Jak schudnąć bez ćwiczeń

ama_deo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
1
Zabiegów na talię, brzuch, nogi jest teraz serio dużo. Można wybierać w zaleznosci od tego jaki chcemy efekt, jakie mamy upodobania, czy tam problemy. One sie od siebie różnią, ale czesto mozna cos polaczyc, pokombinowac
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Bez ćwiczeń jest bardzo trudno, wiem coś o tym, ale już nawet niewielkie zmiany mogą wiele zdziałać, podobno fajne efekty daje błonnik, bo zmniejsza apetyt, łatwiej wyrzymać na diecie. Próbowałyście?
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja postawiłam na większą ilość błonnika w diecie - w postaci suplementu colon. Jak najbardziej warto wzbogacić dietę - bo widzę mega różnicę. Dzięki temu o wiele lepiej się czuję. Więc jesli zapytasz czy warto - jak najbardziej warto a nawet trzeba :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Sam błonnik niekoniecznie, ale w takiej postaci jak najbardziej. Tym bardziej, że skład skomponowali tak, że nie chce się aż tak mocno słodyczy. :)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Błonnika nie za dużo, ale fakt, pomaga gdy jesteś głodny. Sam jestem teraz na redukcji, to już humorki troszkę latają :D
 

waflick

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio dużo czytam o kriolipolizie. To sie troche różni od innych zabiegow, bo opiera sie na zimnie, nie na ciepla, a dodatkowo warto polaczyc to z dietą, czy ruchem, zeby wzmocnić efekt
 

Bonmbel

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem, wystarczy jeść mniej i włączyć do tego ruch. Spacer to nie jest stricte ćwiczenie fizyczne, a i tak musimy się przemieszczać w ciągu dnia, to dlaczego nie zrobić sobie spokojnego kilkunastominutowego spaceru wieczorem?:)
 

Vele

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
1
waflick napisał:
Ja ostatnio dużo czytam o kriolipolizie. To sie troche różni od innych zabiegow, bo opiera sie na zimnie, nie na ciepla, a dodatkowo warto polaczyc to z dietą, czy ruchem, zeby wzmocnić efekt
Moim zdaniem zamrażanie tkanki tłuszczowej to trochę ściema i naciąganie ludzi na wcale nie małe koszta. Ponoć i tak wszystko wróci, więc chyba nie warto. A sport nie dość, ze daje lepsze efekty to i samopoczucie, że człowiek sam sobie na to zapracował ;)
 

langolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mi o tym mowila Pani, o ktorej robilam depilacje laserową na nogi. Generalnie wydaje mi sie to dosc ciekawy i skuteczny sposob. Tutaj mozna sie czegoś na wstepie dowiedzieć. vesuna.pl/blog/dietetyka/skuteczna-redukcja-tkanki-tluszczowej/. Wolę czytać artykuły i tlyko potem uzupełniac o forum
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Jak nie chce ci sie cwiczyc to idz na zabieg odsysania tluszczu itd... niestety nie da sie nie cwiczyc, organizm musi miec dobry metaboliuzm i przemiane materii .. nawet jedzac blonnik ktory zmniejsza apetyt nie osiagniesz efektow bez chociaz odrobiny ruchu.. pamietaj tylko by nie przechodzic na zadna diete z dnia na dzien bo dorobisz sie zaparc.. pomoze ci co prawda dicopeg 10g ale jak jest mozliwosc uniknac problemu to czemu by tego nie zrobic :D
 

Olaaa90

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
Bez ćwiczeń schudnąć się nie da. A przynajmniej nie bez efektu jojo. Ja od razu zapisałam się na zajęcia fitness i przeszłam na dietę. Polecam wejść sobie na stronkę Lepszy Trener, to wyszukiwarka trenerów i instruktorów sportowych, także dietetyków :)
 

MillkiWay

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
bez ćwiczeń bardzo cieżko schudnąć :(
u mnie sprawdziła się zmiana sposobu odżywiania czyli bardzo duże ograniczenie cukrów i tłuszczy do tego dwa razy w tygodniu fitness, należy uważać tez na nadmiar błonnika bo u mnie spowodował on zaparcia i jedyną pomocą był dicopeg 10g.
 

Olaaa90

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
Bez ćwiczeń to się nie da - bo efekt jojo i nie daj boże jeszcze wisząca skóra... Ważne jest, żeby odchudzać się z głową i dbać o własne ciało. Oczywiście ogromna rolę odgrywa też dieta. Ja od razu się zapisałam do trenera. Ułożył mi plan ćwiczeń i dietę. No i już po 4 miesiącach jest mnie 10 kg mniej :)
Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów: lepszytrener.pl/fitness
 

PaniChanelowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja też nienawidzę cwiczyć....ale jak trzeba to trzeba - chodzę na spacery lub z sąsiadką z kijkami. Od grudnia stosuję diete pudełkową z dietbox -a. Na sylwestra mogłam już wbić się w sukienkę w rozmiarze 42 a chcę nosić rozmiar 38 jak przed ciążą. Jak dobrze pójdzie to za rok na sylwestra będę nosiła taki rozmiar.
 

Paulapaula1985

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja schudłam na koktajlach które robiłam sobie w domu i najbardziej smakowały mi zielone koktajle z awokado, jarmużu czy selera naciowego. Ale najbardziej smakowały mi koktajle z borówki anerykańskiej ale... trzeba uważać bo sa rózne borówki. Ja kupuję zawsze boróweczki od plantatora borówki z [SIZE=11pt]berrygroup. Jak będziecie czytać etykietki to sprawdzajcie czy są z tej firmy bo to są najlepsze borówki. [/SIZE]
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jeśli ktoś nie może ćwiczyć,zawsze może zadbać o to co,kiedy i ile je. Ważne są warzywa, owoce,woda mineralna w dużej ilości,wystrzegać się wszelkich makaronów, klusek,sosów,pieczystego,słodyczy. Ryby są bardzo wskazane.:)
 

Olkka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Myślę, że jakaś lekka dieta Ci pomoże;) Możesz też skorzystać z cateringu dietetycznego, ja np, zamawiam taki z Wygodnejdiety, oni dostosują do Ciebie menu i efekt będzie lepszy i szybciej widoczny;)
 

Paulapaula1985

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja niestety byłam w takim stanie, ze bez dietetyka się nie obyło. Waga po dwóch ciążach osiągnęła liczbę trzy cyfrową....100 kilo i juz był to dla mnie czerwony alert. Zapisałam się do dietetyka w Szczecinie do instytutu kosmetologi i tam z tego co widziałam był dietetyk. Zapisalam się na konsultację, została wprowadzona dieta i powoli zaczełam chudnać.
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
[SIZE=11pt]Widzę, że ktoś wyżej już wspomniał o błonniku i ja się pod tym podpisuję. Używam codziennie takiego healthprotector.pl/suplementy-diety/blonnik-witalny i nie dość, że czuję się syta nawet po niewielkim posiłku to jeszcze nie chce mi się podjadać. Jelita też się rozruszały i dużo sprawniej pracują. [/SIZE]
 
Do góry