Jak wybaczyć sobie i przeprosić faceta?

Dzika Martita

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
W skrócie. Spotkałam dawnego znajomego. Był wolny. Jest to grzeczny facet, nie pije, jest miły i dużo pracuje. Przynosił bombonierki, wino, mówił że czuje się przy mnie bardzo komfortowo, że mu się podobam, jestem inteligentna itp. I tak było było, czuł się przy mnie swobodnie, wiem, bo go znałam wcześniej. Jestem niezależna, pewna siebie, miła, z pasją i mam przyjaciół. Było miło, nawet bardzo, była chemia - po prosu. Chciał czegoś więcej, ale stwierdziłam, że chcę go bardziej poznać i żeby on mnie lepiej poznał. I w tym momencie przestał się ze mną kontaktować. (teraz tylko sms-y) Spytałam o co chodzi, jakie ma intencje? Odpowiedział, ze mnie sanuje, ale szybko się angażuję i chce się ze mną kolegować a nie chce mnie skrzywdzić. Ja mu odpowiedział, że ja nie całuję kolegów i dla mnie był kimś więcej. Napisałam również, żeby powiadomił zawsze koleżanki, że chce się z nimi przespać i być tylko kolegą, że facet też musi się szanować, bo będzie traktowany przedmiotowo. Później napisałam, że możemy się przyjaźnić i żeby się czasami ze mną skontaktował. Chodzi mi o to, że mam teraz wyrzuty, że za ostro go potraktowałam (żałuję tego osądu), bo przecież facet ma prawo się rozmyślić. To naprawdę miły facet. Jak na nowo nawiązać z nim koleżeńskie stosunki, żeby nie myślał, że mu się narzucam i żeby chciał się ze mną spotkać po koleżeńsku, mimo, że nazwałam, go facetem który się nie szanuje? Jak wybaczyć sobie i pozbyć się wyrzutów? Nie chcę, żeby był na mnie obrażony. Mam wyrzuty i tyle. Czy prawda jest taka, że nie mam za co przepraszać?
 
Do góry