Jak wzmocnić włosy?

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
polecam sławny już blog Anwen :) chyba każdy znajdzie tam radę dla siebie
 

agentka1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
O, ja też polecam bloga Anwen. W sumie odkryłam go niedawno, kiedy wyszła jej książka. I u niej też przeczytałam o Vitapilu, tylko ze wpis był w 2012 roku i trochę inna była wtedy wersja tych tabletek. No i tam pisała, ze u niej nie podziałał, a znowu inne dziewczyny pisały, ze u nich dał rade. Postanowiłam, ze na poczatku sprobuje, bo w sumie najbardziej kojarze go z reklam, Jesli nie podziała, będę brała coś innego. Na razie to co zauwazyłam po ok. 2 miesiacach to nowe włoski na głowie. Super sprawa. czuję się jak niemowlak :D Zobaczymu czy beda jeszcze inne efekty ;)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
skończyłaś już kurację? ja brałam te tabletki w zeszłym roku, to po 3 miesiącach musiałam sobie podpinać nową grzyweczkę:)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
eh niestety też mam ten problem, wypadające i zniszczone włosy..
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ostatnio byłam na darmowych konsultacjach w aptece Ziko, zbadali dokładnie mój włos i zaproponowali odżywkę która rzeczywiści wzmocniła moje włosy:)
 
J

Jula92

Guest
luna40 napisał:
Ostatnio byłam na darmowych konsultacjach w aptece Ziko, zbadali dokładnie mój włos i zaproponowali odżywkę która rzeczywiści wzmocniła moje włosy:)
A jaka to odżywka?
Ja póki co stosuję olejek arganowy z Bielendy, nakładam go na mokre włosy i widzę dużą poprawę :)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem duży wpływ na wygląd włosów między innymi ma też odpowiednia dieta, warzywa i owoce to podstawa! Suplementy są ok, ale bez diety i zdrowego odżywiania nie ma co liczyc na efekty.
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
nafta nie przetłuszcza aż tak bardzo, ale można sobie np fajną fryzurę ułożyć dzięki temu :) ale to wymaga trochę cierpliwości :)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja kupiłam ostatnio revalid ale niestety trzeba brać go 3 razy dziennie i mam już mdłości...
 

agentka1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej, candice90 skończyłam jedną kurację i efekty były na tyle dobre, że postanowiłam kupić 2 opakowanie. I fakt, ja tez mam grzywke, ale bardzo wolno rosła, a teraz troche ruszyło, no i zdecydowanie włosy mniej wypadają i wciąż rosną nowe, szczególnie widać to jak zwiążę włosy w kucyk. Zobaczymy, co będzie po kolejnych 2 miesiącach. Ja polecam :)))


Nie napisałam w poście, jaki produkt stosowałam - chodziło mi o vitapil :)
 

Jakaśtam2

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
Ja łykam Biosilicę, bo ma sporą dawkę skrzypu i wystarczy jedna tabletka dzienna. Tak jak wcześniej włosy podczas szczotkowania albo kąpieli wypadały mi garściami, a końcówki wyglądały jak siano, to teraz w końcu wszystko jest ok. W międzyczasie jeszcze podcięłam końcówki, co też dużo dało, ale bez suplementacji i tak nie byłoby takiego efektu.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Mi bardzo pomogło olejowanie olejkiem arganowym oraz kokosowym.
 

MalwinaRyka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mi poleciła fryzjerka suplement Jacobson's Hair i zamierzam spróbować. Włosy mam słabe i zniszczone, ponieważ ciągle są farbowane na blond. Nie chcę być łysa, a więc co mi szkodzi spróbować:) Właśnie zamówiłam na stronie i czekam na przesyłkę. Jak wszystko będzie ok to będę polecała znajomym:)
 
J

Jula92

Guest
Ja póki co używam olejku arganowego, zamiennie z odżwyką w sprayu Gliss Kur i nie narzekam, włosy mam miękkie i gładkie w dotyku
 

agentka1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
a słyszałyście o nowym produkcie z vitapilu - lotion do włosow? to sie stosuje na skore głowy, psika sie po umyciu włosow. i ma pomoc w kuracji tabletkami. jeszcze nie widziałam w aptekach stacjonarnie, tylko w jednej internetowej.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Jula92 już nie pamiętam jaka to była odżywka która kupiłam w Ziko dermo, idź do sklepu- dermokonsultantki z uśmiechem Tobie doradzą odpowiednią:)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
mnie bardzo włosy wzmocniły się po nasionkach chia, są bardzo bogate w witaminy przez co też szybko włosy rosną:)
 
Do góry