jak sobie poradzić

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
poznałem fajna dziewczynę starsza ode mnie o 4 lata ja mam 22 a ona 26 i ogółem spotykamy się od pewnego czasu bardzo często lecz gdy chce ja pocałować w usta itp to się odsówa. I mówi ze jestem fajny ale za młody i by mi się nie włączał love widzę po niej ze się jej podobam gdy potem trochę się zniechęciłem to i zerwałem z nią kontakt to dzwoniła pisała sms itp co tam u mnie itp kiedy się widzimy mamy bardzo duzo wspólnych tematów czy ona moze mnie sprawdza czy mi naprawde zalezy czy jak to rozumiec i jak to ugryść ??.
Z tego jak już pozałem to jest porzadną dziewczyna i kazdym zwiazku co była to trał minimum 2 lata
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Po pierwsze, popraw interpunkcje, albo w ogóle włącz ją to twojej wypowiedz... źle się czyta.
A po drugie, może Tobie po prostu zbyt śpieszno? Skoro wam fajnie ze sobą to spędzajcie czas, daj temu chwile...
4 lata to nie jest dużo, ale podejrzewam, że ona może myśli już o jakiejś stabilizacji, a ty jako 22latek niekoniecznie jej to możesz dać...?
 

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
No Ci powiem że muszę się z tobą zgodzić bo jestem taką osoba która właśnie chciała by wszystko szybko. Stabilizacje dał bym rade dać.
to według ciebie jak to dalej powinienem potoczyć ??
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ale to nie chodzi o to czy dał byś rade...
Nie znam jej więc nie wiem czym się kieruje, ale wiele dziewczyn w tym wieku marzy już o ślubie i takich tam... :p

Po prostu miło spędzajcie czas, jak coś będzie się miało z tego wykluć to się wykluje, tylko przypadkiem nie wpadnij w tzw friendzone bo będzie pozamiatane ;)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Cóż, m u s i s z poczekać blisko niej.
Może ona zerwie, może zdecyduje się na przygodę z Tobą, a może chce wyjść za mąż i wątpi czy Ty byś był właściwym mężem i głową rodziny.

Ja też wątpię, :phi: skoro dwuletnie trwanie w bliskiej znajomości uważasz za stabilizację.
 

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
No właściwie to macie racje bo zawsze sie potem wszystko psuje jak sie wpadnie do szufladki przyjaciel a chciało by się coś więcej.
właściwie te czekanie to mnie martwi czy dam rade
na zakładanie rodziny to jeszcze nie ten czas jak dla mnie nie jestem na to gotowy
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
no właśnie.. są lata kiedy wiek już na prawdę nie ma znaczenia, a jest wiek kiedy JESZCZE ma...
nei wiem czym ona się kieruje, ale to może być wszystko.
Może nie być chemii między wami z jej strony, z jej strony nic nie iskrzy, może wcale nie wpadłeś jej w oko... no to może być wszystko.
Ciesz się wspólnie spędzonym czasem, a jeśli coś będzie miało się wydarzyć to się wydarzy, nie naciskaj nie wierć jej dziury w brzuchu odpuść sobei takie rzeczy ;)
 

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
dzieki posłucham twojej rady zobaczymy co sie potoczy

Wiesz spotykając się dziś z nią przeprowadziłem z nią bardzo szczerą rozmowę i rozmawialiśmy o nas i ona ze nie poznała nigdy tak wspaniałej osoby z która może o wszystkim porozmawiać szczerze na każdy temat lecz chciała by byliśmy bliskimi znajomymi i chciała by tak zostało
Co Ja robię źle ze zawsze wpadnę do tej głupiej szufladki przyjaciel ??
a potem gadaliśmy o życiu związkach i uczuciach i później ze podoba i się mój znajomy i chciała by coś z tego było myślałem ze padne ale coż życie dobrze zależy mi na niej spotykając się z kimś od ponad 4 miechów powiecmy ze dziennie po tym czasie i co się dziś stało ze ogółem starając się pomagając itp znów wpadłem do tego zaj*****go friends chyba zakończę niestety ta znajomość pierwsze się z tym prześpię i to przemyśle bo na razie mam zmieszane uczucia do tego wszyskiego i nawet trochę się załamałem
sad.png
 

jedynytaki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Skoro mówi tak na początku to lepiej nie angażowac się za bardzo w to
 

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
miałem po prostu być na samym początku bardziej bezpośredni i dawać jej jasno do zrozumienia ze mi sie podoba i tyle ale cóż mój błąd
niema tego złego co by na dobre nie wyszło chyba strace wspaniała znajomość z dziewczyna bo za bardzo mnie to boli i jakoś nie widzę tego dalej
lecz cholernie mi tego szkoda co razem z nią zbudowaliśmy.
 

feme88

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
no właśnie.. są lata kiedy wiek już na prawdę nie ma znaczenia, a jest wiek kiedy JESZCZE ma...
nei wiem czym ona się kieruje, ale to może być wszystko.
Może nie być chemii między wami z jej strony, z jej strony nic nie iskrzy, może wcale nie wpadłeś jej w oko... no to może być wszystko.
Ciesz się wspólnie spędzonym czasem, a jeśli coś będzie miało się wydarzyć to się wydarzy, nie naciskaj nie wierć jej dziury w brzuchu odpuść sobei takie rzeczy ;)

Zgadzam się w 100 proc, a naciskanie to najgorsze co może się przydarzyć. Wiek natomiast nie jest żadnym problemem. Napisz potem jak rozwinęła się sytuacja.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Chłop 22 lata, na pewno dorosły jak chodzi o męskie potrzeby i pyta o sposoby zaliczenia laski o cztery lata od siebie starszej. :papa:
Pyta w dziale, gdzie przeważnie piszą i czytają dziewczyny...

Ty lepiej spytaj tej dwudziestosześciolatki. Może akurat naszła ją nagła chcica i przyzwoli?

Sadzę, że wątpię - czuję w niej opanowanie, mądrość i poszanowanie zasad moralnych.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Piszą o sprawach z tym związanych Lew Starowicz i Wanda Wisłocka.
W bibliotece powinni być do wypożyczenia :book:
 

kwiateczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj takie spotkania niezobowiazujące prtzeradzają się w związek bo na pewno dojdzie do sytuacji kiedy pożądanie dosiegnie zenitu i pójdziecie do łóżka a po tym kto wie czego ona bedzie chciała, związku czy romansu.
 

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
No zobaczymy co się potoczy dalej....
bende was tutaj informował o postępie jak na razie to jest dobrze :) widzę z od niej strony ze jej bardzo zależy
a no lolek zgadza się ze to tak nazwę to smaki po niej mam ale nie chodzi mi o to głowie tylko ze przy niej czuje się tak swobodnie u mimy pogadać na każdy temat itp.
zobaczymy co przyniesie czas jak na razie już od niej nic nie oczekuje tylko czekam na to co przyniesie czas znajomości miedzy nami
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Wydaje mi się,że po prostu chce ,żebyś był jej dobrym kumplem :) Ja na tym etapie bym zerwał z nią kontakt na jakiś czas.Jeśli jej zależy na Tobie to będzie starać się jakoś sama do Ciebie dotrzeć.Moim zdaniem takie adorowanie jej tylko pogarsza sprawe:)
 

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
ost czasu tak zrobiłem bo miałem dużo pracy na głowie i nie miałem czasu to po 3 dniach juz dzwoniła wypytywała czemu się nie odzywam itp.
Wiesz też o tym myślałem ale chcę to zrobić trochę później na razie jeszcze nie.
ja tam ja wcale nie adoruje po prostu traktuje ja normalnie a nie jakoś wyjątkowo bo wiem ze takie latanie i podlizywanie nic nie daje jestem przy niej sobą mówię i robie to na co mam ochotę.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
takie sytuacje najczęściej rozwiązują się same, jeśli macie być tylko znajomymi czy przyjaciołmi to niech tak będzie :) życie pokaże jak to się rozwinie...
 

L_O_R_D

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wodzisław Śląski
wiesz tam tymi znajomymi to tak bo zawsze się to może zmienić w coś więcej...
lecz wpadając do szufladki przyjaciel wyjść z tego ciężko a jak się próbuje to cała znajomość się kończy.
Czekam na to co właśnie życie mi dalej przyniesie....
 
Do góry