Jak utrzymać masę zdobytą na sterydach ?

TancerzWojny

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
IRA IKAR - ty faktycznie jesteś sterydowym cieciem:) To co piszesz świadczy o tym że nawet nie masz pojęcia co to jest omnadren mistrzu; I tak na marginesie - po 5 strzałach omki to koleś jak przytuje 2 kg to będzie SUPER DUŻO:)

więc zanim będziesz się cieciu wypowiadał autorytatywnie na forum o sterydach to najpierw zapraszam do lektury bo się osmieszasz

A już najbardziej mnie ubawiło z tymi przciążonymi stawami:) człowieku wychodzi na to że ja bym chodzić i biegać nie mógł juz od 8 lat
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
TancerzWojny nie no zrobi więcej kg ale wody %) trudno to nazwać tez masa :D
 

NOWYZABRZE

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
EJ KLON , NIE DAJ SIE WKRECAC PRZECIEZ TO WIDAC ZE ANI TEN KOLES NIE PAKOWAL ( TEN CALY PAWO ) . A DO WSZYSTKICH KTORZY MOWIA ZE PO OMCE SIE GROBNIE PO ZEJSCIU Z CYKLU POLECAM LUKNAC NA MOJE FOTO 2 LATA PO DRUGIM(OSTATNIMz) CYKLU TESTOSTERONEM . JAK PRZED PIERWSZYM CYKLEM MIALEM 68KG :( TAK I PO TYCH WSZYSTKICH "KURACJACH" MAM Z POWROTEM 68 KG . W MIEDZY CZASIE MAX CO ZROBILEM TO BYLO 85KG . GDZIE TEN TLUSZCZ I GDZIE TE EFEKTY UBOCZNE - PYTANIE ZWLASZCZA DO KOLESIA IRA-COS TAM KTORY SIE WYMADRZA DORADZAJAC PODSTAWIONEMU "PAWO" , JAK CO ROBIC - KLON ONI NA 80% RAZEM TO PISALI . A DO TEGO TRZECI KOLES KTORY TWIERDZI ZE OMA TO NARKOTYK .......... BEZ KOMENTARZA . JEDNO PEWNE JEST , NIKT KTO CZYTA TO FORUM NIE DOWIE SIE Z NIEGO NIC KONKRETNEGO - PYTANIE WLASNIE OD KTOREGO POWINIENEM ZACZAC TA WYPOWIEDZ; CO ZROBIC ZEBY TACY LUDZIE TYPU IRA-IKAR NIE MIELI SZANS ROBIC WODY Z MOZGU INNYM. EJ KLON CO MYSLISZ JAK TO ZROBIC ??? BO JA MAM PEWIEN POMYSL....
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
NOWYZABRZE wysnówam wniosek, że "gdzie te efekty uboczne" ?

sterydy powodują szereg efektów ubocznych np: ginekomastia, trądzik, niszczenie wątroby (grupa 17AA) czy nerek (trenbolon) i to, że u Ciebie nie wystapiły nie znaczy, że nie wystapiły w ogóle - po prostu nie nasiliły się za bardzo; są ludzie którzy wchłaniają koks dobrze i prawie nie mają side efektów a są tacy - którym się nasilą - wszytko zależy od organizmu; Pokazesz mi Ronnie Colemana po którym nie widać skutków ubocznych a ja Ci pokażę kolesia u którego widać; A że Tobie nie wystąpiły to tylko pogratulować;
 

NOWYZABRZE

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
NOWYZABRZE wysnówam wniosek, że "gdzie te efekty uboczne" ?

sterydy powodują szereg efektów ubocznych np: ginekomastia, trądzik, niszczenie wątroby (grupa 17AA) czy nerek (trenbolon) i to, że u Ciebie nie wystapiły nie znaczy, że nie wystapiły w ogóle - po prostu nie nasiliły się za bardzo; są ludzie którzy wchłaniają koks dobrze i prawie nie mają side efektów a są tacy - którym się nasilą - wszytko zależy od organizmu; Pokazesz mi Ronnie Colemana po którym nie widać skutków ubocznych a ja Ci pokażę kolesia u którego widać; A że Tobie nie wystąpiły to tylko pogratulować;
stary ok , byc moze masz racje ale ja tej mety wdu***lem fest , a zanim wziolem .... czytalem w necie rozne "madrosci " i jeden gosciu tam opisywl sqtki brania samej mety zdaje sie 200 tabsow - na grupie ochotniqw - grupy kilq osob .
wiec z przerazeniem czytalem co to u mnie wywola , poza innymi pomniejszymi skutkami to mialo byc na 100% marslosc watroby !!!! i facet nie wykluczal nowotworu watroby z uwagi na to ze zaden z badanych podobno nie zgodzil sie na biopsje - nie chodzi mi o to ze to bzdura bo dzisiaj to wiem - chodzi mi o to ze bylem wtedy przerazony i omal nie pozbawilem sie pieknego okrtesu z mojego zycia rezygnujac z koksu - ale nie do tego zmiezam . zmiezam do pytania Z KAD MOZNA WZIASC KONKRETNE ZETELNE (FACHOWE = MEFDYCZNE ) INFO NA TEMAT DZIALANIA KOKSU ??? BARDZO BY BYLO FAJNIE GDYBY KTOS WIEDZIAL .

Co do colmana - heh chyba nie sadzisz ze facet wd***a metke lub wogole jakies pochodne tescia , srodki ktore uzywja tacy ludzie na czarnym rynq beda za kilkanscie lub kilkadziesiat lat a nawet gdybys mial teraz dostep do EPO czy cos w tym stylu to koszta qracji tymi delicjami przerosna kazdego kogo nie sponsoruje jkas firma produkujaca te bajery - ci ludzie to wizytowki wytworni koksu . my musimy sie zadowolic deca ktora byla w czasach arnolda - wtedy nam sie nwet nie snilo ze istnieje kox .

zastanawia mnie pytanie ; jak bralem kox to unikalem np biegania i jazdy na rowerze = wszystkich wytrzymalosciowych "zabaw" a to dla tego ze nie wiem i nigdzie nie moge sie konkretnie dowiedziec ; jak zachowuje sie miensien sercowy - czy rowniez puchnie tak jak reszta ? jak to jest ? i nastepne pytanie ktore sie nasowa
jezeli rosnie to czy ta masa spada po cyklu tak jak masa zwykluch miesni , i czy wogole rozrost miesnia sercowego to niepozadany efekt , a tak slyszalem , mam zamiar na ten sezon wrocic na silownie i walnac trzeci cykl w zyciu - taki fest na podstawie doswiadczen jakie mam z dwoch pierwszych ( probnych) , ale nie chce sie pozbawiac kondycji jezeli nie jest to konieczne ,bo co mi z sily i budowy jezeli organizm bedzie nie przystosowany do dlugiego w czasie wysilq to przy zwiekrzonej masie gdzie tym bardziej kondycja jest potrzebna
.. do tej pory to nie byl problem ja tam milem max 85kg ale chce teraz walnac taki fest cykl wiec to bedzie brdzo wazne dla mnie - ktos mial taki problem ????
na dzielnicy mam typa ktory wazy 160 kg , w ryja dostac od niego to jak zdezenie z autobusem hehe ale nikt nigdy nie widzial zeby gosciu za kims biegl a centralnie go nie raz ktos prowokowal hehe - komiczne to troche co ?

HY.
MOZE i przesadzilem,sorka.Ale nie znosze jak ktos komus doradza "srodki" ktore pomogaja sie wyrobic.(tymbradziej kumpel ;p;p,)
Zgadza sie nie bralem....
Kreatyne jak bedziemy dawkowac bez umiaru...pic malo wody,jesc pelno tlustego zarcia to tez "nic" nie da

OLEINAR:poczytak dokladniej post PAWLIKA ""Ehh sam juz niewiem... "",i co sadzisz?jak by byl zdecydowany na koksowanie to sadze ze by tego nie napisal,on jest namawiany przez kumpla i...
problemem sa wlasnie ludzie ktorzy strasza nie wiadomo po co zamiast udzielac rzeczowych informacji . stary efekt bedzie taki ze ;
ty mu powiesz ze wyllysieje , zniknie mu penis , bedzie tlusty jak hipopotam ..... i jak chlopak to lyknie to nie wezmie .
po paru miesiacach zobaczy ze jego kolega nie lyknol tego co mowiles , i powyrywal co leprze dupy , bawil sie w najleprze co wazniejsze jest zdrowy jak kon
i w tym momencie zaczyna sie problem ..... bo gdzie indziej ktos napisal ze np. hera jest narkotykiem i ze nie biez bo zdechniesz i wogole - JAK TO MA DO NIEGO TRAFIC JAK JUZ RAZ SIE NACZYTAL TAKICH MADROSCI I WYSZEDL NA TYM JAK WYSZEDL ???
Wiecej krzywdy mu zrobisz udzielajac mu falszywej informacji niz jak mu powiesz jak jest na prawde - o ile zrobisz mu cos zlego wogole .
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
NOWY_ZABRZe - dobre info masz na www.sterydy.net - chyba najbardziej rzetelny servis jaki jest;

Jeśli chodzi o 200 metki to nie jest to dużo; A jak ktoś opisuje tragiczne skutki po takiej dawce to znaczy, że nie stał koło metki albo koleś miał coś chorego i nie powinien tego brać; Wiele leków z apteki wywołałoby podobny skutek w tym przypadku więc to nie jest wina samego koksu. Przykładowo lek izotek może uszkodzić wątrobę tak samo jak metanabol jeśli wątroba jest już uszkodzona i te leki się przyjmuje;

CYTAT:
Co do colmana - heh chyba nie sadzisz ze facet wd***a metke lub wogole jakies pochodne tescia , srodki ktore uzywja tacy ludzie na czarnym rynq beda za kilkanscie lub kilkadziesiat lat a nawet gdybys mial teraz dostep do EPO czy cos w tym stylu to koszta qracji tymi delicjami przerosna kazdego kogo nie sponsoruje jkas firma produkujaca te bajery

Nie stary oni mają te same koksy co my. Taki trenbolon z testosteronem robi cuda. Pewnie, że stać ich na np: HGH - ale nie używają czegoś rodem z NASA:) Z tego co pisało na necie to Arnold przyjmował dość spore dawki primobolanu i metanabolu;

Lecz sądzę, że winstrol firmy ZAMBON jest używany tak samo przez polskich jak i amerykańskich kulturystów - szczególnie że kategoria open w której startują ci zawodnicy nie jest poddawana testom antydopingowym;
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
to żeście się rozpisali...

sorry nie chce mi sie tego czytać ale co do skutków ubocznych jeden odczuje od razu rugi po 5 latach a inny wcale to jest jak pisałem wiele razy sprawa indywidualna i jak na razie żadne badania kliniczne nie potwierdzają jak jest na prawdę...

znam ludzi którzy zaczynając rozpisywać cykl dla siebie zaczynają od dawki 1g teścia tygodniowo czyli dla pokazania ilości 4/5 opakowania omy :D i żyją spokojnie a maja trochę lat na karku... wiele można by takich sytuacji przytoczyć...
 

szeroki4291

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
słupsk
powiem tobie takie cos jaki masz wziac te 5 sztrzalow omnadrenu 250 to najlepiej wcale nie bierz bo nie oplaca sie brac takiej ilosci myslisz ze duzo przytyjesz albo urosnie Ci lapa to sie grubo myslisz bralem juz omke to powiem tobie ze trzeba tego troszke wziac ja teraz robie sobie kuracje 20 decy greckiej i 15 strzalow omnadrenu 250 podaj mi swqoje gg to pokaze tobie rezultaty po wakacjach:)
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
A JA POWIEM TAK JAK KRASC TO MILIONY JAK RUCH..... TO KSIEZNICZKI ;P a powaznie albo sie bierze za cos i robi konkretnie albo wogóle sie za to nie bierze a skutki uboczne mozna zminimalizowac ale zawsze one sa dlatego to kazdego wybór . ale fakt jak koledzy wyzej pisza 5 szczałami omy to swiata nie zawojujesz hmm
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
te szeroki4291 nie rań mnie takimi tekstami --->
powiem tobie takie cos jaki masz wziac te 5 sztrzalow omnadrenu 250 to najlepiej wcale nie bierz bo nie oplaca sie brac takiej ilosci myslisz ze duzo przytyjesz albo urosnie Ci lapa to sie grubo myslisz bralem juz omke to powiem tobie ze trzeba tego troszke wziac ja teraz robie sobie kuracje 20 decy greckiej i 15 strzalow omnadrenu 250 podaj mi swqoje gg to pokaze tobie rezultaty po wakacjach:)

bo powiem ci że G o mnie wiesz.... mam za sobą więcej cykli niż ty w życiu zrobisz to po pierwsze a po drugie mój obecny cykl ma więcej składników niż jesteś w stanie wymienić....

a ten 1g teścia to sie tyczy 1grama teścia tygodniowo a nie na cały cykl tak dla jasności.....
 

sheggy87

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
SIEMA KLON I NOWYZABRZE podobaja mi sie wasze wypowiedzi na forum tak ze pytanie kieruje wlasnie do was, co myslicie o takim cyklu: 40ml deci, 24 vino i 25 tescia. cykl dlugi na 3 miesiace. dawkowanie - poniedzialek i czwartek i tak przez 3miechy.

1miesiac 1xD, 1xT i 1xV (to samo w pn i czw)
2 i 3miesiac 2xD, 1xT i 1xV (pn i czw)

prosze o jakies porady... i czy cykl bedzie wporzo i w miare bezpieczny... a wlasnie mam 21 lat i to bedzie moj pierwszy raz, troche sie denerwuje...
 

ARH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jakie masz wino ? dlaczego tylko 1x w tyg ? tzn dlaczego to nie wiem, ale wiem, że juz jest źle.

podaj stężenia na 1 ml !
 

sheggy87

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
a wiec testosteron ma 250mg / 1ml
winstrol 50mg / 1ml

deki jeszcze nie znam

1miesiac poniedzialek 1xD, 1xT i 1xV i czwartek znowu 1xD, 1xT i 1xV
2 i 3miesiac poniedzialek 2xD, 1xT i 1xV i czwartek 2xD, 1xT i 1xV

thx za odp pozdro
 

X-KSIEZNICZKA

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
nie wiem co mas zi ile ale:

1-10 enan 250mg e5d
4-10 wino 50mg e2d
1-10 nandrolon 200mg e6d (OPCJONALNIE)
----------------------------
odblok
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
czemu ludzie nie myślą o przyszłości biorąc sterydy mam kolegę który też bierze strzały no i fakt wygląda super ale co potem? ma 18 lat czyli w tych latach kiedy będzie chciał się ożenić bedzie miał spadki i prawdopodobnie jego dzieci będą upośledzone! narazie mówi że nie bedzie ich miał ale jest młody i puźniej może tego żałować!

ja po długiej przerwie w ćwiczeniach i braniu odżywek zaczołem stosować dietę i kupiłem cm3 treck efekty były super przez trzy pierwsze tygodnie przybyłem na masie 4 kg to tak jakbym przyjął dwa strzały!
Więc niewarto brać tego świństwa bo lepiej mieć mięśnie zamiast wody i rozstępów!
 
Do góry