jak szybko przybrac na masie i wyrzezbic

Status
Zamknięty.

sew22

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam!
wiec chciałbym przybrać szybko na masie, stosujac jakies odżywki.Mam 17 lat (prawie 18:p)mierze 177cm i waze zaledwie 58kg. Jezeli chodzi o diety to stosowalem juz 1 lecz nie pomogła, trenuje pilke nozna miedzy innymi chodze do szkoly sportowej z dodatkowymi godzinami wf zwiazanymi z pilka nozna w tygodniu przebywam ok 15-17 godzin na boisku wiec duzo kalori spalmi ciezko mi jest przybrac na masie... Wiec co mi polecacie zeby nabrac na masie a potem to wyrzezbic? do silowni mam dostep co dziennie wiec z tym mysle ze nie bedzie problemu. Dodatkowo zadam pytanie czy mozna brac odzywki roznego rodzaju gdy trenuje pilke czy nie odbije to mi sie na mojej kondycji, kordynacji, szybkosci?
z gory dziekuje za odpowiedz
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Gainer przed i na pewno po treningu, zwiększy Ci kalorie i może poprawić regeneracje, witaminy jakies.Ile ćwiczysz na siłownie? Raczej za szybko na kreatynę .Napisz coś o sobie jeszcze.Ile trenujesz na siłce ?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a wklej tą diete którą miałes.

i czemu temat napisałes w dziale sterydy?
 

sew22

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
tu masz diete http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm

teraz gdy wybieglismy juz na swieze powietrz to malo przebywam na silowni w okresie przygotowaczym (zima) 2 razy w tygodniu, a teraz to tak 1 na 2 tygodnie.

pomylka z dzialem sterydy mialo byc w suplementy:p
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jak już napisałeś ten temat to go nie duplikuj !!
wystarczy ze ten jest.


A na tej stronie nie ma diety tylko szkic jak ją tworzyć. wysil sie troche i spróbuj jakas ulożyc i wklej ja tu.
 

danieellee

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żywiec
Jeżeli chcesz szybko przybrać na masie to polecam 20strzałów AGOVIRYN DEPOT + clomid jeszcze jakaś dieta i 3godzinny trening na siłowni bardzo intensywny jeżeli chcesz dobrze wyglądać to najpierw wyrób sobie masę do 100kg a potem ćwicz na rzeźbę cm3 sobie kup i nitrobolon limit edycion.Jak będziesz miał masę 100kg a zaczniesz się rzeźbić to stracisz 15 20 kg w zalerzności od tego ilę będziesz miał tłuszczu ale agoviryn daję czystą masę przy dobrym treningu.Ten środek jest sprawdzony i sam stosuje
POZDRAWIAM
 
Status
Zamknięty.
Do góry