jak się ubraćna studniówke!

maillo93

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
witam za dwa tyg mam studniówka i mam problem bo nie wiem za bardzo jak sie ubrać ;/ mam garniak ale mam go już pare lat na nowy nie mam kasy .. chyba pójde w tym co mam chyba nie bedzie obciachu co? on jest z kamizelka ale jej nie bede brał..

druga sprawa krawat. nie mam pojecia jaki kupić ;/ moja partnerka idzie w czarnej sukience... jaki krawat polecacie do tego ? pozdro!!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Spokojnie, nie będzie obciachu ;)
A krawat może, ale nie musi być pod kolor sukienki partnerki. Polecam czerwony lub granatowy, o ile założysz białą koszulę.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jeśli partnerka idzie w czarnej sukience to załuż białą koszulę i czarnyy krawat :)
tu masz link i artykuł zobacz http://trend-mody-raport.blogspot.com/2012/01/czarny-krawat-na-studniowke.html
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Osobiście nie znoszę, gdy partnerki koniecznie karzą panom dopasowywać się kolorystycznie.
Co do krawatu przez ostatnie lata króluje klasyka czyli biała koszula (z długim rękawem) i wąski czarny krawat. Na studniówce też widziałam do białej koszuli czerwone krawaty między innymi jako taki symbol (czerwone podwiązki, bielizna itp..).
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Pozostań przy klasyce, czarny garnitur, biała koszula, czarny krawat. Klasyka sprawdza się najbardziej.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jeżeli masz czarny garnitur to dla mnie jest to katastrofa. Mnie czarny garnitur kojarzy się z nieboszczykiem i to takim w starszym wieku.Mam nadzieje ,że masz inny.Ja miałem w tamtym roku białą koszulę i czerwony wąski krawat.
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Ale czarny garnitur jak najbardziej pasuje na wieczorowy bal jakim jest studniówka! Może nie koniecznie do kościoła w niedzielę ale na studniówkę jak najbardziej tak. :) Co do krawata, to czarny owszem klasyka - ale nudna i nie zachwyca. I nie rezygnuj z kamizelki, ale pamiętaj żeby nie zapinać ostatniego guzika ! A co do tego artykułu, to nic specjalnego, prócz błędu, do smokingu nigdy prze nigdy nie zakładamy krawata ! Cóż za bzdura.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ja też bym zrezygnował z kamizelki. Jeśli chodzi o studniówki to odchodzi się od kamizelek. Kamizelkę zostaw sobie na ślub :D
 

maillo93

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
no nie spodziewałem się takiego odzewu :D garnitur mam pare lat.. ale mialem go tylko na bierzmowaniu odebraniu stypendium i na jednym weselu więc zniszczony nie jest ;p
koszule mam biała i chyba ten cienki czarny krawat będzie dobry skoro mówicie że tak jest ok ;D ja ogólnie mam bardzo ciemną karnacje i czarne włosy i oczy też jesli to ma jakieś znaecznie ;p
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jak masz taką karnację i czarne włosy to czarny krawat nie będzie pasować.Lepiej załóż czerwony albo inny jakiś jaskrawy.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jak masz taką karnację i czarne włosy to czarny krawat nie będzie pasować.Lepiej załóż czerwony albo inny jakiś jaskrawy.
Błąd. Wszystko w tym zestawieniu jest ok, bo przeważała będzie biel koszuli.

Autorze śmiało możesz iść tak ubrany na studniówkę. Udanej zabawy.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Będziesz wyglądać klasycznie z klasą, tylko nie zapomnij o dobrze dobranych butach, żadnych czubów itp.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Studniówka jest to bal czyli innego ubioru niż garnitur z białą koszulą(opcjonalnie na spinki) + czarny krawat sobie nie wyobrażam ;)
Buty najlepiej oxfordy :)
 

maillo93

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
jesli chodzi o buty do bede jutro zwracal uwage przedewszystkim na to aby byly wygodne i sie dobrze tanczylo. :) chcialem jakies skromne bez niczego specjalnego.

a jak bedzie mi goraco i bede chcial sciagnac marynarke to moge tak w samej koszul być;p?
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
No pewno,że możesz.U mnie w tamtym roku jak miałem studniówkę to było na dworze -20 stopni,a na sali też nie było za ciepło.Ale jak się zabawa razkręciła to też pościągaliśmy marynarki i poluzowaliśmy krawaty.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Nie szata zdobi człowieka a jak tobie tak zależy na wyglądzie to sobie wypożycz inny.
 
Do góry