Jak to zmienić ??

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Nie wiem czy dobrze Wam wytlumaczę mój problem, bo sama dobrze nie wiem o co chodzi no, ale spróbuję. No więc niedawno ściągnęłam sobie taki program do robienia gifów, no i wsyztsko spoko spoko, tylko jeden taki problemik jest. Bo teraz wszystkie fotki jakie mam na kompie(i jakie zapisuję) zapisują się w formacie własnie tego programu! Zamiast naprzykład w formacie GIF albo JPG czy coś takiego to w tamtym ! I nie wiem jak to zmienić, zeby znowu było normalnie! Bo jak jest w tamtym programie to nie moge dodać zdjęcia np. na bloga. Trochę mnie to denerwuje... Pomóżcie, pliska! jeśli wiecie o co mi biega heh:)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Hmmm. Ja programów tego typu czyli do robienia gifów nie uzywam, więc nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem. Ale zawsze jak zmieniam format to używam programy XnView. On ma pełno rozszerzeń itp. Możesz spróować tym programem i potem powiedz czy Ci sie udało. Do ściągnięcia tutaj - http://download.xnview.com/XnView-win.exe . Tam otwierasz ten plik (gif) i dajesz Zapisz jako i wybierasz format i zapisujesz.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No mi też się ten programik przyda :D
Dzieki YaCeQ, :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
A udało sie chociaz?? Jeżeli tak to ciesze sie, że mogłem pomóc :):):)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
jej nie wiem

ale jest taki świetny program obsługuje wszystkie graficzne nawet mpmovie

irfanview
pozdrawiam
 
Do góry