Jak sobie radzić ze zniszczonymi włosami?

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
az dziwne, ze maski nie pomogla, ja jak mialam zniszczone wlosy, to je poprstu scielam... drastyczne, plakalam, ale fakt faktem ze wygladaja duzo zdrowiej :)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
az dziwne, ze maski nie pomogla, ja jak mialam zniszczone wlosy, to je poprstu scielam... drastyczne, plakalam, ale fakt faktem ze wygladaja duzo zdrowiej :)
To prawda, czasem po prostu trzeba pociąć końcówki, ja oprócz tego używam regularnie odżywki Eveline 8 w 1 z olejkiem arganowym i psikam włosy przed rozczesaniem odżywka Gliss Kur. Póki co nie narzekam na kondycję włosa, może trochę za bardzo mi się elektryzują...
 
M

maalamy

Guest
A stosowała któraś z Was vitapil? Słyszałam kilka dobrych opinii o tym suplemencie
 
J

Jula92

Guest
Co polecacie na elektryzujące się włosy?? Bo teraz w zimie prawie codzienne z tym walcze... Nie wiem czy to od sztucznych tkanin czy od czego. Poradzicie coś?
 

MalwinaRyka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli Twoje włosy są bardzo zniszczone to nie ma na co czekać, należy działać od razu. Wiem, bo miałam to samo i czekałam, czekałam...może samo przejdzie - tak mówiłam, aż w końcu włosy same zaczęły wypadać. Bałam się jak nie wiem co, ale w końcu zaszalałam i kupiłam suplement Jacobson's Hair, który sprawił, że włosy odżyły. Uff...miałabym wielki problem.
 
J

Jula92

Guest
U mnie wystarczył dobry szampon, teraz mam Pantene moc i blask i ładnie odzywia włosy. Do tego olejek arganowy 3 w 1 w sprayu z bielendy i moje włosy wyglądają duzo lepiej
 

agentka1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
na pewno zadziała zmiana diety. trzeba jesc wiecej warzyw i ryb, maja duzo witamin i dzieki temu poprawi sie ogolnie stan włosow, paznokci i ogolnie cery, do tego jakies suplementy, ja jakis czas temu uzywałam vitapili i włosy mi sie odzywiły, do tego olejki arganowy, rycynowy, wcierki. u mnie te sposoby poskutkowały
 
L

Lesandra

Guest
Dieta jak najbardziej ale polecam również zainwestować w odpowiednią pielęgnację włosów. Od kiedy staram się stosować profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stan moich włosów znacznie się poprawił. Poza tym zauważyłam,że takie kosmetyki są o wiele bardziej wydajne, mają większą pojemność, starczają nam na dłużej. Jestem na przykład bardzo zadowolona z nowego szamponu oraz odżywki Cece z serii Experto Professional - jest to nowa seria. Kupiłam jak tylko pojawiła się w sklepie ponieważ miałam bardzo dobre doświadczenia z ich kosmetykami z olejkiem arganowym i jestem z niej bardzo zadowolona. Włosy po umyciu są wyraźnie mocniejsze. Bardziej odżywione. Nie puszą się. Jednoczesnie kosmetyki ich nie obciążają.
Na dniach chcę jeszcze kupić sobie maskę.
 
D

Dobrawa

Guest
Z odżywek mnie najbardziej podpasowała ta Garniera Fructis z nowej różowej serii. Kupiłam z szamponem razem, bo była na promocji i jak dla mnie genialnie się sprawdza. Moje włosy stają się puszyste i delikatniejsze, a własnie o taki efekt mi chodziło.
 
M

michasia90

Guest
Fajne są szampony z Alterry- moze ich sprobuj i pomoga? Slyszalam ze olejowanie pomaga w odbudowie wlosow, tylko wazne jest dopasowanie oleju do swojego rodzaju wlosa.
 
N

nianiaSweet

Guest
Karonina napisał:
a po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
na pewno trzeba przez jakiś czas stosować produkt żeby zauważyć różnicę w jakości włosa, ale jak regularnie stosujemy produkt to efekty będą dużo szybciej zauważalne.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dobrawa napisał:
Z odżywek mnie najbardziej podpasowała ta Garniera Fructis z nowej różowej serii. Kupiłam z szamponem razem, bo była na promocji i jak dla mnie genialnie się sprawdza. Moje włosy stają się puszyste i delikatniejsze, a własnie o taki efekt mi chodziło.
A to mają szampony + odżywki? Przyznam się, że moje włosy są zawsze przylizane do głowy :( Nie lubię ich za to. Dlatego przydałoby mi się coś, co sprawi że odbiją się od tej głowy :D
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
no u mnie tez tak to wygląda.. nawet jak je jakoś uniosę to i tak za chwilę są przyklapnięte. widziałam, że maja całą gamę produktów nawet serum i maskę:)
 
D

Dorka123

Guest
Maska jest świetna, bardzo ją lubię, nie spływa z włosów, a czasami dość długo z nią chodzę, jak mam czas.
 
N

nianiaSweet

Guest
no bo tak zależy robić, jak mamy nieco więcej czasu to warto na dłużej nakładać maski czy odżywki to z pewnością pomoże w regeneracji naszych włosów.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Byłam wczoraj w drogerii i zakupiłam zestaw :D w sumie szampon, maskę + serum - wyzwalacz objętości. Stosowałam jedynie tylko wczoraj, ale jaki zapach. Już jestem zakochana. I faktycznie maska trzyma się głowy, duży plus. Bo wiecznie mi wszystko spływało po twarzy albo wsiąkało w ręcznik jak długo z tym chodziłam.
 
N

nianiaSweet

Guest
też byłam wczoraj w drogerii i widziałam że zestawy garniera są w promocji, ta seria gęste i zachwycające naprawdę ma bardzo ładny zapach, specjalnie poszłam do drogerii żeby sprawdzić jak pachnie ta seria.
 
Do góry