Jak z przyjaźni zrobić miłość?

marcinmistrz18

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Witam. Poznałem ostatnio pewną dziewczynę. Wymieniliśmy się nr tel i gg. Bardzo dużo ze sobą pisaliśmy, nawet całe noce... Zaczęło mi na niej zależeć i poczułem, że i ja nie jestem dla niej "nikim". Więc kilka dni temu postanowiłem się jej zapytać wprost czy miałbym u niej jakieś szanse, niekoniecznie teraz ale chociażby w przyszłości. Ona niestety powiedziała, że nikogo na razie nie szuka i że myślała, że będziemy przyjaciółmi. Powiedziałem jej wprost, że liczyłem na coś innego. Ona postanowiła dać mi trochę czasu na przemyślenie tego...Wczoraj mi napisała, że zależy jej na mnie (ale tylko na przyjaźni) i że nie może obiecać, że coś z tego będzie więcej, ale też nie mówi kategorycznie nie. Ja jej odp,że mogę spróbować zostać jej przyjacielem, ale żeby miała świadomość, że to będzie dla mnie trudne bo będę zawsze miał nadzieje na coś więcej... no i ja szczerze mówiąc nie chcę wcale być przyjacielem, chcę czegoś więcej...i stąd moje pytania: jak myślicie czy ja mam u niej jakiekolwiek szanse? jak teraz mam się zachowywać, co robić, żeby jednak z tej przyjaźni wyszło coś więcej? Pozdrawiam Was wszystkich i z góry dziękuje za odpowiedzi :)
 

Zagubionywsieci

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn
W takim przypadku może być trudno. Dostałeś łatkę. Ale to również zależy od charakteru kobiety, może być tak że jeśli wykażesz się jako przyjaciel zacznie w tobie widzieć materiał na partnera. Ale jak pozna innego i postanowi z nim być, to wiej chłopie najdalej jak się da. Tylko nie działaj na zasadzie, dawania wszystkiego czego chce, musisz mieć własne zdanie i nie możesz być na każde zawołanie.
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Powiedziałeś jej wprost. Czyli spotkaliście się czy Wasza znajomość polega tylko na pisaniu na gg i sms?
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
jak teraz mam się zachowywać, co robić,
normalnie. nie przejmować się tym co gada, tylko robic swoje. albo zaskoczy i zakochacie się w sobie, albo nie zakoczy i ją zostawisz i znajdziesz taką, dla której będziesz całym światem. tak to działa, mniej więcej ;)
 
Do góry