Jak wzmocnic paznokcie

haska11

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
mi bardzo pomogła odzywka eveline 8w1 mam po tym bardzo twarde paznokcie, ale np moja przyjaciółka nie może tego używać bo ją bolą paznokcie od tego...
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Wszystko indywidualnie zależy. Mi nic po niej nie jest, ale efekty nie sa takie jak oczekiwałam... więc postanowiłam się wspomagać suplementami i teraz mogę powiedzieć, że jest lepiej. Ale zanim znalazłam dobre tabletki z witaminami też trochę musiałam popróbować.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ze swojej strony mogę polecić nowy produkt Semilac Oliwki do manicure. Z bogatą kompozycją składników, które nawilżą i odżywią skórki w bezpośrednim sąsiedztwie płytki paznokcia. Inteligentna formuła nada otoczeniu paznokcia zdrowego wyglądu. By osiągnąć najlepsze efekty tylko polecane jest regularne aplikowanie. Mają do wyboru ananasową, brzoswkiniową, cytrynową i kokosową :D
oliwka-na-manicure-ananasowa.jpg
oliwka-na-manicure-brzoskwiniowa.jpg
oliwka-na-manicure-cytrynowa.jpg
oliwka-na-manicure-kokosowa.jpg

Ja nie mogłam sie powstrzymac i kupiłam wszystkie 4 :) sprawdzaja sie rewelacyjnie:)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja juz wiele odzywek mialam okazje uzywac, po tym jak mi zele paznokcie zrujnowaly. Najlepsza dla mnie byla black diamond z golden rose, bardzo szybko wzmocnila paznokcie, jest dosyc twarde, napewno twardsza niz wiekszosc odzywek. Ma przyjemny sklad, taki jak lakier a mimo to dziala. Konsystencja jest bardzo dobra, nie zalewa skorek no i szybko wysycha.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
ja po prostu stosuje bio oliwkę do paznokci z eveline :) i u mnie to się całkowicie sprawdza. Nie muszę stosować jakiś dziwnych preparatów czy coś.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Najlepiej odżywkami :) Stawiam na Eveline, a tym razem zdecydowałam się na care colour w kolorze french. Rewelacja, paznokcie nie łamią się i ładnie wygladają.
 
Do góry