Jak wezwać szatana

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Tak więc. Znajdą się i tacy co chcieliby "wywoływać duchy". Rozwieje Wasze błędne myślenie. Duchów niemożna wywołać, ponieważ dusza człowieka może skierować się do trzech wybranych miejsc (tj. niebo, czyściec czy piekło) i tam też pozostaje (doznając życia wiecznego, pokutując czy wiecznie cierpiąc męki). Słyszałam też o ukazaniu się duszy ludzkiej do trzech dni po śmierci najbliższej osobie lub osobie z którą zmarły nie dokończył pewnych spraw itp. Wróćmy do poruszonego prze zemnie tematu. Jeśli ktoś jest na tyle niedojrzały i pragnie przywołać np. zmarłego z rodziny, może to owocować przywołaniem demona (jak już mówiłam że duchów nie można przywołać). W ów czas demon może starać się oszukać człowieka, wyczuwając słabe punkty, może ukazać się w postaci zmarłego którego chcielibyśmy przywołać, stara się być dobry i wzbudzić ludzkie zaufanie. Demon nie zawsze ukazuje się podczas wywoływania. Z silnych ludzi (psychicznie, duchowo, energetycznie) potrafi czerpać energię latami, by wreszcie wykorzystać słabość ludzką. Chyba nie muszę mówić co byłoby dalej. Zazwyczaj kończy się na śmierci, egzorcyzmach lub w szpitalach dla umysłowo chorych. Jakieś pytania?
Nie obrażając nikogo-ja nie wierzę w Waszego Boga.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Tak więc. Znajdą się i tacy co chcieliby "wywoływać duchy". Rozwieje Wasze błędne myślenie. Duchów niemożna wywołać, ponieważ dusza człowieka może skierować się do trzech wybranych miejsc (tj. niebo, czyściec czy piekło) i tam też pozostaje (doznając życia wiecznego, pokutując czy wiecznie cierpiąc męki). Słyszałam też o ukazaniu się duszy ludzkiej do trzech dni po śmierci najbliższej osobie lub osobie z którą zmarły nie dokończył pewnych spraw itp. Wróćmy do poruszonego prze zemnie tematu. Jeśli ktoś jest na tyle niedojrzały i pragnie przywołać np. zmarłego z rodziny, może to owocować przywołaniem demona (jak już mówiłam że duchów nie można przywołać). W ów czas demon może starać się oszukać człowieka, wyczuwając słabe punkty, może ukazać się w postaci zmarłego którego chcielibyśmy przywołać, stara się być dobry i wzbudzić ludzkie zaufanie. Demon nie zawsze ukazuje się podczas wywoływania. Z silnych ludzi (psychicznie, duchowo, energetycznie) potrafi czerpać energię latami, by wreszcie wykorzystać słabość ludzką. Chyba nie muszę mówić co byłoby dalej. Zazwyczaj kończy się na śmierci, egzorcyzmach lub w szpitalach dla umysłowo chorych.
Dokładnie to samo mówił egzorcysta kiedyś na spotkaniu w szkole, jak tam chodziłem jeszcze to mi się ten zaszczyt trafił.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Może masz jakieś zdolności w tym kierunku?
Podobno wyjątki są odpowiednie do tej pracy. :023:
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
MaraksGhash, powiem tak: Wgłębiałam się w to szmat czasu. "uczyłam się" od najlepszych. Ale myślę że to nie dla mnie, przecież "ja nie wierzę w Waszego Boga", oczywiście chętnie służę słowem, pomocą.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Mysle ze sensownieczje byloby pytanie nie jak? ale po co ?

Po co wywolywac Szatana, aby wypic sobie z nim kawke czy cos ?
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Ciekawi mnie czym kierują się tacy ludzie. Przecież mogłoby to skończyć się tragicznie.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
MaraksGhash, powiem tak: Wgłębiałam się w to szmat czasu. "uczyłam się" od najlepszych. Ale myślę że to nie dla mnie, przecież "ja nie wierzę w Waszego Boga", oczywiście chętnie służę słowem, pomocą.
Ok. Ja jednak z wywoływaniem czegokolwiek mam mało wspólnego. :023:
 
M

MacaN

Guest
Ciekawi mnie czym kierują się tacy ludzie. Przecież mogłoby to skończyć się tragicznie.

co kieruje ? ciekawość ;) i powiem szczerze, że ja także jestem ciekawy i kiedyś ma zamiar wywołać " ducha " bądź " demona " choć nie sądzę, aby to mi sie udało...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Jak na moje oko, to Szatan nie będzie się pojawiał na każde wezwanie, pojedynczego wywoływacza. :026:
No bo jaki miałby mieć w tym interes, prędzej jakiegoś poplecznika wyśle np. Adolfa i niech ten się martwi tym co chce ten wywoływacz.

co kieruje ? ciekawość ;) i powiem szczerze, że ja także jestem ciekawy i kiedyś ma zamiar wywołać " ducha " bądź " demona " choć nie sądzę, aby to mi sie udało...
Zawsze można wywołać to co jest wcześniej wypisane, w razie fiaska. :021:
 
M

MacaN

Guest
hehe ;) wiem, wiem :p ale myślisz że tak łatwo zebrać chętnych co się nie boją, że ich kubuś zje ? :p
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Znajdziesz na pewno, może masz jakiegoś Prosiaczka na myśli, to by jeden był. :icon_twisted:

Tak ogólnie to każdy jest chętny dokąd się nie zacznie, potem ta chęć ustępuje nie chęci i jest " a tam nic z tego" :026:

A spodnie parę gram cięższe. :023:
 
M

MacaN

Guest
w kilka osób jest raźniej na pewno ;) bo normalnie jakbym miał to zrobić gdzieś a potem w środku nocy do domu wrócić to nie bardzo ;]
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ale u siebie też odpada, bo jak coś wywołasz jednak i to coś zostanie Twoim lokatorem na dobre?

Kicha po całości. :icon_twisted:
 
Do góry