Jak wzmocnić włosy?

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Jesli komus bardzo włosy wypadają to ja polecam tabletki vitapil mi pomogły bardzo. A teraz jest także lotion który stymuluje wzrost nowych włosów tez super podobno.
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Po pierwsze zdrowe odżywianie, a tak poza tym polecam kilkukrotnie saunę na włosy zrobić u fryzjera. Na pewno pomaga na wysuszone włosy.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A może zacząć od czegoś na każdą kieszeń? :) Wzmocnienie włosów od środka, witaminami, olejem z wiesiołka :p Sama tak zrobiłam, nie wykosztowałam się, a włosy naprawdę wyglądają lepiej :) Są mocniejsze, bardziej błyszczące i nie plączą się już tak.
 

Bluesa

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Szampon rewitalizujący marki OrganicSeries jest naturalnym kosmetykiem doskonale wzmacniajacym strukturę włosa. Nadaje im elastyczności, chroni przed uszkodzeniami oraz niweluje się ich puszenie. [/SIZE]
 
J

jagnam

Guest
Dziewczyny warto jest teraz odwiedzić biedronkę. Na pewno znacie ich okresowe akcje tematyczne kiedy można kupić kosmetyki naprawdę dobrych marek za grosze.
Teraz są tam szampony oraz odżywki z olejkiem argnaowyom Argan Professional. Normalnie w drogeriach za kosmetyki z olejkeim trzeba zapłacić o wiele więcej a tutaj jest duża butla za niecałe 9 zł. Rok temu również była na nie promocja. Pamiętam,ze kupiłam sobie komplet do włosów farbowanych. Nie nastawiałam się na wiele z uwagi na cenę ale jestem obecnie zachwycona. Świetnie nawilżały włosy, nie obciążały oraz ładnie pachniały. Potem polowałam na nie ale dopiero teraz się pojawiły tak więc warto !
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
jagnam napisał:
Teraz są tam szampony oraz odżywki z olejkiem argnaowyom Argan Professional. Normalnie w drogeriach za kosmetyki z olejkeim trzeba zapłacić o wiele więcej a tutaj jest duża butla za niecałe 9 zł.
Szczerze Ci powiem, że lepszym rozwiązaniem jest sam olejek arganowy. Ja wam polecam to z calego serca: http://kosmetykiekologiczne.eu/pl/p/Your-Natural-Side-Olej-arganowy-nierafinowany-Organic/100juz teraz mam trzecie opakowanie tego, i jest super. i musze powiedziec, ze takie "czyste" olejki są lepsze, bo kiedyś popatrzylam ile olejku arganowego bylo w takim szamponie z olejkiem (juz nie pamietam jak sie nazywal) i to bylo tak znikome, ze i tak nie dzialalo. :p
 

patipati2

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja z kolei wole olejek rycynowy. Zostawiam na pare godzin na włosach potem zmywam i kondycja włosa jest zdecydowanie lepsza
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
patipati2 napisał:
ja z kolei wole olejek rycynowy. Zostawiam na pare godzin na włosach potem zmywam i kondycja włosa jest zdecydowanie lepsza
Rycynowego jeszcze nie próbowałam, moze kolejnym razem zamówie :)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Tylko rycynowy sprawdzi się tyolko na ciemnych wlosach. Ja polecam plukankę z pokrzywy - rewelacyjnie wzmacnia włosy.
 
M

malgorzatakonik

Guest
a czy któraś próbowała u fryzjera kuracją Replex odbudować mostki dwuriarczkowe włosa? poprawić kondycję włosów i sprawić, by były lśniące i mocne??
Teraz podobno jest na to szał i nie wiem czy się zdecydowac?
 
J

Jula92

Guest
Ja na wzmocnienie włosów mogę polecić olejek arganowy, u mnie dobrze się sprawdza. Mam teraz taki w sprayu 3 w 1 z bielendy, używam go bez spłukiwania, na mokre włosy, głównie na końcówki. Włosy są po nim mocniejsze i milsze w dotyku, do tego przestały mi się tak rozdwajać
 
A

acidic

Guest
o tak, jantar powoduje wysyp baby hair, ale olejek arganowy w sprayu z bielendy jest rownie cudowny- fajnie nawilza i dodaje blasku ;) zwlaszcza ze wcierka jantar ma alkohol w skladzie i troche wysusza wlosy. A ten spray z bielendy blyskawicznie je wygladza :)
 
E

Elen

Guest
kosmetyczka191 napisał:
olejek rycynowy albo jantar na skóre głowy
Hm... a czy to nie odparzy skory glowy? Mnie sie wydaje, ze wszelkie olejki sa dobre do stosowania na wlosy, nie na skore glowy. Moga ja podraznic, lepiej zachowac ostroznosc.
 
M

malgorzatakonik

Guest
a moze zaryzykuje i zaczne stosowac kurację z Royal Collagen aby wzmocnic skorę włosy i paznokcie? Moze to mi w koncu odbuduje moje włosy.. wiem, że tam jest kolagen ze skor ryb morskich wiec moze do wiosny będe miała mocne paznokcie, piekne włosy i skóre nawilzona?
 
Do góry