Jak schudnąć bez ćwiczeń

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Aby jelita sprawniej funkcjonowały,wystarczy kupić maślankę ( o,25) i wsypać do niej zmielone 2 łyżeczki od herbaty lnu,wymieszać i wypić.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem kluczem do schudnięcia jest po prostu jeść regularnie wtedy organizm pozbywa się zapasów tłuszczu i ten metabolizm jest taki jaki powinien być.
 

Charger

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2012
Posty
97
Punkty reakcji
0
Nie da się tak - nawet same suplementy bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nic nie dadzą, a przynajmniej w większości przypadków nie.
 

Sebekk32

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim dieta, która jest odpowiednio dopasowana do twoich potrzeb żywieniowych oraz ilości kalorii. Może czasami warto zastąpić samochód rowerem :)
 

GMak

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy branie się samemu albo z "googlami" za dietę to dobry pomysł. To tak samo jak leczenie się samemu. Możesz wyrządzić swojemu organizmowi więcej szkód głodówkami i dietami z internetu. Później w wieku 30 lat będzie niedoczynność tarczycy itp itd. Warto wybrać się do lekarza - dietetyka. Ja od siebie polecam badania dietetyczne z zdrowegeny.pl . W tej poradni jest wielu specjalistów, którzy bo diagnozie napewno coś skutecznego doradzą. A jeśli chodzi o zerwane więzadła to z nimi też można ćwiczyć, tylko też mądrze.
 

Annakolasa8569

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mozna schudnąć bez ćwiczeń ale nasze ciało będzie jednym słowem flakiem. Ćwiczenia poprawiają kondycje skóry i skóra się regeneruję szybciej i nie jest obwisła.
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Dieta i ćwiczenia są dla mnie ok gdy waga idzie w dół. Gdy się zatrzyma, szybko się zniechęcam i poddaję. Szybko wracam do tycia. Błędne koło.
 

KamilaJA

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Samymi ćwiczeniami nic nie zrobisz - koniecznie trzeba ściąć kalorycznie. Ja na przykład jestem na diecie low carb, tu masz rosyjskie inspiracje na posiłki lepszytrener.pl/blog-trenera/10-rosyjskich-posilkow-jako-uzupelnienie-twojej-diety-low-carb

W każdym razie, dieta to moim zdaniem 80, jak nie 90% sukcesu. Przecież ćwiczenia głównie budują masę mięśniową, dzięki czemu ciało staje się silniejsze i wyrzeźbione. A sposób odżywiania - spala nam złogi tłuszczu. Po co jeść więcej i ćwiczyć, jak można jeść mniej i chudnąć? A ćwiczenia wprowadzić lekkie albo wcale? :)
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Ja schudłam bez ćwiczeń :) Jednak musiałam się bardzo zdeterminować w związku z dietą. Zaczęłam się zdrowo odżywiać. Wprowadziłam parę zdrowych nawyków. Kem 5 niewielkich posiłków dziennie w regularnych odstępach :) W ciągu dnia zamiast słodyczy wybieram owoce i warzywa, jem chude mięso. Ograniczyłam spożycie soli i kolorowych napojów gazowanych. Staram się pić dużo wody, odkąd piję moją ulubioną zieloną Piwniczankę, zdecydowanie widzę poprawę. Oczyszczam w ten sposób organizm z toksyn:) dodatkowo polecam robić wieczorami peeling z fusów z kawy :) super złuszcza martwy naskórek :)
 

alina.kuta

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Temat stary ale... Bez ćwiczeń to jedynie ograniczenia w diecie, ale jak połączysz wysiłek fizyczny plus ćwiczenia to waga będzie szybciej spadac
 

dluor

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dieta jest w stanie dużo zrobić ale dla mnie ćwiczenia są najważniejsze. Zacznijmy jednak od tego, że przy Twoim wzroście i wieku Twoja waga wydaje mi się całkowicie normalna. Jednak jeśli rzeczywiście uparcie do tego dążysz proponuję na początku odstawić cukier i ograniczyć tłuszcze. Zobaczysz jak to zmieni dużo.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Bez ćwiczeń to najlepiej nadrabiać dietą :) Osobiście polecam Wygodną Dietę, mi dzięki nim udało się zrzucić zbędne kilogramy. Ale ja też dodatkowo się ruszam, żeby ujędrnić ciało.
 

aLINKAa

Zbanowany
Dołączył
13 Czerwiec 2019
Posty
14
Punkty reakcji
0
żeby trwale i zdrowo schudnąć trzeba wprowadzić oprócz diety też ruch, musisz tak żyć, żeby nie było Ci ciężko to kontynuować po zakończeniu odchudzania, unikniesz wtedy efektu jo-jo
 

Oaza1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiadomo, wszystko się da :) Z ćwiczeniami lepiej, bo ujędrniasz skórę, ale sama dieta też jest spoko. Osobiście polecam dietę pudełkową, jak ktoś policzy kalorie za Ciebie to od razu poczujesz różnicę. U mnie świetnie się sprawdza wygodna dieta :)
 

Kasia89

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
6
Punkty reakcji
0
Szybciej się schudnie jak się ćwiczy, ale najważniejsze to ograniczenie kalorii (u mnie to 1500). Trzeba liczyć kalorie wszystkiego co się je i pije Musi być 4-5 posiłków co około 3 godziny (nie dłużej) i ze 3 litry wody.
 

unikori

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepiej będzie jeśli udasz się do dietetyka, który rozpisze Ci konkretny jadłospis i da praktyczne porady, co możesz jeść a czego powinnaś unikać w diecie. Rozpisze Ci konkretne posiłki i odpowie na wszelkie nurtujące pytania a także oceni twój skład ciała, po którym dowie się jakich składników potrzebuje twój organizm.
 

Radzka87

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2020
Posty
17
Punkty reakcji
0
na dłuższą metę raczej nie obejdzie się bez ćwiczeń ;) do diety możesz dorzucić koktajle odchudzające, ale kupione w aptece :) możesz nimi zastąpić 1 lub 2 posiłki w ciągu dnia
 
Do góry