Jak sprawdzić kto do mnie dzwonil

Agnieszka

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zadzwonił ktoś do mnie i sie spytal jak sie nazywam a ja oczywiscie powiedzialam bo spodziewalam sie kuriera i myslalam ze to on dzwoni. On pozniej powiedzial ze ktos mu skradł telefon i to jest mój tel. wkurzylam sie bo mam zarejestrowany nr. cos brzydkiego powiedzialam i sie rozlaczylam. I sie teraz zastanawiam czy to pomylka czy jakis naciagacz bo pozniej nie dzwonil. I teraz nie wiem co zrobic. ?
 

Amabilis

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
Pewnie zwykły naciągacz... Swoją drogą do czego oni się już posuwają...Najpierw metoda na wnuczka...teraz to....ciekawe co będzie dalej...
 

Agnieszka

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie wiem moze to faktycznie naciagacz. Podam nr moze ktos przeczyta i bedzie uważał na takich typów 737666206
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Dokładnie, wszędzie naciągacze. Nie sprawdzisz kto dzwonił, jak dzwonił z nr. prywatnego, ale możesz zgłosić ten numer na Policję, to chętnie go prześwietlą.
 

sabine

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak nie wiadomo kto dzwoni to przewaznie z jakiegoś banku albo od innego operatora komórkowego.
 
Dołączył
19 Maj 2017
Posty
126
Punkty reakcji
6
Wiek
47
Ludzie to mają fajnie. Na wnuczka ich zrobią, jakiś "janusz kierownicy" z kijem na ulicy wyskoczy, to im telefon chcą rąbnąć, to innym razem na portfel przy kasie zrobią, na resztę uskubią...
Jakim cudem przez 40lat ani razu mnie nie chcieli wykręcic na byle co /byle jak to ja nie wiem ;-)
 

Martinn

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2017
Posty
29
Punkty reakcji
2
FajnyMądryGadatliwy napisał:
Ludzie to mają fajnie. Na wnuczka ich zrobią, jakiś "janusz kierownicy" z kijem na ulicy wyskoczy, to im telefon chcą rąbnąć, to innym razem na portfel przy kasie zrobią, na resztę uskubią...
Jakim cudem przez 40lat ani razu mnie nie chcieli wykręcic na byle co /byle jak to ja nie wiem ;-)
Bo Ty jesteś fajny , mądry ,wygadany , dajesz sobie rade z zbirami , a zbiry znają się na ludziach i wiedza kogo obskubać .
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Jeżeli numer dzwoni, którego nie znasz zapisujesz go i udostępmniasz na portalu randkowym.Więcej nie zadzwoni. Masz to jak w banku.
 

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
Jeśli nie chcesz, żeby dzwoniły do Ciebie numery, których nie masz w kontaktach itp. polecam ściągnąć sobie apkę "Odebrać Telefon?"
Zaznaczasz sobie w apce, jakie numery ma blokować, i już po jednym sygnale apka automatycznie odrzuca połączenia. Naprawdę polecam.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Dokładnie, ja mam odebrać telefon i skutecznie blokuję niechciane numery oraz pokazuję firmę jeśli mają numer w bazie danych.
 

slucham

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
U mnie ostatnie plaga nieznajomych numerów. Dużo nagród i głuchych połączeń. Czasem jak dzwoni często, a nie mam czasu odebrać, to porównuje info na stronach typu "wyszukaj numer" ktodzwonil.info . Na szczęście sporo ludzi dzieli się informacjami (pewnie z nerwów ;) )
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
TinnLinn napisał:
Jeśli nie chcesz, żeby dzwoniły do Ciebie numery, których nie masz w kontaktach itp. polecam ściągnąć sobie apkę "Odebrać Telefon?"
Zaznaczasz sobie w apce, jakie numery ma blokować, i już po jednym sygnale apka automatycznie odrzuca połączenia. Naprawdę polecam.
Właśnie, ta apka jest świetna. Od razu wyłapuje takie telefony i święty spokój.
 

gosia_anielska

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja bym nie blokowała tak w ciemno, bo wazne telefony też mogą być z obcych numerów. Np ktos bliski może dzwonic z nie swojego telefonu bo np go okradli czy cokolwiek i potrzebuje pomocy. Zawsze mam wyrzuty sumienia jesli nie odebrałam telefonu bo w życiu przeróżne sytuacje sie zdarzają. No chyba że już wiesz ze z danego numeru dzwonią jakieś głupoty to wtedy ten konkretny numer mozna zablokowac.
 

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
gosia_anielska napisał:
Ja bym nie blokowała tak w ciemno, bo wazne telefony też mogą być z obcych numerów. Np ktos bliski może dzwonic z nie swojego telefonu bo np go okradli czy cokolwiek i potrzebuje pomocy. Zawsze mam wyrzuty sumienia jesli nie odebrałam telefonu bo w życiu przeróżne sytuacje sie zdarzają. No chyba że już wiesz ze z danego numeru dzwonią jakieś głupoty to wtedy ten konkretny numer mozna zablokowac.
Ja tam nie odbieram z numerów, których nie mam w kontaktach.
 

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
sabine napisał:
Jak nie wiadomo kto dzwoni to przewaznie z jakiegoś banku albo od innego operatora komórkowego.
O to to to, raz miałam taki incydent że po kilka razy dziennie dzwonił jakiś konsultant z Play, i to chyba za czasów jak jeszcze byłam w Plusie, albo na początku mojej przygody z Orange.
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
alina.kuta napisał:
Naciągacz? Poza twoim nazwiskiem nie zna nic, to w jaki sposób mógłby cię naciągnąć.
99% jedno-sygnałowców to pizdnięci marketingowcy, którzy odkupili Twoje dane od równie nieuczciwej konkurencji
 
Do góry