wieczór kawalerski....
dobre...

Dwie tony DZIW-KU-NÓW zawsze kończą się TYM czym się kończą...
bzdety na miarę chłoptasiów w ospojlerowanym Golfie II

Amerykę zostawcie na boku! Chory kraj! Kto tam był - a był normalny - zwiał do EU!
Ameryka nie jest WYTYCZNĄ świata!
Musicie wszystko kopiować!?
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja siostrze jako świadkowa zrobiłam taki wieczór panieński: wynajęłam na jedną noc mieszkanie w okolicach starówki, zarezerwowałam nauczycielkę tańca brzucha, uczyła nas a w tym było wykonanie na pannie młodej charakterystycznych malunków, później byłyśmy w swoim towarzystwie, różne konkursy, zabawy,tańce, tort ze zdjęcie przyszłego męża, a później dołączyli panowie, którzy mieli tego samego dnia wieczór kawalerski i wszyscy bawili się razem. Uważam, że był to bardzo udany wieczór.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
akurat łączenie wieczora kawalerskiego z panieńskim to średni pomysł... czasem w takim babińcu też fajnie się pobawić. pomysł z nauczycielką tańca brzucha super, może nawet wykorzystam :) póki co wypatrzyłam cukiernię w warszawie, która robi różne śmieszne torty. patrzylam do galerii camargo i przeróżne cudeńka można sobie zamówić, na wieczór panieński w końcu musi być coś wystrzałowego :D
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To połączenie nie było zaplanowane tylko spontaniczne, więc myślę, że w sumie to fajnie wyszło :) moja siostra dostała od koleżanki fajne cukiereczki :daibel2: a chłopaki z tego co kojarze mieli wieczór kawalerski chyba jakoś na sportowo, a później kazali młodemu się przebrać w strój supermena (który mieli) :D i chodzili po mieście :D ale dokładnie nie wiem, bo przecież dokładnie pewnie nie opowiadali ;)
 

frys1

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja miałem wieczór kawalerski na rzecę na spływie kajakowym później ryby a w nocy ognisko i namiot :p to była przygoda :D
 

Marceliusz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio byłam na super wieczorze panieńskim na mazurach. Druhna wynajeła tam dom na cały weekend i trochę zaszalałyśmy
smile.png
Wpadł też gość i zatańczył dla nas
biggrin.png
Pannie młodej zorganizowałyśmy fajne zadania i było naprawdę super. W nagrodę dostała od nas kilka kilka gorących kompletów na noce poslubne;)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ostatnio trochę zmieniłam podejście do wieczoru panieńskiego/kawalerskiego. Rozmawialiśmy o tym z narzeczonym i uznaliśmy, że zrobimy sobie takie wieczory nie dlatego, żeby się jakoś żegnać z wolnością, bo przecież nikt nikogo w klatce nie zamyka ;-) ale jest to świetna okazja, żeby spotkać się z przyjaciółmi, a poza tym nasi znajomi będą mogli się poznać jeszcze przed weselem, przez co na imprezie będzie może panować od początku luźniejsza atmosfera :) Jak wspominałam wyżej - panieński organizuje mi świadkowa, ale wszystko robi w porozumieniu ze mną. Będą babskie tańce pod gołym niebem i pyszne jedzonko z grilla, żadne szaleństwa w stylu babski wypad do dyskoteki mnie nie bawią :) Mój narzeczony tydzień temu był na panieńskim kumpla. Najpierw mieli w restauracji zarezerwowany stolik, były smakołyki z grilla, zimna płyta i oczywiście dużo wódki :p później poszli gdzieś potańczyć. Mojemu K. pasuje taka forma zabawy, więc pewnie Jego impreza będzie wyglądać podobnie. Żadnych udziwnień, szaleństw i golasów ;P
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
ostatnio modne są wieczory panieńskie w spa. ja bym się wybrała z koleżankami do hotelu ze spa, basenem i dobrym drinkbarem :) żeby poszaleć w basenie, napic się wina w jacuzzi i poszaleć na parkiecie, do tego dobre są takie miejsca na uboczu, gdzie nigdy nie ma za dużo ludzi
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Mi bardzo podobał się wieczór panieński mojej kuzynki. Zaprosiła grono najbliższych przyjaciółek. Nie bawiłyśmy się w żadne tandetne seks-gadżety, złożyłyśmy się na ładny komplet biżuterii i wizytę w spa. Imprezę zaczęłyśmy w domu, były pyszne drinki z Żubrówki Bizon Grass, przyrządzone na kilka sposobów, pogadałyśmy, wprowadziłyśmy się w dobry nastrój, a potem do rana bawiłyśmy się w klubach :)
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
o i to jest jakiś pomysł, żeby fajnie spędzić taki babski wieczór, żeby pojechać do spa. Na pewno każdej się to spodoba, ja byłabym zachwycona takim wypadem.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja jakiś czas temu organizowałam koleżance wraz z dziewczynami wieczór panieński i zdecydowałyśmy sie właśnie na takie rozwiązanie. Poza tym kolezanka była z brzuszkiem tak więc wszelkie mocne imprezy odpadały.
Niemniej i tak było bardzo przyjemnie. Doszłyśmy do wniosku,ze nawet przyszła mama może mieć świetny wieczór panieński. Z uwagi na to, że zupełnie nie wiedziałyśmy się jak się do tego zabrać pomogła nam pani Agnieszka. Bardzo ogarnięta przez telefon (doradziła nam tę opcję: panienskie.pl/wieczor_panienski/warszawa/pomysl_na_wieczor_panienski_w_ciazy ). Wybrałyśmy się do pracowni ceramiki gdzie każda z nas zrobiła coś swojego a potem pojechałyśmy na godzinną przejażdżkę po mieście elegancką limuzyną gdzie czekały na nas same smakołyki.
 
S

Sttark

Guest
Witaj. Mnie się osobiście podoba w new orleans gentelman's. Obsługa, aranżacja lokalu, ceny, komfort – wszystko tutaj na duży plus. Miałem okazję organizować tutaj wielu kumplom wieczory kawalerskie (polecam ich pakiet standard) także mam ten lokal sprawdzony:). Pozdro!
 

SiSi003

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
29
Punkty reakcji
0
Na pewno musi być dużo z tematyka erotyki ale braną humorystycznie :) Ten wieczór musi się udać :)
 
I

iwonka88

Guest
ja nie jestem zwolenniczka wieczorów panienskich ktore polegaja na tym zeby tylko imprezowac i nic wiecej. osttanio organizowalysmy wieczor dla mojej kuzynki i razem z druhna wymyslilysmy zeby zorganizowac wypad nad polskie morze. wybor padl na ustke i hotel Lubicz bo maja tam spa i strefe wellnes wiec od razu nie musialysmy sie martwic o atrakcje. masaże, maseczki i plotki o facetach. bawilysmy sie swietnie i my i panna młoda.
 
C

CzarnaKlaudia

Guest
My spędziłyśmy cudowny weekend z moimi przyjaciółkami w hotelu best western premier, gdzie pływałyśmy, gadałyśmy na okrągło i się po prostu relaksowałyśmy.Wieczorem autobusem podjechałyśmy na rynek krakowski i było cudownie :D
 

Maciej Kownacki

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czasami już brakuje pomysłów na te wieczory panieńskie, podobnie zresztą jak na kawalerskie. Na szczęście są firmy, które zajmują się organizacją imprez.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy od budżetu. Można się tak samo dobrze bawić bez wydawania grubych tysięcy. U mnie różnica w stosunku do normalnych imprez była taka, że kupiłem porządną wódkę - Gutt Pure, a reszta to takie samo disco jak zawsze z kumplami. Było świetnie. Oczywiście koledzy kupili mi różne gadżety i też bawiliśmy się z ich wykorzystaniem, ale bardziej chodziło o taką porządną imprezę właśnie z tą ekipą. Bardzo pozytywnie to wspominam.
 
Do góry