jak zainteresowac sobą faceta

Mariusz Prędki

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zacznijmy od tego ,że wcale nie jesteś brzydka.... kolejna sprawa to małe pocieszenie- ja jestem znacznie brzydszy od Ciebie.
A tak serio to najważniejszą kwestią tutaj jest samoakceptacja- życze powodzenia i wierze w Ciebie :)

Nie ma się co licytować, bo nie ma brzydkich kobiet. Czasem po prostu wina brak ;)
 

Paweł..

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin - stolica czegoś tam?

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Może zadziałaj na podświadomość?
Idź mu naprzeciwko, a kiedy się miniecie wskocz do tramwaju, wyprzedź go o jeden przystanek, wysiądź i znowu idź mu chodnikiem naprzeciwko...
Za którymś razem pomyśli o Tobie. Zwrócenie na siebie jego uwagi jest pierwszym krokiem na drodze do zaznajomienia się.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
jak dla mnie to ten temat jest jakąś ściemą... wystarczy, że przeczytałam pierwsze kilka słów "hej jestem gruba i podoba mi się jeden chłopak"... o zgrozo! na jakim świecie ja żyję, ratunku!
już sie pogubiłam czy problem tkwi w tym, że dziewczyna jest brzydka, czy, że podoba jej się chłopak. a może: jesteś gruba, więc podoba Ci się pewien chłopak?
być może jestem przewraliżowiona, bądź nie, ale sam fakt, że z tego co zauważyłam dziewczyna nie odpisała na ani jeden komentarz wydaje się dziwny.

zamknąć!
 

Remy

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Może ściema, a może dziewczyna sama nie wie co począć... Kilka trików dobrych na początek zawsze warto wypróbować (polecam poczytać tutaj podpowiadamy.pl/co-dziala-na-facetow/), a poza tym wydaje mi się, że takie zauroczenie to dobra motywacja, żeby zadbać o siebie, schudnąć i popracować nad swoim wyglądem, jeśli w tym widzimy największą przeszkodę.
 
Do góry