Jak uzyskac taki efekt zdjecia?

marciineek

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Witam, nie jestem pewny czy w tym dziale ale najbardziej ten dzial mi pasuje do mojego tematu

mam pytanie ktore od paru dni mnie meczy, jak uzyskac taki efekt jak na tych zdjeciach? (kolory sa inne niz zazwyczaj, odbija sie swiatlo itp.)

http://otomoto.pl/bmw-330-19-cali-zimowki-sliczny-nowa-cena-C33448427.html

jest to poprostu dobry aparta czy przerobka w photoshopie? prosze o podanie wskazowek jak mniej wiecej wykonac takie zdjecie, z gory dziekuje :)
 
A

alfabeta11

Guest
Nie powiem jak to zrobić, bo nie wiem, ale mogę powiedzieć, że na pewno zdjęcia były szlifowane fotoszkopem, albo gimpem ;)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Właściwie to nic poza zdjęciami zrobionymi pod światło w garażu (stąd ten rudy odblask). Kolory są normalne (wystarczy popatrzeć na żółte barierki, czy tylne światła). Wystrój garażu jest szary i auto srebrne, stąd takie wrażenie, że kolory są jakieś "inne". Ewentualnie zabawa saturacją na poziomie wywoływania rawa, ale to podstawowa robota. Nie widzę tu nic nadzwyczajnego.
 

Py Ra

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
30
Punkty reakcji
2
Na pewno program do retuszu był w użyciu. PS jest najprostszy więc pewnie nim zostało obrobione. Można też zdjęcie wykonać w RAWie i edytować w darmowych programach do ich obróbki.
 
Do góry