jak sie wlamac komus na konto e-mail na interia.pl?

mwaha123

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam :) chcialabym sie zapytac - istnieje mozliwosc wlamania sie komus na konto pocztowe (interia.pl)? lub po prostu zlamanie hasla? niestety, nie mam dostepu do komputera tej osoby. Bardzo prosze o pomoc, osoba ta mailuje z moim chlopakiem - dlatego musze sie upewnic. Blagam o pomoc!
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
:dontgetit: Ale bezsens. Lepiej porozmawiaj ze swoim chłopakiem zamiast szukać sposobu na włam, ogarnij się trochę a nie.
I czego się niby upewnić? Jak dla mnie to jest jakaś totalna miazga.

Miej trochę zaufania.. ^^
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Istnieje tak możliwość. Ba! jest ich wiele. Problem w tym, że musisz dobrze znać ofiarę - lub postarać się ją poznać tak aby móc odgadnąć hasło - to jedna z metod. Możesz posłużyć się keyloggerem który zapisze hasło które zostało użyte podczas logowania z komputera ofiary. Możesz skorzystać z programu typu bruteforce - z tym, że tu potrzebujesz dość dużo czasu i pokaźny plik z hasłami. Jeżeli ofiara korzysta z wifi możesz wpiąć się w sieć i sniffować. Bardzo dużo zależy od sytuacji. Jest tylko jedna uwaga. Większość myśli, że łamanie hasło działa na zasadzie: znam magiczny przepis, CZARY MARY i mam hasło. Nie. Tak to nie działa. Zanim w ogóle zaczniesz będziesz musiała przekopać się przez tony FAQ, instrukcji do programów i stron poświęconych hackerstwu. Zrazisz się pewnie po 10min. Jeżeli jesteś uparta wytrzymasz godzinę lub dwie i sobie odpuścisz.
 

kosmosnews

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja bym proponował iść na studia pouczyć się pare lat o sieciach i spróbować szczęścia;)
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
witam :) chcialabym sie zapytac - istnieje mozliwosc wlamania sie komus na konto pocztowe (interia.pl)? lub po prostu zlamanie hasla? niestety, nie mam dostepu do komputera tej osoby. Bardzo prosze o pomoc, osoba ta mailuje z moim chlopakiem - dlatego musze sie upewnic. Blagam o pomoc!

Najrozsądniej było by to komuś zlecić - wręcz pozorom o kontakt nie jest trudno. Co do odgadywania haseł spróbuj poświęcić 30min na odgadnięcie - przecież znasz człowieka. Ludzie nietechniczni tworzą banały w stylu "Agnieszka26" gdzie Agnieszka to imię córki/żony/dziewczyny/moje drugie imię/imię które mi się podoba; oraz 26 gdzie liczba to wiek tej osoby lub mój/data urodzenia/szczególny dzień z mojego życia. Dodać można jeszcze do haseł imię psa [ogólnie zwierzaka], ulubione miejsce odpoczynku, tytuł filmu, książki, ulubionego zespołu.

Co do uwag @Gressil'a to są to sposoby dla specjalistów/amatorów fascynatów a nie dla innych ludzi. Na miłość, nie można zazdrosnej dziewczynie po pedagogice pisać o włamie metodą brute force - ogarnij.
 

LalkaBezUczuc

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
110
Punkty reakcji
7
Ja mam większy problem. : ( Chciałabym się włamać do pewnej głowy i poznać jej myśli! No może nie wszystkie .. ale te dla mnie najważniejsze ; )
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Co do uwag @Gressil'a to są to sposoby dla specjalistów/amatorów fascynatów a nie dla innych ludzi. Na miłość, nie można zazdrosnej dziewczynie po pedagogice pisać o włamie metodą brute force - ogarnij.

Odpowiedziałem jej na pytanie. Nie rozumiem w czym widzisz problem. Miałem jej napisać "Hej ściągnij ten program otwórz i kliknij "hackuj" ?

Poza tym:

Zrazisz się pewnie po 10min. Jeżeli jesteś uparta wytrzymasz godzinę lub dwie i sobie odpuścisz.
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Odpowiedziałem jej na pytanie. Nie rozumiem w czym widzisz problem. Miałem jej napisać "Hej ściągnij ten program otwórz i kliknij "hackuj" ?

Po części masz rację, przecież nie napisała że szuka pomocy tylko zapytała czy istnieje sposób. Jednak ja uważam, że taki sposób odpowiedzi jaki ty prowadzisz jest bezwartościowy dla czytającego.
 
Do góry