Jak urządzić mieszkanie?

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiele zalezy od stylistyki jaką ktoś lubi się otaczać. Bo wiadomo ze jedni wolą bardziej chłodne miejsca a inni jednak przytulne i ciepłe wnetrza. Prym wciąz wiedzie w trendach styl skandynawski, który mozna ocieplić odpowiednim oświetleniem. Światło nawet jeśli wnetrze jest niewielkie optycznie je powiekszy. Na flexgips.com są przyklady realizacji gdzie dokladnie widac jak nowoczesne systemy ledowe montowane we wnękach sufitów dodają pomieszczeniom wrazenia przestrzeni, ale tez klimatu
 

Kacpero49

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Przyznano ostrzeżenie. Usunięto link.
To w sumie zależy, czy masz upodobany jakiś styl wnętrz? Skandynawski, prowansalski? Minimalistycznie czy raczej ciepło i przytulnie? Pamiętaj, że wnętrza powinny oddawać też po trochu to co czujesz w środku. Moim zdaniem najlepsze są wnętrza z duszą, a nie takie co świecą surowością jak w katalogu. Ja na przykład ociepliłem swoje wnętrza za pomocą kilku prostych dodatków – dywany, karnisze w odpowiednich kolorach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Urządzając mieszkanie, musisz pamiętać nie tylko zachowaniu dobrego smaku i spójności stylu, ale przede wszystkim o względach praktycznych i funkcjonalnych. To wszystko razem czasem trudno jest ze sobą pogodzić, dlatego z pomocą takich wskazówek jak te zawarte w tym artykule link, to zadanie powinno stać się łatwiejsze w realizacji.
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
My teraz wymieniliśmy lampy w salonie, wybraliśmy eva activejet, bardzo ładnie wyglądają, o wiele bardziej mi się podobają niż te które mielismy wcześniej, dodają fajnego klimat pomieszczeniu.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
73
Punkty reakcji
3
to nie wiedziałam, że activejet ma też lampy w ofercie, musze sie przyjrzeć bliżej temu bo szukam czegoś nowego do sypialni
 

Editeu

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukacie dodatkowego wyposażenia wnętrza w własnym domu lub mieszkaniu to mogę wam polecić https://regałynabuty.pl
My zdecydowaliśmy się na kufer pikowany w kolorze mięta oraz stolik kawowy. Mieliśmy mało miejsca na umieszczenie kufra pikowanego w naszej wnęce dokładnie 83cm i producent zrobił nam taki kufer na wymiar. Przy stoliku kawowym SKD-5 poprosiliśmy o zaokrąglenie narożników stolika dla bezpieczeństwa naszego dziecka i też producent zrobił. Jakość produktów bardzo dobra jedynie długi czas oczekiwania jakieś 3 tygodnie.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
W mieszkaniu ważny jest każdy szczegół, warto wybrać pasujące elementy. Krzesła tapicerowane będą fajnie wyglądać np. w pomieszczeniu w stylu glamour, ale nie tylko. Dajcie znać, czy ktoś ma takie krzesła u siebie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Mam już pewne doświadczenie w temacie, z uwagi na to, ze urządziłem już jedno mieszkanie od podstaw. A potem wybudowałem dom ;) Aktualnie buduję drugi dom - będzie to domek letniskowy nad jeziorem. Nauczyłem się na czym warto jest zaoszczędzić, na czym nie warto jest oszczędzać. N a pewno nie warto jest oszczędzać na instalacjach, na rzeczach konstrukcyjnych - nie można ich potem wymienić.

Natomiast polecam zwracać uwagę na ceny materiałów wykończeniowych - ceny mogą być bardzo różnorodne, jakość z kolei wcale nie musi się tak dużo różnić.

Polecam zerknąć sobie na ceny w marketach. Z uwagi na to, ze markety zamawiają od producentów duże ilości materiałów, mogą sobie pozwolić na korzystniejsze ceny. Możecie w ten sposob zaoszczędzić sporo na drzwiach. Plusem również jest krótki czas oczekiwania. Drzwi w markecie macie praktycznie od reki, w przypadku zamawiania z katalogu trzeba czekać tygodniami ( nawet 8-12 tygodni).

Zerknijcie sobie na drzwi do pokoju w Leroy Merlin. Mają wiele serii, również tych premium bezprzylgowych.
 

Agnieszka1982

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
Reklama.
Ostatnio szukałam do przedpokoju jakieś ławeczki na buty. Trafiłam na ławkę na buty na sklepie internetowym. Kupiłam i bingoooo 💪 produkt z drewna a po za tym nie do zdarcia dla moich dzieciaków 🤱 po za tym dostawca pomalował mi na kolor popiel podobny do paneli - duży plus➕ . Jeżeli chodzi o szafę do przedpokoju znajomy męża jest stolarzem i robi nam indywidualnie pod nasz projekt. Mam nadzieje, że też będzie piękna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

siesah

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2022
Posty
7
Punkty reakcji
1
Goraco polecam pinterest w celu znalezienia inspiracji i sposobow na tanie udekorowanie mieszkania
 

MariaMarkowa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2022
Posty
38
Punkty reakcji
1
Goraco polecam pinterest w celu znalezienia inspiracji i sposobow na tanie udekorowanie mieszkania
Widziałam na pintereście mega fajne inspiracje ;) Ja też teraz zamierzam przeprowadzić remont w domu, a w zasadzie bardziej koło domu. Zostało się mnóstwo rzeczy jak stary pług do orania pola wiele innych rzeczy. Szukam firmy teraz, która ma w swojej ofercie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

radosnyadam

Zbanowany
Dołączył
26 Lipiec 2023
Posty
21
Punkty reakcji
2
Myślę, że najlepszym sposobem na uczynienie swojego mieszkania wyjątkowym jest urządzenie go meblami PRL, ja polecam Nowohuckie Renowacje. Ta pracownia renowacji mebli ma piękne fotele PRL które przykują oko nawet najbardziej wymagającego gościa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
78
Punkty reakcji
0
Sama budowałam dom i porównywałam sobie ceny. Najdroższa opcja to wykonanie drzwi u stolarza, zrezygnowałam z niej bo miałam w domu ponad 12 par drzwi i jednak wolałam te pieniadze przeznaczyć na zupełnie inne rzeczy związane z remontem :)

Drzwi z katalogu również tanie nie były, szczególnie, że planowałam kupić z ościeżnicą regulowaną.

https://marengo-architektura.com/blogs

Sporo pomysłów jesttutaj - można zerknać sobie na przykładowe aranżacje wnętrz.
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wybierz fotel wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i estetyczne. Popularne opcje to skóra naturalna, skóra ekologiczna, tkanina oraz siatka. Upewnij się, że fotel ma solidną konstrukcję i stabilną bazę, która zapewni bezpieczeństwo użytkowania i uniknie ewentualnych wypadków. Sprawdź, czy fotel jest równomiernie wyważony i nie przechyla się w żadną stronę. Zwróć uwagę na zakres dostępnych regulacji. Oprócz regulacji wysokości siedziska i kąta nachylenia oparcia, warto sprawdzić, czy fotel posiada regulowane podłokietniki oraz inne funkcje regulacyjne, które umożliwią indywidualne dostosowanie do potrzeb użytkownika. https://kupkrzeslo.pl/krzesla-biurowe
 
Do góry