Jak tańczyć na weselu lub do piosenek disco polo ?

clari93

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam, za 2 tygodnie ide na wesele i chciałabym się nauczyć takiego tańca dyskotegowego. Nie tylko w parze, ale też solo, żeby wiedzieć co robić podczas gdy będe tańczyć sama. Wiem, pewnie powiecie, że mam improwizować, ale już w domu próbowałam i nie potrafię wykonać ruchu, z którego będe zadowolona, byłam nawet na imprezie disco kawałek od mojego miasta, i kompletnie nie potrafię wczuć się w rytm, nie wiem co mam robić z rękoma i biodrami , naprawdę... xd
Nie wiem, może znacie jakies pomocne filmiki , gdzie pokazują jak tańczyć do takich podobnych piosenek jak od boys czy weekend, lub takie gdzie można podpatrzeć jak ludzie tańczą? Prośba może głupia, lecz jestem w kropce, szukałam już wiele razy ale nie znalazłam nic ciekawego... Będe wdzięczna za pomoc, Pozdrawiam
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Nie panikuj, każdy tańczy na weselu jak umie. Do diso polo nie da się tańczyć zgrabnie i ładnie. Jak Cie weźnie wujek w obroty to już nic nie bedziesz musiala robic!:)
 
T

TomaszTomasz

Guest
Ważne by się nie przewrócić bo wtedy można zostać tam zadeptanym przez pianych weselników.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Po alkoholu to większości uruchamia się tryb tancerza. Wtedy nie ważne czy leci Chopin czy Disco Polo i tak każdy swoje, więc to akurat najmniejszy problem jak Ty się będziesz ruszać na parkiecie.
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Mi dużo dały lekcje taneczne przygotowujące do pierwszego weselnego tańca :) z narzeczonym chodzilismy w Myślenicach do "Pierwszego Tańca", gdzie instruktor uczył nas choreografii i ogólnie takiego obycia na parkiecie :) to dodało mi pewnosci siebie i czulam sie juz swobodniej w tancu- czy to na swoim weselu czy u znajomych. Czasem kilka lekcji pozwala zalapac rytm, ruchy.
 

Vivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2020
Posty
8
Punkty reakcji
0
Po alkoholu to większości uruchamia się tryb tancerza. Wtedy nie ważne czy leci Chopin czy Disco Polo i tak każdy swoje, więc to akurat najmniejszy problem jak Ty się będziesz ruszać na parkiecie.

Zgadzam się w 100%. A najważniejsze to się dobrze bawić, to jak odbierają to inni jest sprawą drugorzędną. Lepiej być parkietowym dziwakiem niż sztywniakiem :)
 
Do góry