Jak Sensownie Wyrazić Bunt?

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Panowie! OT ! :D

M't, odnośnie przewagi intelektualnej nad moherami - cóż, przewage intelektualną nad moherem ma każdy przeciętny polak,nie tylko Satanista :D.

Dlaczego tego nie wykorzystamy? A co to zmieni, to po pierwsze, po drugie Sataniści mają na głowie własne problemy, po trzecie nas jest w Polsce góra kilkset jak sądze, moherów x razy więcej + Rydzyk + pewny budynek na ul. Wiejskiej w Warszawie. Gdybyśmy my, Sataniści, chcieli obalić władze Rydzyka, to aby to przyniosło efekt trzeba by przy okazji zlikwidować KK w Polsce, bo mohery by tam uciekły i KK zyskał by darmową gwardie + sporo kasy, której i tak ma aż za dużo. Po czwarte, temat o Sataniźmie jest w innym dziale :D.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
ja proponuje zabić losowego kaczyńskiego :) wtedy system sie rozpadnie i wieksze szanse ze jednak nie bedzie despotyzmu dla następnych pokoleń w tym wypadku i mnie :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A czy istnieje w Twojej religii coś takiego jak "mniejsze zło"? Bo mnie zawsze uczono że "zło to zło".

Przykład - "Nie zabijaj"
X chce zabić 10 osób. A Y chce zabić jedną osobe. Więc zabicie X będzie mniejszym złem niż zabicie Y? Mimo to iż Wasz bóg mówi wprost "nie zabijaj", to samo tyczy się obrony własnej.

Ja z tym problemów nie mam, ale mam ograniczenia - kodeks karny.
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
"M't, odnośnie przewagi intelektualnej nad moherami - cóż, przewage intelektualną nad moherem ma każdy przeciętny polak,nie tylko Satanista" - a myślałeś o zjednoczeniu sił? W pojedynke nie dacie rady, ale może ktoś was wesprze. Tak, mówie o ludziach poniżej 50 roku życia. Berials, będziesz odpowiadał za rekrutacje do Armii Zbawienia. Podoba się? Acha, mówiłem o waszych ludziach na wysokich stołkach?

Pomysł nie do zrealizowania, ale marzyć można..

Daniel, mnie ten motyw przypomina kare śmierci, której kościół nie popiera. Tylko w wyjątkowych okolicznościach jest dopuszczalna, o ile się nie myle.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
No dobra zabijania nie da sie podczepić pod mniejsze zło, ale kosciuł akceptuje cos takiego jak mniejsze zło ale juz nie pamiętam w jakich przypadkach ale chyba coś takiego było.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pewnie chodzi Ci o antykoncepcje, używanie prezerwatyw przez związki w których jedno z partnerów ma wirusa HIV bądź inną chorobe przenoszoną drogą płciową. Ale i tak w tym wypadku nikt nie słucha kościoła, ludzie się "buntują" i uprawiają "bezpieczny" seks.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie koniecznie, bo wolny seks czy nawet seks z użyciem antykoncepcji to przecież jest pewna forma buntu przeciwko 95% katolickim polakom. Z tym że dziś nikt nie słucha kościoła w kwestii antykoncepcji bo wtedy seks byłby niebezpieczny albo uprawiany bardzo rzadko, bo kto by chciał mieć gromaaaade dzieci - chyba kościół - więcej kasy z chrztu.

ps: nie przejmuj się OT, to jest normalne.
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
:D kasa musi brzęczeć ... niestety. Bo seks to przyjemność a przyjemności odsuwaja od Boga. najlepiej jak bysmy czarne habity przywdziali i żyli jak asceci ... tylko czemu oni ta nie robia ...


co do buntu ... Myśl samodzielnie, podważaj autorytety :] ... wystarczy na pewno
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Rozumiem przez to cały chory kraj ktory nie pozwala sie rozwijać i ogranicza nam wolność.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nasz kraj nie pozwala się rozwijać? Cóż, ja jakoś rozwijam się z dnia na dzień, zdobywam wiedze,doświadczenia itp.

A co do ograniczenia wolności, cóż w każdym kraju wolność jest ograniczana mniej lub bardziej przez kodeksy prawne typu kodeks karny,cywilny czy konstytucja. A że u nas tą wolność ogranicza dodatkowo pewien pan zwany prezydentem to cóż, granice są otwarte.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Zmiany najlepiej zacząć od siebie ;-) Kto wie Danielu, może kiedyś zostaniesz przywódcą naszego kraju i dokonasz przełomowej rewolucji :p
Na pewno lepiej zebrać grupę i iść pod pałac prezydencki, krzycząc "Zabić Kaczyńskiego", niż siedzieć bezczynnie na ławeczce przed blokiem z piwkiem za złoty dwadzieścia trzy.
Chociaż z tym "Zabić Kaczyńskiego" to mnie trochę poniosło. :D
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ja chyba jestem za bystry zeby iść do rządu no chyba ze kilku satanistów pójdzie ze mną bo raczej juz innym wzorowym polityką nie zaufam :) sataniści chodźcie zrobimy sezon polować na kaczki w polskim rządzie i zdobedziemy kontrole nad światem haahahahah sorki mnie też poniosło :p Do polityki nie bede sie miesał bo wiem ze to nie jest fajna praca mianują cie premierem i za jakiś czas obudziś sie rano i przed lustrem stwierdzisz ze wkopałeś sie w niezłe kacze g**no i oddasz sie do dymisi.(chyba kazdy wie o kogo chodzi)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Daniel jesteś trzeźwy? My, Sataniści raczej nie zajmujemy się poliyką w większym wydaniu, za mądrzy na to jesteśmy.

A co do buntu Veledy - cóż, dobra strona jest taka że pokazaliby nas w TV, zła - potem mówili by w TV o tym ile lat odsiadki dostaliśmy.

Czekamy na następne pomysły sensownego buntu.

Eurueka! - Czy bunt wogóle jest sensowny?:D
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Bunt chyba ma za zadanie wtłoczenie do głów innych, własnych racji - więc sęs ma. Wypowiadam się będąc osobą młodą nie dającą się stłamsić ludziom że tak powiem "przeterminowanym"; to punkt widzenia mojego buntu.
 
Do góry