Jak zdobyć dziewczyne która kocha innego ale bez wzajemności

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jak mogę zdobyć dziewczynę która kocha innego ale on jej nie. Podkochuje się w nim rok , a ja w nij pół. Powiedziałem jej to na sylwku jak u mnie była , nie wzięła tego poważnie i powiedziała ze sie nie chce z nikim narazi wiązać. a ja ja naprawdę kocham :(
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić by zmienić jej myśli co do chłopaków a szczególnie do mnie :)
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja jej nie mogę olać, jestem za bardzo zabujany , a po za tym to było by trudne bo teraz dzień w dzień po 3 godz będziemy sie widywać przez trzy miesiące. Widując ja codziennie jeszcze bardziej wzmocnie uczucie. :(
Ta rada sie nie nada :(
 

_xyz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hm, bedziecie sie widywac czesto wiec chyba dobrze :p masz wieksze szanse zeby przeciagnac ja na swoja strone. Skad wiesz ze jej chlopak nie odwzajemnia jej uczucia ? :) wiesz to, czy raczej chcesz w to wierzyc?
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Hmmm badz jej najlepszym kumplem,pomagaj jej, jesli ja kochasz to bedziesz sie cieszyl jej szczesciem^^
Noi w sumie byc moze kiedys dostrzeze ze tak naprawde ta swoja prawdziwa milosc miala zawsze przy sobie<3

Innej rady ni ma. I tak o niej nie zapomnisz. Narazie ona Cie nie kocha,powiedziala Ci ze narazie nikogo nie chce zeby Cie nie ranic bo po co Ci mowic ze ona nie chce CIEBIE. Mila dziewczynka.
Ciesz sie byciem przy niej, a jesli zdobedziesz cos wiecej to nic tylko pogratulowac:)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja jej nie mogę olać, jestem za bardzo zabujany , a po za tym to było by trudne bo teraz dzień w dzień po 3 godz będziemy sie widywać przez trzy miesiące. Widując ja codziennie jeszcze bardziej wzmocnie uczucie. :(
Ta rada sie nie nada :(

Dlaczego akurat dzień w dzień przez trzy miesiące?
Kolega jak napisał w innym temacie umie się zakochać przez pisanie z kimś Sms-ów więc tak jej widok wzmocni "uczucie".

Ja bym może i coś radził gdyby to się trzymało czegokolwiek..
Wiesz, porozmawiaj z nią w cztery oczy, na trzeźwo - powiedzcie sobie czego dokładnie chcecie, spytaj na co możesz liczyć.
Tylko nie żadne virtu spotkania... błagam rozmowy o uczuciach przez gg i smsy to żenadaaa!.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Hmmm badz jej najlepszym kumplem,pomagaj jej, jesli ja kochasz to bedziesz sie cieszyl jej szczesciem^^
Noi w sumie byc moze kiedys dostrzeze ze tak naprawde ta swoja prawdziwa milosc miala zawsze przy sobie<3

dokładnie stań się dla niej przyjacielem, może kiedyś zostaniesz dostrzeżony
 

cerolajn

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Katowice
Absolutnie NIE! Żadnej przyjaźni bo to gwóźdź do trumny.

Okazuj jej zainteresowanie, traktuj ją tak jak na to zasługuje, rozmawiaj z nią, słuchaj jej (w sensie podczas rozmowy :p).
Ale nie okazuj jej PRZYJAŹNI bo to będzie dla niej wyraźny sygnał, że chcesz zostać jej powiernikiem a wtedy już nie będzie mowy o czymś więcej bo '..a ja myślałam, że jesteśmy przyjaciółmi'.
 

Imponderabilia

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
75
Punkty reakcji
1
Miasto
Tarnów
Dokładnie! Nie przyjaźnij się z nią, dajcie spokój...
Ona nie potrzebuje pieska biegającego za nią wszędzie i robiący co ona zechce, bo pomyśli, że jesteś jakimś mięczakiem.

Dziewczyny podświadomie szukają faceta z prawdziwego zdarzenia, który i opierniczy, jak trzeba, i przytuli. :)




Tylko nikogo nie udawaj. Dziewczyna od razu wyczuje sztuczność :p ;)
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja nie chce być jakimś pupilkiem , ale rozkochać ja w sobie. A więcej koleżanek mi nie potrzeba .
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ona Nie może się zakochać bo kocha innego , ale do mnie tez coś czuje . Tamten chłopak jest o dwa lata starszy od niej i ma dziewczynę a ona sie w nim kocha , nie wiem czemu nie chce sobie dać z nim spokój i dać szanse innym .Ja jej nie zmuszam by mnie kochała . Ja chce żeby sama z siebie cos poczuła do mnie a nie na przymus
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
dokładnie stań się dla niej przyjacielem, może kiedyś zostaniesz dostrzeżony
Źle. Zostań dla niej przyjacielem a będziesz mógł zapomnieć o tym że kiedyś zostaniecie parą. Związki wywodzące się z przyjaźni w dziewięciu przypadkach na dziesięć nie mają racji bytu. Po prostu rozpadają się. Albo zostjecie przyjaciółmi albo parą.

Absolutnie NIE! Żadnej przyjaźni bo to gwóźdź do trumny.
Dokładnie tak. Jak zostaniesz jej przyjacielem to możesz dać sobie spokój z próbami jej poderwania.

Co masz zrobić? A jak sądzisz? Przecież nie siedzieć przy kompie i wypłakiwać się na forum. Rusz się chłopie i ją poderwij. Zainteresuj ją swoją osobą. Wysyłaj jej delikatne sygnały żeby mogła powoli sama dochodzić do wniosku o co ci może chodzić. Nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj do działu "Podryw doskonały". Tym bardziej że, z tych czy z innych przyczyn, będzie widywać się przez 3 godziny dziennie codziennie. Przez okrągłe trzy miesiące. Jak widzisz okazja sama pcha się w ręce ty ją musisz tylko wykorzystać (okazje ma się rozumieć :p ). Twój jedyny problem polega na tym że nie potrafisz do niej zagadać. Nie przejmuj się kimś tam w kim ona się buja ale ten ktoś ją olewa, skąd masz te wieści przy okazji. Problem byłby wtedy gdyby ona była z kimś innym w związku ( chociaż dla co niektórych to też nie jest przeszkodą :p ) Ale skoro nie jest to przestań sam rzucać sobie kłody pod nogi i weź się za nią. Nikt nie każe ci jej przymuszać kijem do tego żeby została twoją dziewczyną, ale jeśli nie pokarzesz jej że jesteś nią poważnie zainteresowany to nie wiem na co liczysz. No chyba że jesteś tak zniewalający że dziewczyny same padają ci do stóp, wtedy spoko możesz czekać. I naprawdę zacznij działać bo to co ona do ciebie "czuje" to może być właśnie przyjaźń, a wtedy twoje szanse, niestety, maleją.
 

Gekkonidae

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
63
Punkty reakcji
2
Ona Nie może się zakochać bo kocha innego , ale do mnie tez coś czuje . Tamten chłopak jest o dwa lata starszy od niej i ma dziewczynę a ona sie w nim kocha , nie wiem czemu nie chce sobie dać z nim spokój i dać szanse innym .Ja jej nie zmuszam by mnie kochała . Ja chce żeby sama z siebie cos poczuła do mnie a nie na przymus

A zza rogu pewnie oląda to inna dziewczyna i zastanawia się czemu ty nie chcesz dac sobie z nią spokoju i dac szansę innej :D
Pomyśl jest w takiej sytuacji jak ty
 

kataa

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam problem ;/ Podoba mi się pewna dziewczyna, ale niestety bez wzajemności. Nieraz jesteśmy naprawdę blisko, ale bardzo szybko to znika. Nie wiem co ja źle robię. A co najgorsze podoba jej się jakiś o rok starszy chłopak ode mnie. Plus taki że chodzimy razem do klasy. Jestem przyjacielem dziewczyn, które rozmawiają z tą która mi się podoba. Wspierają i dopingują mnie jak tylko się da żebym chodził z tą laską ( Pauliną ). Ale to niestety nie wystarcza. Pomóżcie mi.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Zmienić jej nastawienie do Ciebie to możesz jedynie przez udawanie kogoś kim nie jesteś. A to nigdy nie popłaca. Odpuść sobie, przeczekaj.
 

kataa

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ale są dni że naprawdę jesteśmy blisko. Ale następnego dnia wszystko znika. ;(
 
Do góry