Jak sie ubierać w okresie jesień/zima?

Status
Zamknięty.

bartito

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Witam. Chciałbym zqcząć sie trochę inaczej ubierać w okresie jesienno zimowym gdy robi się zimno. Swetry, koszulki z długim rękawem i bluzy z kapturami mi sie juz znudziły. Bluz nie noszę juz dawno i mimo ze wydaje mi sie ubieram sie nie najgorzej to chciałbym coś zmienić. Tylko nie bardzo wiem na co.
Miłe widziane jakieś zdjęcia :)
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Hmm, płaszcz dwurzędowy lub ramoneska, gdy jest mocno zimno pod dół bluza, jakiś fajny sweterek i czapka opadająca ;d
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Płaszczto fajne rozwiązanie do tego jakiś fajny szalik jeszcze ciekawie zawiązany :)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18

Koniecznie chcesz wyglądać na dużo starszego,niż w rzeczywistości.
Jeżeli masz twarz trzydziestolatka,to w płaszczu,szczególnie długim będziesz wyglądał właśnie na tyle.
Ale jeśli masz twarz małolata i będziesz się tak ubierać, to będziesz wzbudzał uśmiechy przechodniów.:)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Alan nie zgadzam się z tobą gadasz głupstwa zobacz że wiele osób tak chodzi w tym także ja i jakoś nikt się nie śmieje a raczej zwraca uwagę że ktoś dobrze i elegancko wygląda ;)
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Szczerze średnio podchodzą mi propozycje z wybiegu ( przynajmniej te które pokazałeś ;d), w pełni zgadzam się z
damianos138 Mam prawie 18 lat a chodze albo w płaszczu do kolan, albo w ramonesce na motor ;d
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Alan nie zgadzam się z tobą gadasz głupstwa zobacz że wiele osób tak chodzi w tym także ja i jakoś nikt się nie śmieje a raczej zwraca uwagę że ktoś dobrze i elegancko wygląda ;)
w pełni zgadzam się z
damianos138 Mam prawie 18 lat a chodze albo w płaszczu do kolan,

W oczy się nie śmieją,ale zwracają uwagę,że coś nie tak w Waszym ubiorze.
Chyba,że wyglądacie z twarzy na trzydziestolatków.
Natomiast małolat z dziecięcą twarzą w takim stroju wygląda po prostu śmiesznie.;)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jakoś dużo osób zaczepia i mówi że się dobrze wygląda u bież się tak parę razy i zobaczysz że dziewczyny zwracają na to uwagę a ty nawet nie wiesz o czym piszesz czytałem już kilka tematów z twoimi postami w którym tylko wszystkich krytykujesz skoro się nie znasz to odpuść i nie nabijaj postów
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jakoś dużo osób zaczepia i mówi że się dobrze wygląda u bież się tak parę razy i zobaczysz że dziewczyny zwracają na to uwagę a ty nawet nie wiesz o czym piszesz czytałem już kilka tematów z twoimi postami w którym tylko wszystkich krytykujesz skoro się nie znasz to odpuść i nie nabijaj postów

Jak się tak ubierzesz to na pewno się będą za Tobą oglądać.

imagesCAOEEQWR.jpg

Ten poniżej fajnie wygląda,ale to nie jest małolat,tylko ma ok.trzydziestki.

imagesCA3VXTC7.jpg

Ten też nieżle wyglada ,ale to stary pryk.Wyobraż sobie nastolatka tak ubranego. ;)

imagesCA8FGQ16.jpg
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
To prawda masz 17/18 lat nie postarzaj się na siłę, jesteś w takim wieku kiedy możesz sobie pozwolić na szaleństwo, zabawę modą, a Ty na siłę chcesz się chyba postarzać.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Ale po co płaszcz do kolan? O wiele lepszym wyborem jest płaszcz-kurtka do pasa dwurzędowa ;)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Od samego początku chodzi mi o taki płaszcz o jakim mówi audia4 rzadko kto teraz nosi płaszcze do samych łydek albo za kolana
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
To mówcie od razu, że chodzi o dwurzędową kurtkę a nie o płaszcz. Nie byłoby niepotrzebnych dyskusji.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Ale po co płaszcz do kolan? O wiele lepszym wyborem jest płaszcz-kurtka do pasa dwurzędowa ;)
Od samego początku chodzi mi o taki płaszcz o jakim mówi audia4 rzadko kto teraz nosi płaszcze do samych łydek albo za kolana
To mówcie od razu, że chodzi o dwurzędową kurtkę a nie o płaszcz. Nie byłoby niepotrzebnych dyskusji.

Zgadza się,coś co ledwo zakrywa tyłek niektórzy z Was nazywają płaszczami. ;)
Taką kurtkę można nosić np. na garnitur. :tongue:

on-ben-sherman-ben-sherman-kurtka-melton-meskie.jpg

Ale na co dzień jesienią to ja wolę np. coś takiego. :tongue:

5710508600_2_1_1.jpg
 

bartito

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Fajna dyskusja się tu rozwinęła :) Parę razy się nawet uśmiechnąłem ;) Co do samego tematu. Nigdy nie miałem na celu postarzania siebie (chyba, że to coś w głębszej psychice. Ale wątpię :) ) Trzymacie się okryć wierzchnich. Akurat z tym nie mam problemu. Preferuję zwykłe kurtki :) "Problem" natomiast mam z tym jak się ubierać np. do szkoły. Bluzy z kapturem mi się nie podobają, swetry (itp) mi się znudziły. Ostatnio zacząłem chodzić w zestawie koszula + koszulka, ale mam sporo znajomych którzy takie właśnie połączenie przerabiają :) Szukam jakiejś alternatywy dla siebie.
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Swetry - nie, bluzy - nie, koszule - też nie. To w zasadzie co nam zostaje? Odrzucając swetry wiele tracisz. Sweter swetrowi nie równy - cardigan, na zamek, różnica w dekolcie, w splocie, wersja bardziej czy mniej elegancka... i o wiele więcej. Koszule poza z t-shirtem oczywiście można połączyć z kamizelką, swetrem, bluzą, golfem, marynarką (jednak to niekoniecznie na co dzień). Opcji naprawdę jest wiele. Czego innego jeszcze szukasz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry