Jak zatrzymać pobieranie windows 10

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam.

Dzisiaj rano moja kochana siostra zarezerwowała aktualizację mojego windows 7 do windows 10 problem w tym że ja nie chcę tej 10tki i pobieranie tego masakrycznie zwalnia mi internet a mam Areo2 pobieranie mam max 70 kbps. dla tego mam pytanie. Czy da się zatrzymać pobieranie tej aktualizacji ?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

joas17ce

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Eh, może pomoże wyłączenie automatycznych aktualizacji... Nie wiem, czy można anulować rezerwację uaktualnienia do nowego systemu... Moja znajoma go zarezerwowała dość dawno temu, ale z aktualizacji nic nie wyszło... Lepiej zwróć się o pomoc do Microsoft.

Ale na pewno wyłącz automatyczne aktualizacje i wyszukaj w necie tą która odpowiada za rejestrację nowego systemu i może się jej pozbądź... Nie wiem, jak ona się nazywała, to było chyba coś z GW w nazwie...

Też nie chcę aktualizować mojego systemu do najnowszej wersji i wyłączyłam aktualizacje automatyczne i uważam co instaluję, co się da wyszukuję w necie, przeważnie instaluję tylko aktualizacje zabezpieczeń, bez których raczej nie można się obejść.
 
Do góry