Jak wzmocnić włosy?

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Piję pokrzywę, robię też płukanki, ale póki co efektów ni ma . Macie jakies sprawdzone sposoby na odżywienie włosów?
 
M

Mother Russia

Guest
Włosy chyba najlepiej jest wzmacniać mentalnie, tzn. rozmową motywacyjną. Dać im do zrozumienia, jak wiele dla nas znaczą, że nie mogą się poddać bez walki itp. itd.

Mi niestety włosy coraz mocniej wypadają. Co polecacie w takim wypadku?
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ty tak powaznie czy sobie żartujesz? :) rozmowa raczej im nie pomoże ;) myślałam o jakiś preparatach, maskach, olejach nie wiem tego jest tyle że nie wiadomo co działa a co nie
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Mother Russia napisał:
Mi niestety włosy coraz mocniej wypadają. Co polecacie w takim wypadku?
Ja mam tak dwa razy w roku, takie sezonowe wypadanie włosów. Niestety mam cienkie włosy i po takim wypadaniu zostaje ich jeszcze mniej. Znalazłam na to sposób i dwa razy w roku, właśnie jesienią i wiosną robię sobie kurację na porost włosów. Przez ok. 3 miesiące wcieram w skórę głowy ampułki Dercos Neogenic i zawsze po kuracji mam mnóstwo nowych włosków. Dodatkowo, aby odżywić włosy raz na tydz. robię maseczkę z olejku rycynowego.
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Oglądałam w ddtvn że olejek rycynowy nie działa... Mam podobny problem , robię sobie maseczki z żółtek i nafty kosmetycznej i dodatkowo jem raz dziennie vitapil by wzmocnić cebulki włosów, stosuję diopiero miesiąc po ok 3 miesiącach ma być już widoczny efekt
 
J

Jula92

Guest
Ja używam olejku arganowego do włosów, mam taki w sprayu bielendy i są przez to bardzo miłe w dotyku. Oprócz tego jedwab do włosów, albo jakaś odżywka pantene
 
D

Dorka123

Guest
mi po ciąży strasznie włosy wypadają, już się obawiam, że łysa zostanę :/ no może nie całkiem, ale już widzę, że włosy się przerzedzają :/ te ampułki podobno dobre, GreenKat, potwierdzasz? Kiedy widziałaś pierwsze efekty?
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
No właśnie ile? daj znać. Ciekawe jak ten vitapil działa, w sumie jedno opakowanie starcza na 2 miesiące, więc nie ma tragedii, i zawiera dużo krzemu z bambusa więcej niż skrzyp, ciekawe, zawsze myślałam że to skrzyp jest naważniejszy,
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja też byłam zdziwiona, że vitapil ma więcej krzemu niż skrzyp. Na moje włosy to rzeczywiście działa korzystnie - lepiej się układają, jest ich jakby więcej.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Do tej pory zawsze sprawdzały się wcierki do włosów, które odżywiały cebulki włosów (np. żel biovaxmed). Do tego koniecznie zdrowe odżywianie.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Mother Russia napisał:
Włosy chyba najlepiej jest wzmacniać mentalnie, tzn. rozmową motywacyjną. Dać im do zrozumienia, jak wiele dla nas znaczą, że nie mogą się poddać bez walki itp. itd.

Mi niestety włosy coraz mocniej wypadają. Co polecacie w takim wypadku?
moze wiecej z nimi rozmawiaj :) :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dorka123 napisał:
mi po ciąży strasznie włosy wypadają, już się obawiam, że łysa zostanę :/ no może nie całkiem, ale już widzę, że włosy się przerzedzają :/ te ampułki podobno dobre, GreenKat, potwierdzasz? Kiedy widziałaś pierwsze efekty?
Mój chłopak używa i widać różnicę. Oczywiście nie po dwóch dniach, ale po miesiącu zauważyliśmy, że włosy się poprawiają. Oprócz ampułek używa szamponu, zresztą szamponu oboje używamy, bo ja po ciężkich lekach też mam słabsze włosy i postanowiłam je wzmocnić.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
To jest produkt do kupienia tylko w aptekach, a szampon jako wsparcie ampułek sprawdzi się super. Dobrze jest jak się używa kosmetyki z jednej serii bo ich składniki się wspierają.
 

rosa_te

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
44
Punkty reakcji
0
dziewczyny, samo wcieranie różnych preparatów nic nie da, trzeba działać od srodka, jeść produkty bogate w cynk, wit e, przeciez najwazniejsze jest to miejsce w ktorym włos sie tworzy i wychodzi na powierzchnie, czyli to co dzieje się w srodku, wchłanianie przez skóre nie jest u człowieka takie duze, to wszystko chwyty marketingowe
 
J

Jula92

Guest
rosa_te napisał:
dziewczyny, samo wcieranie różnych preparatów nic nie da, trzeba działać od srodka, jeść produkty bogate w cynk, wit e, przeciez najwazniejsze jest to miejsce w ktorym włos sie tworzy i wychodzi na powierzchnie, czyli to co dzieje się w srodku, wchłanianie przez skóre nie jest u człowieka takie duze, to wszystko chwyty marketingowe
Zgadzam się, na nasz wygląd i zdrowie duży wpływ ma to jak się odżywiamy. Włosy niszczą się tez bardzo od suszarki, lepiej używać jej rzadko, tylko gdy naprawdę trzeba, widzę to po sobie...
 
D

Dobrawa

Guest
milcia88 napisał:
Ja też byłam zdziwiona, że vitapil ma więcej krzemu niż skrzyp. Na moje włosy to rzeczywiście działa korzystnie - lepiej się układają, jest ich jakby więcej.
Nawet nie wiedziałam. Łykam te tabletki od jakiegoś czasu i efekty są świetne, ale nie spodziewałam się, że są znane. Fajnie
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja zamierzam spróbować wzmocnić włosy naturalnym suplementem COSTA NATURE SILK HAIR SOLUTION. Jego głównym składnikiem jest krzem który odbudowuje strukturę włosa, a także wyciąg ze skrzypu, bambusa i czarnej borówki. Słyszałam że w naturalny sposób odbudowuje strukturę włosa i dostarcza niezbędnych składników odżywczych, i dlatego w moim przypadku będzie super.
 

Oliwiaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na jakość naszych włosów, wpływ ma wiele czynników. Począwszy od naszej diety, poziomu stresu a kończąc na kosmetykach jakich używamy. Na początku powinnismy zadbać o wzmocnienie naszych cebulek. Dobrze jest raz w tygodniu zastosować jakąś maseczkę, która pomoże nam je odbudowaći wzmocnic. Powinniśmy też uważać z pewniymi zabiegami fryzjerskimi, które zbyt często stosowane magą zaszkodzić naszym włosom.
 
Do góry