Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

Lindek

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
aha, i jeszcze jedno pytanie... czy to cale ODCHUDZANIE NA ZAWOLANIE dziala?
a moze ktos probowal 3-MINUTOWEGO ODCHUDZANIA?
prosze o opinie... :)
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
# minuty.. pierwsze słyszę i jak słyszę magiczny sposób to już węszę podpuchę i kasę.
Najlepiej naturalnie ćwiczeniami i wyeliminować wszelkie syntetyczne jadło.
 

esende__166

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Ja zawsze pije przed posiłkiem żeby mnie zjesc. A po posiłku staram sie nie pic dopiero gdziec tak po godzinie i wszystko jest ok . :)

mniej*
 

Meredith

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
249
Punkty reakcji
26
Miasto
Gdzieś między jutrem, a wspomnieniem ...
Picie wody lub herbaty (bez cukru) tuż przed posiłkiem jest zalecane w wielu dietach, ponieważ powoduje wypełnienie żołądka, a dzięki temu przyjęcie mniejszej ilości pokarmu. I to raczej nie szkodzi. Co do picia po posiłku ... trudno powiedzieć, bo o tym nie słyszałam. W sumie nie wiem nawet, co chcesz osiągnąć tą wodą, kiedy żołądek już jest pełen :)
 

tvstory

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
Ja miałam problemy z nadwagą. Na początku maja postanowiłam schudnąć bo ważyłam już 80kg. Najpierw biegałam, ale stwierdziłam, że to nie dla mnie. Teraz jeżdżę na rowerze ok. 40 km tygodniowo (1-2 razy w tygodniu) i codziennie gram w piłkę ok. 2h i pływam godzinkę dziennie. Do tego robię 6 Weinera, dzisiaj ważę już 65 kg i jak na razie jestem zadowolona, liczę do końca wakacji zejść poniżej 60. Jeśli chodzi o dietę, to 5 posiłków dziennie, do picia sama woda, ryż pełnoziarnisty czasami jem ziemniaki, mięso gotowane lub pieczone w folii zamiast smażone, oliwa zamiast oleju, słodycze ograniczam ale też nie mogę bez nich żyć. Nie jem chleba, ale to akurat dlatego, że go nie lubię. Na śniadanie jem płatki owsiane do których dodaje nasiona i orzechy robiąc musli. Czasami jem serek wiejski, twaróg lub jajecznicę. Do tego w ciągu dnia sporo warzyw, po treningu jem banany, albo ewentualnie inne owoce. I to chyba na tyle.
 

agatkazr

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam produkty herbalife bo samymi warzywami sie nie odchudzisz www.agatazr.mojawaga.pl to jest moja strona na której sa produkty dzieki którym schudniesz moja siostra ich uzywa i jest zadowolona co tydzień chudnie 3kg
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Jak już ktoś mądrze wspomniał, jedzenie nie spala tłuszczu
błąd ;D istnieje dieta w której przez wpi.erdalanie białka człowiek traci wage , bo organizm nie dostaje węglowodanów i całą ENERGIE poświęca na rozłożenie tych białek ;D tak właśnie straciła 10 kg w 6 tygodni osoba z mojej rodziny ;d

Edit: NIE PRZYSŁAŁA MNIE FIRMA REKLAMUJĄCA DIETY XD
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
aha, i jeszcze jedno pytanie... czy to cale ODCHUDZANIE NA ZAWOLANIE dziala?
a moze ktos probowal 3-MINUTOWEGO ODCHUDZANIA?
prosze o opinie... :)

Odnośnie ONZ słyszałam sporo pozytywnych wypowiedzi.
Poszukaj na innych forach, bo takich tematów jest bardzo dużo.
Sprawdź chociażby tu KLIK
A co do tego 3- minutowego odchudzania to nie wiem niestety nic.

Pzdr.
;*
 

dihenbahen

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
Nie lubię Cie, ale napisze :tongue:

Moim skromny zdaniem wystarczy tylko regularne bieganie 45-60 min dziennie, z czasem 3 razy w tygodniu. Oczywiście ostatni posiłek o 17-18 zależy do której kto wytrzyma. Bieganie jest najprostszym i zdecydowanie najlepszym sposobem na stałą regulację masy ciała.

Tylko mocnej psychiki do tego potrzeba,a lepsze to niż robienie pompek i brzuszków.Bieganie pomaga również obniżyć ciśnienie.
 
M

malina.

Guest
Protal, tak wiem. Ale wtedy nie jesz tłuszczów, nie dostarczasz organizmowi witamin i też nie jest dobrze. Poza tym, potem i tak przybieraz na wadzę, chyba, że się pilnujesz.



A, i co Adrianku? Myślałeś, że mnie zagniesz? :D
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
witaminy są dostarczane. Ponadto można jeść mięsa właściwie każdego rodzaju ale odpowiednio przygotowane. Minus jest taki że wlaściwie są problemy z ćwiczeniami bo jeździsz 10 minut na rowerku stacjonarnym i masz dość ;x i nie przybiera się na wadze okres stabilizacyjny jest już łagodny można sobie 2 x w tygodniu (na samym początku stabilizacji) wpie.rdalać co się chce a później po nastepnym okresie czasu to są już 3 x w tygodniu i tak dalej i tak dalej. Więc wiesz.. ;d skoro jesteście w stanie żeby schudnąć zjeść 1 bułke w ciągu całego dnia to to na pewno nie powinno bć problemem ;D

zaginałem już 1000 razy Alicjo , żadna nowość i żadna strata ;**
 
M

malina.

Guest
witaminy są dostarczane.
Nie do końca, bo większość z nich wchłania się do organizmu z tłuszczem, a jeśli Ty tego tłuszczu nie spożywasz to masz niedobór witamin.


zaginałem już 1000 razy Alicjo , żadna nowość i żadna strata ;**
Chyba Ci się przyśniło.
 

xxxxxx92

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ja schudłam od marca do czerwca 10 kg. Teraz nie wiem ile bo się nie ważyłam ostatnio. Ale ogólnie to zrezygnowałam ze słodyczy i chodziłam codziennie na basen po godzince, efekty nawet przerosły moje oczekiwania.
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
Wg mnie można jeść normalnie... ale często w mniejszych porcjach i najlepiej wyeliminować zbędny cukier, gazowane napoje... po co pić to co się wydycha:)
 
M

merkaba12

Guest
a czy ktoś stosował ta dietę jak jesz warzywa to się szybko mija głód nawet jak glodny jestes to niech chce sie jesc
 

joanna104

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ananasy sa całkiem dobre, ale pod tym względem, że mają mało kalorii i trochę hamują ponoć apetyt, ale własnie jedzenie nie spala samo przez sie kalorii, ale można dostarczać mniej. Ja jem jabłka, marchewki, własnie ananasy, a także otręby żytnie z jabłkiem i różne podobne rzeczy.

Co do ananasów to raczej się nie zgodzę. Są bardzo słodkie jak na owoce i mają praktycznie same węglowodany...
Polecam za to arbuzy, bo to praktycznie sama woda, tak samo ogórki. Można się nasycić, a kalorii dostarcza się niewiele.
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
hymm, a co do odchudzajacych warzyw to bym sie nie zgodzila, ze nie istnieja : ). marchewki, rzodkiewki, salata i nie jestem pewna czy ogorki- maja ujemny bilans kaloryczny, i chyba o to chodzi autorce postu (te warzywa dostarczaja mniej kalorii niz jest potrzebne na jego spalenie)

a co do ananasa to ja nie wiem, poobno dobrze dziala, ale chyba nie chodzi tu o kalorycznosc i weglowodany tylko o inne skladniki. Pozatym, mnie sie po wszystkich weglwodanach chce jesc i juz to sprawdzilam milion razy ;p
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
też jestem zdania, że jeśli ktoś chce się odchudzić to powinien skorzystać z porady specjalisty, bo działania na własną rękę nie zawsze wychodzą nam na dobre.
Możemy wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku takim nieprawidłowym doborem diety.
Jeśli chodzi o to do kogo się zgłosić po poradę myślę, że jednym z lepszych miejsc, jest warszawska klinika Vimed.
Specjaliści z tej kliniki dobierają dietę indywidualnie do fenotypu każdego człowieka, dzięki temu możemy być pewni jej skuteczności i tego, że będzie ona bezpieczna.

a moim skromnym zdaniem ważne jest to, żeby podejmując kroki związane z odchudzaniem z kimś skonsultować. Bo działania na własną rękę nie zawsze są dla nas korzystne. Poza tym poprze nieumiejętny, niewłaściwy dobór diety i ćwiczeń możemy sobie zrobić krzywdę.
Dlatego ja myślę, że w sytuacji kiedy mamy problem z nadwagą zgłosić się do dobrego dietetyka. Wiem, że bardzo dobrzy specjaliści pracują w warszawskiej klinice Vimed.
Myślę, że warto byłoby się kogoś poradzić, czy wybrane przez Ciebie ćwiczenia i ilość powtórzeń na pewno są dobre??
 
Status
Zamknięty.
Do góry