Jak sie ubrać

darsch

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak mysliczcie, czy na półmetekna trzecim roku studiów w klubie, należy się ubrac jakos odświetnie, czy można przyjść jak zawsze???
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Wg mnie nie musi być aż tak odświętnie, ale ja bym włożył Marynarkę bez krawata, do tego Jeansy i będzie ok..Będzie klasa :), no i wygoda dla Ciebie :)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jak mysliczcie, czy na półmetekna trzecim roku studiów w klubie, należy się ubrac jakos odświetnie, czy można przyjść jak zawsze???
Zalezy jaki to klub. Są takie gdzie nie wpuszczą bez marynarki i stosownych butów, a wiec warto o to zapytać. Nie wiem co uważasz za "ubiór jak zawsze". Jesli jest to sweter to odradzam. Uniwersalnym ubiorem bedzie marynarka i ciemniejsze spodnie.
 
I

Iwan_Bezdomny

Guest
zgadzam się z powyższym, na takie imprezy elegancko, w dodatku koleżanki mogą być niezadowolone z niedość dokładnie wyprasowanej koszuli, więc radzę uważać:) dostałem cynk od kumpeli, że bardzo to ją razi:( ale musisz się czuć swobodnie, nie wkładaj garnituru
udanej zabawy:)
ps. u mnie najpierw była domówka na rozkręcenie towarzystwa, polecam:)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Mam jeszcze od siebie pytanko a nie chcę zakładać osobnego tematu natomiast jak wychodzę do klubu teraz jak jest zimno wezmę jakąś elegancką koszulę a co na to? Bluza tak średnio pasuje do klubu a marynarka? Może to wyglądać dziwnie jak na zwykłe wyjście do klubu. Na to oczywiście założę kurtkę skórzaną. Co wy na to? Co pasuje na taką białą koszulę http://www.allegro.pl/item445832900_river_...lna_rozm_m.html
 

Cziczot

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
101
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Myślę że to jest dobry pomysł, tym bardziej z takim zestawem(koszula z marynarką) masz większe szanse na wejście do klubu w którym jest selekcja :D
 
Do góry