Jak sobie radzić ze zniszczonymi włosami?

Marta Zapotoczna

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Włosy, skórę i paznokcie należy wspierać od wewnątrz! W diecie mamy stanowczo za mało warzyw i owoców, stąd mamy osłabione włosy, u kobiet dodatkowo dochodzą hormonalne sprawy i momentami wydaje się nam że wręcz łysiejemy. Polecam Juice Plus wybrane wrzywa i owoce + owoce jagodowe (Zestaw premium) kuracja 4 miesiace. Dodatkowo wspomoże odchudzanie, doda energii i ograniczy chęć na słodycze:)
 

primagia

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Również miałam zniszczone włosy i mi nadmiernie wypadały. W pewnym momencie już nie wiedziałam co zrobić i kupiłam najprostszy szampon ziołowy. Do szamponu używałam też odżywki Babci Agafi która jest do spłukiwania i z czasem włosy zrobiły się zdrowsze. Nie miałam już takich sztywnych stronków, zrobiły się bardziej elastyczne i miękkie. Zupełnie zrezygnowałam z chemicznych szamponów znanych marek i zaczęłam używać ziołowych. Te ziołowe też troszkę wysuszają dlatego stosuje dodatkowo odżywkę która nie obciąża włosów. dodam jeszcze że mam farbowane włosy co dodatkowo wpływa na ich kondycję.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Na mocno zniszczone włosy dobrze działa keratynowe prostowanie- ujarzmia włosy, wygładza, nabłyszcza. Ja już dwa razy taki zabieg miałam robiony u fryzjera i gorąco polecam. Można też kombinować samemu, ale ja trochę się bałam. Jedynie wiem, że super efekty daje zestaw keratynowy Inoar- bo właśnie takim miałam wykonywany ten zabieg. Jestem mega zadowolona, bo włósyw ogóle mi się nie puszą. Wcześniej miałam z tym spory klopot.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
a czy cos takiego jak kreatynowe prostowanie istnieje bez prostowania? :p mam wlosy krecone, lubie je i nie chce prostowac, ale jakis zabieg na regeneracje by mi sie przydal ;)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Najlepeij o takie zabiegi pytać w profesjonalnych salonach. A na co dzień jednak najbezpieczniej używac po prostu szamponów ziołowych bez SLS, barwników itp. wtedy włosy zdrowo rosną:)
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja miałam problemy z wypadaniem włosów. Pomogła mi kuracja od Vichy Dercos Aminexil Clinical 5. Jeśli macie problemy z wypadaniem włosów - polecam.
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
szampon do wlosow z serii emolientow eloderm. Kupisz w aptece. Po nizoralu strasznie swedziala mnie glowa, chociaz wlosy troche odzyly. Pani mi doardzila eloderm i ten super pomogl. W sumie szukalam szamponu dla dziecka, a znalazlam dla siebie :)
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Różne rzeczy stosowałam, szampoy to chyba dawały mi najmniejszy efekt, dużo szybciej pomogło mi branie oeparolu piękne wlosy, w razie potrzeby biorę go przez kilka miesięcy, włosy wyglądają zawsze lepiej, łatwiej się dają rozczesać, już nie muszę się z nimi szarpać, co zawsze skutkowało garścią włosów na szczotce
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja mam maske/balsam do wlosow z loreala-magiczna moc olejkow i mam super lsniace i gladkie wlosy po tym, dodatkowo kupilam odzywke w spreyu zeby ulatwiac rozczesywanie, ale ona nie do konca zdala egzamin, ale za to pieknie pachnie :)
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
tienshan napisał:
a czy cos takiego jak kreatynowe prostowanie istnieje bez prostowania? :p mam wlosy krecone, lubie je i nie chce prostowac, ale jakis zabieg na regeneracje by mi sie przydal ;)
Hm, to możesz po prostu kupić profesjonalny zestaw do kręconych włosów z Inoaru, o którym pisałam we wcześniejszym poście. Koleżanka też ma burzę loków na głowie i używa ich Divine Curls- włosy są w lepszej kondycji. I mignęło mi, że niedawno pojawiła się w ich ofercie ampułka z olejem Macadamia- podobno poprawia sprężystość włosów itd. Ale to już musiałabyś sobie sprawdzić w sieci jak dokładnie taki produkt działa :) mam nadzieję, że pomogłam :)
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Ja mam zawsze tak, ze jak kupuje szampon i jestem zadowolona, to szukam odzywke albo maske tej samej serii i tak o to zadowolona z szamponu carbo detox bielendy, ktory jest szczegolnie przeznaczony do przetluszczajacych wlosow i tu sie super sprawdza, bo problem szybko znikl, wiec kupilam maske, ktora jest z keratyna, a jak wiadomo ta pielegnuje wlosy, zmiekcza je, dodaje blasku, chroni przed dalszymi uszkodzeniami.
 

Agaat1992

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja używałam masek z Kallosa, można je kupić w Hebe albo przez internet i są bardzo tanie. jakoś 14 zł za litr, czasami nawet taniej. Mi pomogły, bo miałam bardzo zniszczone i rozdwojone końcówki. Po miesiącu stosowania stan włosów bardzo się poprawił :)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Bardzo skuteczny jest szampon Solvyl Hair od Lavylites, jest na bazie ziół a ja lubię ziołowe kosmetyki, coraz bardziej się ku takim zwracam. Ciesze się z tego szamponu bo naprawdę długo szukałam dobrego. Najczęściej kupuję go w Ambasadzie Zdrowia i Urody, to sklep z kosmetykami Lavylites właśnie i TianDe. TianDe to druga fajna marka, kosmetyki oparte na bazie medycyny wschodu, mam tam kilka swoich ulubieńców np. balsam wzmacniający cebulki włosów z ekstraktem Lingzhi, bardzo fajnie działa, rzeczywiście mam po nim mocniejsze włosy.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja myję włosy tylko i wyłącznie szarym mydłem i to Ruskim. Zero problemów z przetłuszczaniem się, zero łupieżu i podobnych.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
tienshan napisał:
a czy cos takiego jak kreatynowe prostowanie istnieje bez prostowania? :p mam wlosy krecone, lubie je i nie chce prostowac, ale jakis zabieg na regeneracje by mi sie przydal ;)
istnieje :D Amazon Keratin ma 3 rodzaje keratyny i jedna z nich tylko zapobiega puszeniu, w sumie dla kręconych włosów to by było najlepsze, bo one lubią się puszyć :)
 
Do góry