Jak tam po sylwestrze?

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Widzę, że było już o postanowieniach noworocznych a jak sylwester?
Jak się bawiliście? My byliśmy w klubie. Pierwszy raz w sumie i mega nam się z ekipą dobrze bawiło. Ale byliśmy chyba w około 15 osób więc jak się ma dobrą ekpię to zawsze jest dobrze :D
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
U nas domówka ale gruba. matryca od lapka poszła, kilka szklanek zbitych i szyba w drzwiach kaput. masakra. musze drzwi wymianiać.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Uuu to spore straty. W drzwiach moge pomóc, bo się znam, ale z kompami to juz nie do mnie:D
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja byłam na kilkudniowym wypadzie z ekipą w górach, fajnie bo chłopaki stoki na nartach zaliczyli a ja przy okazji kilka szczytów w górach ;)

Impreza przednia, i mieliśmy najlepszy pokaz sztucznych ogni w całej okolicy! ;)
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Ja w tym roku siedziałam w domu z rodziną przed telewizorem, ale mam nadzieję że za rok gdzieś pójdę ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Moogle, nieźle... :D
Byłam u koleżanki na domówce, akurat 1 stycznia miała urodziny, więc większa impreza się trafiła.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Uuu to spore straty. W drzwiach moge pomóc, bo się znam, ale z kompami to juz nie do mnie:D
to pomóż chociaż w tych drzwiach :p
Ja byłam na kilkudniowym wypadzie z ekipą w górach, fajnie bo chłopaki stoki na nartach zaliczyli a ja przy okazji kilka szczytów w górach ;)

Impreza przednia, i mieliśmy najlepszy pokaz sztucznych ogni w całej okolicy! ;)
my też mieliśmy właśnie w góry jechać ale nie wypaliło. i żałuję, bo może by tyle strat nie było :icon_twisted:
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
zależy jaka ta szyba w drzwiach. w sensie czy da radę wymienic samą, czy to się w ogóle opłaca. oblukaj sobie drzwi, a raczej ceny http://www.drzwi.pl nowych jakie byś chciał. no i to samo luknij jeśli chodzi o szybę - tylko musisz wiedzieć jaka była tamta. bo czasem niestety tak wychodzi, że opłaca się lepiej wymienić całe, bo różnica w kosztach jest niewielka a masz przynajmniej już nowe drzwi całościowo. na dłużej posłużą. aha i w takim razie polecam tym razem kupić bez szyby :037:
 
Do góry