Jak sobie radzić ze zniszczonymi włosami?

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Hahaha ^^ raczej nikt nie szuka pomocy dla zniszczonych dolnych włosów :p
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
A "kto Cię wie" w tym kraju kosmitów...
Może ktoś "koloryzował" i teraz ma problem i wstydzi się przyznać że dół koloryzował?? :lol:
Wiesz co ja na LoveParade lata temu widziałem???????
Jedna babka uchlana na maxa zdjęła publicznie gacie a tam busz w kolorze niemieckiej flagi!!
Można??? :lol:
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Na to bym nie wpadła :lol: no to okej, może ta pani by szukała porad na temat włosów na dole, w sumie to faktycznie nic nie wiadomo :lol: :D
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
marseilaa napisał:
Na to bym nie wpadła
i ja też nie! no ale dobra, przyjmijmy że jestem nowoczesny moher i dużo zniosę. "Łogolenie"? No dobra! Niech będzie!
Pomalowanie? No wiesz coooo?? No dobra!! Na upartego przejdzie! "Wolność Tomku w swoich gaciach" no ale ... ta Niemiecka flaga ... Flagaaaa?? Tego do dziś nie rozkminiłem!
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Mnie poki co "leczą" domowe sposoby. Od jesieni testuje ten olejek https://ravina.pl/olejek-makadamia-do-wlosow-p-7.html Poprawa jest i co dziwne w moim przypadku, bo zawsze bo takich zabiegach dostawalam łupiezu albo mialam ciagle przetluszczone wlosy - tak olejek dziala zupelnie odwrotnie pewnie przez to ze jest tylko ze skladnikow roslinnych
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
Ja to chyba przetestowalam w aptece wszystkie mozliwe maseczki na wlosy i szczerze nic nie przynioslo jakiegos spektakularnego efektu. Dopiero zabieg haircare, ktory przeprowadzilam w krakowskiej klinice vesuna przywrocil moim wlosom blask! Nie dosc, ze teraz mam wiecej wlosow to sa one silniejsze i bardziej lsniace. Zabiegi tego typu sa chyba najbardziej skuteczne, aczkolwiek trzeba uzbroic sie w cierpliwosc poniewaz faza wzrostu wlosa troche trwa.
 

MateuszMj

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mój fryzjer polecił mi kilka dermokosmetyków, które wpływają na włosy z ruszczykiem np, albo aloesem
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
A czy da się gdzieś te profesjonalne kosmetyki kupić stancjonarnie czy tylko w sklepach specjalistycznych dla fryzjerów?
Stacjonarnie w rossmanie nie widziałam. Kupuję u fryzjerki, ale sprawdź sobie duże drogerie internetowe np.notino, mają większy wybór kosmetyków niszowych niż sklepy stacjonarne
 

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mam podobny problem i próbowałam już wielu kosmetyków. Obecnie testuję https://www.notino.pl/sesderma/seskavel-growth-intensywna-kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow/ to jest taka kuracja przeciw wypadaniu włosów. W międzyczasie kontynuuje stosowanie https://www.notino.pl/revitalash/re...-odzywka-regenerujaca-do-wlosow-zniszczonych/ to już używam od jakiegoś czasu i bardzo mi odpowiada. Co do tej pierwszej kuracji, to zaczęłam dopiero w zeszłym tygodniu więc za wcześniej na recenzje..
 
Do góry