Jak To Dalej Będzie? I Czy W Ogóle?

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mam pewien problem. Mam chlopaka z ktorym jestem ponad rok, jestesmy bardzo szczesliwi a wlasciwie to chyba bylismy poniewaz on wyjechal na studia do krakowa. Ja jestem w 2 klasie liceum mieszkam w okolicach lublina w malym miasteczku. Po maturze chce studiowac dzinnikarstwo w krakowie. Zawsze o tym marzylam. Chodzi o to ze minal tydzien od kiedy on wyjechal, a ja tak strasznie za nim tesknie. On dzwoni piszemy smsyi w ogole. Ale ciagle jest mi smutno bo za nim tesknie i często lecą mi łezki bo jego nie ma. Nie wiem co robić bo dotychczas każdą chwilę spędzaliśmy razem. Najgorsze jest to ze bardzo sie boje ze nasz zwiazek sie skonczy. Kochamy sie ale boje sie ze on moze kogos pozna i mnie zostawi... Ufam mu ale obawiam sie poniewaz mialam kedys chlopaka z ktorym bylam az 2 lata,a ktory zostawil mnie dla mojej przyjaciolki :( To bardzo mnie zranilo i teraz boje sie ze kazdy tak moze zrobic. Jak myslicie czy nasz związek przetrwa?
 

Attachments

  • kot03.gif
    kot03.gif
    2,3 KB · Wyświetleń: 28

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Uprawiałam kiedyś "miłość na odłegłość" 1,5 roku. Nam się nie udało, ale trzymam za was kciuki.
 

Anka_00

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nie pamiętam...;) ale chyba z okolic Wrocka
Po prostu musisz być wytrwała i wierzyć w was Jeżeli Ty go na prawdę kochasz a po tym opisiku widać ze tak i jeśli on Cię na prawdę kocha lecz tego już nie mogę stwierdzić, to już Ty wiesz, to nie masz się czego obawiać, bo on będzie Ci wierny :zakochany: Na pewno jak pójdziesz na studyjka będzie wszystko ok a jeśli przetrwacie taką rozłąkę no to będziecie mieć powód do dumy

3maj się :)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
A jakie masz przesłanki,by myśleć ,że wasza miłość się zakończy?
Prawdziwa,wielka miłość przetrwa każdą burzę,każde rozstanie.
Nie zakładaj od razu najgorszej wersji.Tęsknota jest rzeczą normalną.
A jakie jest czułe powitanie przy spotkaniu. ;)
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
A jakie masz przesłanki,by myśleć ,że wasza miłość się zakończy?

Wcześniejsze doswiadczenia zyciowe. Napisała ze już raz jeden żucił ja dla przyjaciółki ( a to drań!).

Rozumiem Twó bol i rozpacz czyli to co czujesz i to ze tęsknisz (wiesz ja już bym tęsknił po pierwszym dniu a nie po tygodniu!). Widac że bardzo go kochasz i rozłaka ta wszystko popsuła, bo dotychczas duzo czasu spedzaliście razem we dwoje i teraz gdy on jest daleko własnie tego Ci brakuje. Nie wiesz co masz robić, nudno Ci tak samej...
To co że sa telefony, sms, ze sa listy - to i tak nie to samo co codzienne spacery, długie romantyczne wieczory i noceze soba spędzone, wspolne zabawy i wiele innych miłych rzeczy...

Nic Ci nie doradze moja droga bo bo nie ma na to lekarstwa.
Musisz ufac mu chodz czasami jest bardzo trudno.
Sprobujcie sie jak najcześciej spotykać.
A gdy to jest nie mozliwe to przynajmniej rozmowy telefoniczne czy smsy.
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Tak jak napisali poprzednicy... Prawdziwa wielka miłość się nie skonczy.. :) Pozdrawiam i powodzenia zyczę :)
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
myślę, że prawdziwa miłość wszystko przetrwa..

a czy to prawdziwa miłość? Ty musisz wiedzieć.
Czy jemu naprawdę zalezy..
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziekuje wam wszystkim. No macie racje prawdziwa milosc wszystko wytrzyma. Moze i rzeczywiscie jakos to bedzie. Za tydzien on przyjezdza Juz nie moge sie doczekac!!!! Wiec nie badzcie zli jak nie bedzie mnie na naszym kochanym forum... Ale sami rozumiecie...;) Dzieki!!!
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Wiecie co... chyba ta milosc jednak przetrwa. Przyjechal w piatek i cala sobote i pol dzisiejszego dnia spedzilismy razem. bylo super. Mowie wam!!! Nie zmienil sie ani troche i jest taki kochany jak dawniej. Wiesz Papillon mialas racje czule jest powitanie przy spotkaniu. Jest super. Dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy.
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
przetrwa? tego nigdy nie ocenisz,nie wiadomo nigdy na kogo trafi tam On.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
przetrwa :)
bedziecie sie czesto odwiedzac..i wogole - wiec bedzie dobrze;]
jesli jest prawdziwa to przetrwa wszystko;)
a po maturce ty wyjedziesz na studyjka do krakowa jak sie dostaniesz,
i juz zawsze bedziecie razem;)
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Piotr po cholere odswieżasz temat sprzed roku? :D Temat jest nieświeży, wręcz trąci. :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja tak samo nie zauwazylam :/
ze sprzed roku :D
ale kocurekola milosc przetrwala?
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Piotr po cholere odswieżasz temat sprzed roku? :D Temat jest nieświeży, wręcz trąci. :D


Odpowiedź jest bąrdźo prosta. Odświerzyłem ten temat z czystej ciekawości czy moje słowa się sprawdźą czy nie - czy przetrwała ich miłość czy nie. rozumiesz? więcej wyobraźni ;]
 
Do góry