Jak to interpretowac? Rozumiec?

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
Wiec, od pewnego czasu zmienilem wyglad totalnie o 180 stopni, wg mnie stalem sie bardziej atrakcjyny. Teraz gdy ide ulica, po centrum handlowym to duzo dziewczyn mijajac mnie patrzy na mnie( ja tez na nie inaczej bym nie wiedzial ze to robia). Patrze im prosto w oczy i niewiem czy one patrza na mnie bo podobam im sie czy dlatego ze to na nie patrza w taki sposob. Albo gdy siedze gdzies na lawce gdzie jest duzo ludzi to przylapuje dziewczyny jak patrza na mnie ale one szybko odwracaja glowe albo spuszczaja wzrok(raz nawet szedlem i widzialem katem oka ze dwie siedzace dziewczyny na lawce patrza na mnie i wtedy odwrocilem glowe w ich kierunku a one jednoczesnie odrazu odwrocily glowy). I teraz niewiem co to znaczy czy porpostu podobam im sie i sie pesza gdy na nie spojrze czy jestem nie atrakcyjny i nie chca na mnie patrzec. Co zrobic jesli widze ze dziewczyna spoglada na mnie co jakis czas, bo raczej nie jestem na tyle smialy by podejsc. Dwa razy zdarzylo mi sie ze w barze i w tramwaju zauwazylem jak dziewczyna na mnie patzry i usmiechnolem sie a ona odwzajemnila usmiech tylko ze nie byly to super laski patrzac obiektywnie.
Niebylem jeszcze nigdzie na imprezie albo w klubie zeby miec okazje kogos poznac wiec narazie tylko chodze po miescie ale tak to bardzo ciezko do jakiejsc podejsc o zagadac.
Co o tym sadzicie? Czy patrza na mnie(czasami pszeszywaja wrecz wzrokiem) dlatego ze im sie podobam czy dlatego ze poprostu ja na nie zaczynam patrzez i uwazaja mnie za jakiegos psychola.

P.S.
Co sadzicie o chodzeniu do klubow samemu? Bo raczej nie mam z kim chodzic. czy to nie bedzie desperackie i glupie?


 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
eh, widać, że mentalnie nadal jesteś brzydki. Zauważ, że bycie atrakcyjnym to nie tylko powłoka, którą nosisz, ale to też sposób bycia. Ładni ludzi wiedzą o swoim dobrym wyglądzie i to oni dyktują warunki. Jeżeli teraz uważasz się za przystojniejszego to przestań się przejmować co jak będzie wyglądało. To oni mają się teraz zastanawiać co mają robić, żeby to nie wyglądało źle. Pamiętaj, że dziewczyny to też ludzie i mają uczucia, kompleksy itd., którymi o wiele łatwiej niż u faceta manipulować. Tak więc nie przejmuj się co kto pomyśli tylko rób to na co masz ochotę.
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
przedtem bylem dla lasek niewidzialny a teraz odkad zmienilem wyglad to zaczolem byc widoczny. Np dzisiaj mialem taka sytuacje, wysiadam z tramwaju i na przystanku zauwazam super laske i idac patrze na nia a ona na mnie i po chwili ona usmiecha sie do mnie a ja do niej. No ale niestety z:cenzura:alem bo zawachalem sie i poszedlem dalej a kiedy wrocilem sie zeby moze jednak do niej zagadac jej juz nie bylo;/
I teraz pytanie co robic w takich sytuacjach? Bo ostanio czesto mi sie zdarzaja, czy podbijac odrazu do laski? Czy moze taki usmiech to tylko z grzecznosci byl z jej strony?Czy mieliscie/macie czasem takie sytuacje? Co robicie wtedy i jakie sa efekty?
 

shaft

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem kobiety bardziej zwracają uwagę na pewność siebie. Jeżeli uważasz, że wyglądasz nieźle dla płci przeciwnej to czujesz się pewniej.
Jak wmawiasz sobie, że jesteś brzydki i odwracasz wzrok to twoje szanse maleją, ale możesz być brzydki jak nie wiem, jeżeli jednak masz tą pewność siebie to szansa pozostaje.

Dla nas facetów często liczy się tylko wygląd kobiety.
Ale dla kobiet to chyba coś więcej, często jakaś cecha decyduje czy jesteś atrakcyjny dla danej kobiety czy nie. Takie moje zdanie :)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
"eh, widać, że mentalnie nadal jesteś brzydki. Zauważ, że bycie atrakcyjnym to nie tylko powłoka, którą nosisz, ale to też sposób bycia. Ładni ludzi wiedzą o swoim dobrym wyglądzie i to oni dyktują warunki. Jeżeli teraz uważasz się za przystojniejszego to przestań się przejmować co jak będzie wyglądało. To oni mają się teraz zastanawiać co mają robić, żeby to nie wyglądało źle."

100% poparcia.


Musisz zmienić się mentalnie, nie tylko fizycznie bo będziesz sztuczny.

Ja np olewam co myślą o mnie dziewczyny, mam swój styl, jest jak dla mnie bardzo fajny, czuję się ok. Dziewczyny patrzą, a czy dlatego bo mam np trampki za 10zł do spodni 30 razy droższych, nie wiem, mam to gdzieś.

Ale osobiście najbardziej lubię jak patrzy dziewczyna która... idzie z chłopakiem. Lubię i tyle :)
 

pacze

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hahahaha Forumator Ty zły człowieku:p A ja trochę nie rozumiem co oznacza stać się pięknym.....znam wiele osób, które teoretycznie nie są przystojne ale mają taki sposób bycia, że wszystkie dziewczyny do nich lgną :D
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
łyknij bakcyla :310: uwierz w siebie, jesteś przystojny , mily itp kobiety lubia pewnych siebie facetow.
a to ze pojdziesz sam to co z tego
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Są tacy ludzie, którzy podrywają każdą i każdego? Czy to nie jest zapatrzenie w siebie i sprawdzanie (jak don Huan czy Casanowa) ile mi się uda poderwać, a może i coś więcej?
Każda potwora znajdzie swego amatora.
 
R

ryba92

Guest
Chodzenie do klubów samemu, z mojej perspektywy jest normalne. Fakt, w moim małym mieście znam już wszystkich barmanów, więc zawsze jest z kim pogadać. Ale jeżeli już pójdziesz do klub, to najlepsze miejsca do pierwszego kontaktu z dziewczyną:
- Palarnia
- Zatłoczony Bar
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Uważam, że jeśli dziewczyny spoglądają na facetów to raczej z tego powodu, że coś im w nas się podoba i przykuło uwagę. To tylko moje zdanie :) Jeśli chodzi o podchodzenie do lasek to już wyłącznie Twoja wola,jeśli masz ochotę to czemu nie? Przecież ona Ci nic złego nie zrobi :)
 
V

Vislea

Guest
Hmm może wyglądasz tak strasznie ze dziewczyny się ciebie boją i starają się utrzymać kontakt wzrokowy?
 
B

Bakegitsune

Guest
wiec tak mamy kilka opcji

1.jestes brzydki (180 stopni w złym kierunku)
2.wygladasz jak zboczenieg itp.
3.patrzysz z góry
4.brak ci charyzmy
5.Masz MEGA PECHA

a i nie idz do klubów ... najwyżej że chcesz jednorazówke
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Masz wystający brzuch?
Masz dużą narośl na twarzy?
Jesteś potwornie zezowaty?
itd, itp ?
Nie?
To jesteś przystojny.
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hahha Wymiatacz fajnie to opisał :D w sumie jest w tym trochę prawdy, śmiechem żartem, ale jeśli naprawdę nie masz jakichś widocznych efektów ubocznych to znaczy, że na pewno jakimś dziewczynom się podobasz
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Postrzeganie swojej atrakcyjności leży w Twojej głowie, zmiana ubioru/ uczesania, może jedynie dopomóż, dodać pewności siebie.
Ciężko określić którym dziewczynom się podobasz, a które patrzą na Ciebie tylko dlatego że patrzysz Ty.
Co do chodzenia samemu do klubu, nie widzę p/ wskazań, ja jestem jak najbardziej na tak. :tongue:
No chyba, że pewniej czujesz się w grupie? NO podejrzewam że znajomych masz?
 

Active_Angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
228
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Universe
Spróbuj się na nie nie patrzeć , albo załóż sobie ciemne okulary, takie w których nie widać oczu. Usiądź i obserwuj, ale gałami a nie cała szyją, bo to na nic się zda. Podejrzewam, że patrzą się na Ciebie ze względu na to, że podoba im się twój nowy image. Z drugiej strony twoja wyobraźnia może robić swoje. Uważasz się za przystojniaka i każda taka sytuacja zostaje lekko wyolbrzymiona.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Czy laski tylko po to są Ci potrzebne, byś mógł się przekonać, iż jesteś przystojniejszy niż przedtem?
Może wysyłaj swoją fotografię sprzed zmiany i po zmianie z pytaniem : - Czy chciałabyś się zapoznać z którynś z tych dwóch chłopaków?
 
Do góry