Jak wzmocnic paznokcie

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Moje paznokcie są ostatnio bardzo łamliwe, rozdwajają się. Co zrobić żeby to zmienić? Jak je wzmocnić? Może warto byłoby kupić jakiś suplement diety, tylko teraz pytanie jaki najlepiej?
 
D

Dobrawa

Guest
Ogólnie dobry wpływ ma zarówno na paznokcie jak i na wlosy krzem i biotyna. Więc warto postawić na leki, które mają jeden z tych skladników lub oba. Ja na wlosy brałam Vitapil, ale na paznokcie też bardzo dobrze działa.
 
B

bajderman

Guest
Odżywka new nails, warto również stosować odżywkę tej samej firmy - na prawdę spora zmiana, paznokcie w znacznie lepszej kondycji, ładniejsze i zdrowsze. Przemiana diametralna. Ale też musicie myśleć co robicie z tymi paznokciami. Przecież wiele produktów wpływa na nie negatywnie.
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja miałam podobnie z paznokciami. Ale żadne odżywki na mnie nie działały... Dopiero jak zmieniłam dietę i zaczęłam stosować różne suplementy diety, to się poprawiło ;)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
moje paznokcie wyglądały dramatycznie, śmiałam się z koleżanek kiedy zaproponowały mi swoją metodę: zrezygnowanie z częstych kąpieli na rzecz prysznica i zmywanie w gumowych rękawicach. Paznokcie nie rozdwajają się, są mocne, a nie używam żadnych odżywek
 

oddissey

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
no własnie tez ostatnio mam problem z paznokciami i nie wiem co z tym zrobić. chyba kupię jakieś suplementy diety.
 

JoannaWal

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja od jakiegoś czasu piję zioła ze skrzypem, tylko tutaj potrzeba czasu, na efekty muszę jeszcze poczekać, ważne jest czym zmywamy lakier, a używacie zmywacza w płatkach? Widziałam taki zmywacz w płatkach Tami MyCare w Rossmannie wzbogacony o minerały, powinien też wzmocnić nasze paznokcie.
 

mirekwalczyk

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
A stosowałyście lakier hybrydowy, ten który podobno szybko schnący jest. Mam takie pytanko czy to dobry pomysł na prezent ?
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
u mnie bardzo mocnym wzmocnieniem plytki jest już samo zastosowanie top coatu, teraz mam miracle gel i jest ok. nie mam jakoś problemów z paznokciami a też wszystkie prace wykonuję własnymi dłońmi w domu
 

mirekwalczyk

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
No właśnie przeciez jeśli się ma dobry lakier - nie ten najtańszy i internet, kreatywność można naprawdę fajne wzorki dziergać :)
 
M

michasia90

Guest
Ja stosuje regularnie odzywke bielendowa cc magic nails i zawsze pamietam u rekawiczkach podczas mycia naczyn czy czyszczenia lazienki itd. Paznokcie wyglada zdrowo i super :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
długotrwały manicure = mniej kontaktu paznokci ze zmywaczem = zdrowsze paznokcie :) tak więc warto inwestować w porządniejsze kosmetyki
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja swoje paznokcie wzmacniam odzywkami i wcieram olejek arganowy. A poważnym krokiem do poprawy ich kondycji było zrezygnowanie z manicure hybrydowego i zmywaniem go acetonem. Przerzuciłam się na lakiery miracle gel, które mają wykończenie hybrydowe ale są zmywalne zwykłym bezacetonowym zmywaczem i jest o niebo lepiej :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
szafka napisał:
Ja swoje paznokcie wzmacniam odzywkami i wcieram olejek arganowy. A poważnym krokiem do poprawy ich kondycji było zrezygnowanie z manicure hybrydowego i zmywaniem go acetonem. Przerzuciłam się na lakiery miracle gel, które mają wykończenie hybrydowe ale są zmywalne zwykłym bezacetonowym zmywaczem i jest o niebo lepiej :)
olejek arganowy do paznokci? super, nie słyszałam o tym, naprawdę pomaga? może to bardziej zasługa trwalszego manicure? hehe :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
tez slyszalam ze olej arganowy powinien pomóc, ja teraz pije skrzyp polny który ma ponoć poprawiać kondycje skóry głowy i paznokcie, stosuje od paru dni więć jeszcze efektów nie widać
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Fajne są też odżywki od sally hansen. Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty :) Osobiście bardzo lubię tą diamentową, a od niedawna używam ich nowości - odżywki z 18 karatowym złotem i póki co to jestem zachwycona tym, że te płatki złota są widoczne na płytce. :)
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Moja siostra nakłada tę odżywkę ze złotem na czerwony lakier jako taki top coat i powiem Ci że wygląda to pięknie! - Tak bardzo elegancko :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
kolo.ratunkowe napisał:
Fajne są też odżywki od sally hansen. Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty :) Osobiście bardzo lubię tą diamentową, a od niedawna używam ich nowości - odżywki z 18 karatowym złotem i póki co to jestem zachwycona tym, że te płatki złota są widoczne na płytce. :)

szafka napisał:
Moja siostra nakłada tę odżywkę ze złotem na czerwony lakier jako taki top coat i powiem Ci że wygląda to pięknie! - Tak bardzo elegancko :)
oczywiście musiałam się pokusić o tę odżywkę z 18k złotem, no bo jak inaczej? :huh: nie dosyć że wygląda super na paznokciu, to jeszcze jakieś takie twardsze są w moim odczuciu, a nie bibułki jak zawsze
 
M

malgorzatakonik

Guest
Moje paznokcie od czasu do czasu muszą być wzmocnione suplementem diety, wtedy odżywiam nie tylko paznokcie ale i skórę i włosy... Wiadomo, że my kobiety uwielbiamy maseczki na włosy, odzywki na paznokcie - bo to daje natychmiastowy efekt. Ale warto też odżywiać się od wewnątrz.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
ja tam pochwalę olejek do paznokci od scholl - nie dość, że fajnie się wchłania i ładnie pachnie to na dodatek skórki i paznokcie wyglądają naprawdę zdrowo
 
Do góry