Jak to sie zaczeło

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to nie reżyser wymyślił, film zaczynał się wypowiedzią jakiegoś metala na jakimś starym koncercie.
co do ideologii metal nie narzuca się, ale fakt jest że często idziemy bardziej w prawo niż w lewo. widze to nawet po moich znajomych
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
ja nie naleze do zadnej subkultury? dlaczego? pewnie dla ttego ze moji znajomi sa normalni i ja tez taki jestem
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a jak ktoś w jakiejś subkulturze jest to nie normalny? a poza tym ostrzeżenie, ten temat jest do wypowiadania się osób należących do subkultur.
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
a jak ktoś w jakiejś subkulturze jest to nie normalny? a poza tym ostrzeżenie, ten temat jest do wypowiadania się osób należących do subkultur.


*Gratulacje, większość społeczeństwa jest w takim razie nienormalna ^^
Ej wydaje mi sie że jeśli ktoś nie należy do żadnej subkultury a ma jakomś opinie na temat subkultór to chyba może sie wypowiedzieć ;>
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
*Gratulacje, większość społeczeństwa jest w takim razie nienormalna ^^
Ej wydaje mi sie że jeśli ktoś nie należy do żadnej subkultury a ma jakomś opinie na temat subkultór to chyba może sie wypowiedzieć ;>
nie może, bo to temat w którym się opowiada jak to się stało że jest się w jakiejś subkulturze, a skoro się nie jety, nie ma się nic do dodania.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
*Gratulacje, większość społeczeństwa jest w takim razie nienormalna ^^
Ej wydaje mi sie że jeśli ktoś nie należy do żadnej subkultury a ma jakomś opinie na temat subkultór to chyba może sie wypowiedzieć ;>
Rzeczywiście mnóstwo ta osoba wniosła do tematu, jednocześnie obrażając wszystkich dookoła.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie mowie akurat o tej jednej osobie!
Tylko o tym ze jak ktoś nie należy do subkultury żadnej a ma coś mądrego do napisania to chyba ma prawo?
ma prawo ale nie w tym temacie, to temat o tym jak się stało że dołączyło się do jakiejś subkultury, jak się nie dołączyło, to nie można o tym mówić
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
A u mnie to było tak...
Na początku był chaos... poźniej urodziła się Szklista w glanach :D
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
ma prawo ale nie w tym temacie, to temat o tym jak się stało że dołączyło się do jakiejś subkultury, jak się nie dołączyło, to nie można o tym mówić


Czyli tak, ja założyłam ten temat ale nie mam prawa tu pisać bo do subkultury żadnej nie należe......?
Trochę bezsensu....
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Czyli tak, ja założyłam ten temat ale nie mam prawa tu pisać bo do subkultury żadnej nie należe......?
Trochę bezsensu....
bez sensu było założenie tego tematu. choć może nie, ale co możesz dodać wypowiadając się? nic do tematu. kto mógłby się wypowiedzieć, ludzie którzy należeli ale już nie należą. ale ktoś kto nigdy nie należał nie ma sensu by tu gadał. co do Twojego założenia tematu, temat nie jest już Twój, lecz forumowiska :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Morion ma rację. Tytuł tematu mówi jasno "jak to się zaczęło". Jeśli ktoś nie należy do żadnej subkultury, to nie ma nic do powiedzenia w tym temacie, więc pisać nie powinien.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wyjątki to to o czym wspomniałem oraz jakby ktoś chciał nam jakieś pytanie zadać, ale osoby nienależące do subkultury zazwyczaj piszą tu tylko o tym że im subkultury nie potrzebne bo to dziecinada itp, więc temu temat jest dla osób należących do subkultur
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
jestem czarna, mam glany i moją muzykę.. i jestem z tego dumna ^^

Panowie, robicie niewielki OT :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ale związany z początkiem przynależności do subkultury, w końcu wszystko co mówimy to tylko wokół tego się kręci :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no, ale częśćiej zdarzało się że przybywał ktoś wielce mądry i informował nas że marnujemy się itp
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ale tacy prowokują a potem ludzie się dziwią że ja niby to niemiły jestem xD
 
Do góry