Jak sie ubrac do tego...

theqatrick

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Jestem nastolatkiem i chodze do gimnazjum.
Buciki mam takie:
nike_mercurial_glide_fg-150-150.jpg

BEZ KORKOW (halowa wersja)
A plecak:
2901_1.jpg


Szukam do tego spodni i bluzy, co polecacie? Tak do 100 zl...

Z gory dzieki
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Uwielbiam ludzi chodzących w halówkach jako butach na ulicę i w zasadzie wszędzie <3
 

dwanascie

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
5
Lilowy? :mruga: No ja Cie proszę, to brzmi jakbyś go broniła.... przecież to damskie buty...
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Za te różowe buty jeszcze nie dostałeś?

Widać że jesteś z wiochy i jeszcze tam za różowy to w mordę walą ;p
Ja mam takie: http://www.marketingpilkarski.pl/wp-content/pliki/mercurial-rosa.jpg
Ale nie do chodzenia tylko do grania i u mnie nie ma problemu ;d
Jakby taki gość do mnie podszedł i miał problem że w różowym jestem, to chłopak był by już daltonistą gdybym się nim zajął ;d
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
Dokładnie. Kup dresik, zgol dynię.
Będziesz groźnym hoolygansem
 
W

wroneczki4

Guest
dwanascie widzę, że na Twoją wioskę dotarł internet i głosisz nam prawa rodzimej osady chłopskiej na forum.
Niestety muszę Cię zmartwić, bo te buty są męskie... one są męskie, a Ty wiejski.
Rozumiem, że lubisz kalosze i to tylko i wyłącznie czarne, ale zrozum, że są różne gusta. Wiadomo, że w takich butach jak założyciel tematu byś w obornik nie wskoczył, ale on tego nie robi... dlatego może sobie pozwolić na zakup takowych butów.

Zresztą Ty też urozmaić sobie życie i nie chodź tylko w czarnych gumiaczkach. Znalazłem Ci parę linków:
szare moro
błękit
żółto-czarne

Żadne nie są czarne. Przez jakiś czas wieśniaki się z Ciebie pośmieją, ale po jakimś czasie im przejdzie. Może nawet będziesz robił za swoistego Karla Lagerfelda( taki w sumie najlepszy z projektantów) na swojej wiosce.
 

dwanascie

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
5
Ale żal, naprawdę. Ludzie schodzą na psy. Zaniedługo nie będzie żadnego podziału na rzeczy męskie i damskie. Będziemy się z żonami wymieniać sukienkami, torebkami, szpilkami itp....
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
dwanascie widzę, że na Twoją wioskę dotarł internet i głosisz nam prawa rodzimej osady chłopskiej na forum.
Niestety muszę Cię zmartwić, bo te buty są męskie... one są męskie, a Ty wiejski.
Rozumiem, że lubisz kalosze i to tylko i wyłącznie czarne, ale zrozum, że są różne gusta. Wiadomo, że w takich butach jak założyciel tematu byś w obornik nie wskoczył, ale on tego nie robi... dlatego może sobie pozwolić na zakup takowych butów.

Zresztą Ty też urozmaić sobie życie i nie chodź tylko w czarnych gumiaczkach. Znalazłem Ci parę linków:
szare moro
błękit
żółto-czarne

Żadne nie są czarne. Przez jakiś czas wieśniaki się z Ciebie pośmieją, ale po jakimś czasie im przejdzie. Może nawet będziesz robił za swoistego Karla Lagerfelda( taki w sumie najlepszy z projektantów) na swojej wiosce.

Dobre, dobre ;D

Ale żal, naprawdę. Ludzie schodzą na psy. Zaniedługo nie będzie żadnego podziału na rzeczy męskie i damskie. Będziemy się z żonami wymieniać sukienkami, torebkami, szpilkami itp....

Czy ktoś tu pisze o noszeniu szpilek i sukienek przez mężczyzn? Nie!

Jest teraz mowa o kolorach(dokładnie o różowym lub liliowym, jak kto woli), które są dla każdego.
To samo możemy powiedzieć o kobietach które ubierają się w niebieskie lub czarne ubrania, przecież to męskie kolory.. Spalić je na stosie !!
 
W

wroneczki4

Guest
dwanascie zamień swoje czarne gumiaczki na inny kolor! Dałem Ci przykłady. Może wtedy Ci minie i będziesz tolerował wybory innych.

Skoro je kupił to je nosi... a Ty dalej noś swoje kaloszki.
 

James'

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
78
Punkty reakcji
0
Nie jestem przeciwnikiem tego koloru(chociaż go nie noszę), ale sami przyznacie, że te buty wyglądają tragicznie, a tym bardziej noszone na codzień. :bag: Do tego jasne jeansy, 0.5 litra żelu na włosy i do remizy, póki muzyka gra. :lol: Drogi autorze: Przejdź się do galerii w jakimś większym mieście (zakładam, że pochodzisz z miasteczka)i poszukaj sobie t-shirtów, jeansów (jasne Ci powinny przypaść do gustu) i bluz z kapturem. Polecam Cropp. :lol: Wtedy napewno cały Twój outfit będzie wyglądał adekwatnie do Twoich butów. Bucików, znaczy się.
 

Magic105

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
42
Punkty reakcji
2
Ale jeżeli chodzi o korki piłkarskie są znakomite :D
ale bardziej mi się podoba nowy model :
http://allegro.pl/nike-mercurial-vapor-superfly-ii-fg-311-44-i1179360736.html
 
Do góry