Jak Szybko I Skutecznie Poderwac Dziewczyne

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Ja mam nieco inny punkt widzenia na tzw. skuteczne teksty. Wszystko trzeba dopasować aktualnego stanu i oczekiwań Kobiety. Każda ma czasem ochotę na dozę humoru, a w inny dzień na tematy poważniejsze, a jeszcze w inny na dozę romantyzmu i zmysłów. Więcej na ten temat znajdziesz u mnie na blogu. Tekst który jednego dna na nią zadziała w inny dzień nie zwróci żadnej uwagi. Np. na czacie najlepiej mi się rozmawia z facetami, którzy unikają tematów standardowych i potocznych. Najgorsza komunikacja jest wtedy gdy nie ma rozmowy tylko wymiana informacji, danych na temat jednej czy drugiej osoby.
 

halek22

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja to tam zawszę jestem szczery. Mówie prawdę czy dziewczyna mi się podoba ona np:"Wiesz podobasz mi się( i jakąś minkę robię). Zawszę się zawstydza a ja domawiam "ktoś tu się zaczerwienił" ^^ takie tam teksty ;pp pzdR. :) KOCHAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
:bag:

jak szybko i skutecznie poderwac dziewczyne



1. podejsc do niej (wczesniej umyc sie)
2. usmiechnac sie ( wczesniej umyc zęby)
3. odezwac sie ( nie zaczynamy zdania od yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy)
 

McCherry

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Chłopie, podrywanie dziewczyn to nie jest coś, co przychodzi szybko i skutecznie. Chyba, że masz już spore doświadczenie, ale patrząc na Twój post to raczej nie.
Podrywanie to złożona gra, pamiętaj o tym.
Głupim jest pytanie o rozmowy z kobietami. Zapamiętaj, kobieta to nie mężczyzna, dla niej bardziej się liczy to, jak mówisz a nie zawsze to, o czym.
Są oczywiście tematy których lepiej nie poruszać, takie jak: polityka, kłótnie, obgadywanie znajomych.
Nawet jeżeli będziesz jej opowiadał o fizyce jądrowej, o której ona nie ma bladego pojęcia, ale jednak będziesz mówił z pasją i zaangażowaniem, to ona będzie na Ciebie patrzyć jak na greckiego boga.

Jeżeli masz jakieś konkretniejsze pytania to zapraszam do prywatnej konwersacji ;).
 
Do góry