Jak wzmocnić włosy?

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
a widziałyście dziewczyny ostatnio w reklamują ampułki Dercos Aminexil Pro - to jest produkt Vichy - z tego co pokazują to stosowanie ułatwia aplikator
gdyby były tak skuteczne jak reklamują - bo to może być lek na moje włosy - słyszałyście może ???? albo stosowałyście???
 
N

nianiaSweet

Guest
ja już od jakiegoś czasu używam tych ampułek, po ciąży strasznie mi poleciały włosy, więc musiałam je jakoś wzmocnić, odżywki i szampony nie pomogły, więc poszłam do apteki poszukać pomocy, dowiedziałam się, że musze stosować je co najmniej 3 miesiące aby efekty były najlepsze, ale ja już używam ich jakiś czas i już zauważyłam poprawdę, przy codziennym czesaniu nie zbieram z grzebienia garści włosów jak to było jeszcze jakiś czas temu.
 

ania_mmm

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
agentka1985 napisał:
a słyszałyście o nowym produkcie z vitapilu - lotion do włosow? to sie stosuje na skore głowy, psika sie po umyciu włosow. i ma pomoc w kuracji tabletkami. jeszcze nie widziałam w aptekach stacjonarnie, tylko w jednej internetowej.
A czy trzeba te tabletki też zażywać? Ja nie chcę tabletek łykać! A taką wcierkę bym spróbowała.
 

agentka1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
ania_mmm napisał:
a słyszałyście o nowym produkcie z vitapilu - lotion do włosow? to sie stosuje na skore głowy, psika sie po umyciu włosow. i ma pomoc w kuracji tabletkami. jeszcze nie widziałam w aptekach stacjonarnie, tylko w jednej internetowej.
A czy trzeba te tabletki też zażywać? Ja nie chcę tabletek łykać! A taką wcierkę bym spróbowała

Czytałam, że nie trzeba stosować jednocześnie i tabletek i tej odżywki. Wystarczy jeden produkt. Ja brałam poki co tylko tabletki i jestem zadowolona, ale czytałam na blogach, ze dziewczyny testuja i widza pierwsze efekty, takie jak ja miałam po tabletkach, czyli np. wyrastały nowe włosy na głowie.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
moja ciotka zrobiła sobie kurację vichy własnie z tymi ampułkami. faktycznie po 3 miesiącach było widać sporą różnicę w wyglądzie włosów, rzadko ją widuję, więc było to zauważalne. teraz jest na etapie podtrzymywania kuracji i twierdzi, że jest zadowolona cały czas.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
A te ampułki u facetów równiez działają? Mam swój wiek(nikt z nas nie młodnieje) to też włosy są słabsze z roku na rok.
 

Marek Danelczyk

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Najlepszy i sprawdzony sposób - zioła wzmacniające włosy. To działa jak nawóz dla kwiatów :) Stosuję od dawna i włosy są w bardzo dobrej kondycji. Oczywiście nie wystarczy stosować przez tydzień. Najlepiej systematycznie, wtedy sa efekty.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ale w jakiej formie stosujesz zioła i jakie? Wcierki robisz, płukanki, napary? :)

nieranny, ja znam te ampułki bo mój facet stosuje od 1,5 miesiąca i faktycznie widać poprawę. Dla facetów jest inna wersja niż dla kobiet. Najlepiej dopytaj dokładnie w aptece. Warunkiem działania jest - jak ze wszystkim - regularność stosowania. Jednak skuteczności tym ampułkom zdecydowanie odmówić nie mogę. Łap, znalazłam Ci opis tej kuracji dla facetów http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-wlosow/aminexil-pro-kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow-o-potrojnym-dzialaniu-dla-mezczyzn-dercos/p2899.aspx :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
PIwem? o tym jeszcze nie słyszałam...? Stosuje szampony i odżywki ziołowe bez parabenów i sylikonu który obciąża i niszczy włosy.Szeroki wybór dobrych kosmetyków do włosów maja w Ziko dermo, lubie tam zaglądać zawsze wpadnę na jakąś fajną promocję.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
nie ma to jak promocja, zawsze coś skusi mimo, że w gruncie rzeczy nie miałam nic kupować:)
 
N

nianiaSweet

Guest
nie sądzę żeby to pomogło, jeśli naprawdę oczekujecie poprawy swoich włosów to warto pomyśleć o ampułkach bo one dadzą naprawę poprawę w wyglądzie waszych włosów, wiem z doświadczenia.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
samba_mamba, na prawdę tak szybko? To świetnie. A w aptece to trzeba mieć na nie receptę? PS. dzięki za linka :)
 
N

nianiaSweet

Guest
ampułki a aptece na receptę, no co Ty? Vichy to znan marka i nigdy ich produkty nie były na receptę, to że można je dostać tylko a aptece nie oznacza, że muszą być na receptę.
 
D

Dorka123

Guest
No to ja tez się skusiłam, bo już mnie to wypadanie włosów dobija, wyniki w porządku, a włosy jak leciały, tak lecą.
11292968_10206055092047764_403992770_n.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
A jak to jest z nakładaniem tego. Ampułki mają ten aplikator z kulką i jak to działa przy długich włosach? Wygodnie się to nakłada?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Wygodnie. Taki przyjemny masaż masz przy aplikacji. No i co fajne - nie obciążają ani nie przetłuszczają włosów.
 
D

Dobrawa

Guest
No własnie też się nad tym przetłuszczaniem zastanawiałam. Fajnie, ze coś takiego jest na rynku bo lekarze mówia, że przy problemach z włosami dobrze działac własnie od cebulek. A chyba nie ma do nich łatwiejszej drogi niż przez skórę głowy. a te ampułki jeszcze pewnie i same wlosy jakos wzmacniają.
 
Do góry