Jak schudnąć 2 kg?

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Waże 52kg przy 165cm wzrostu ..
tak wiem wiem , szczupła nie jestem tak wiec chciałabym znalesc jakąs diete dla siebie, może jakies propozycje na świetną diete lub ćwiczenia ?
chciałabym łaczyc przyjemne z poztecznym i zrzucić 2 kg i wrócic do swojej dawnej wagi . a może są jakies inne sposoby oprócz diety i ćwiczeń , chetnie posłucham
 

Gr33n Acid

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Dopóki nie masz odparzyn pomiędzy fałdami to się nie przejmuj.
A tak na serio, to nie jest dużo 52 na 165. Jak byś chciała wyglądać?! Wieszak czy stojak?!
 
W

wiki9969

Guest
Dziewczyno, z czego Ty chcesz się odchudzać? Ja mam tyle samo i jak dla mnie przy tym wzroście jest to normalna waga. Choć zdarzało się, że niektórzy mówili mi, że jestem za chuda.
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Hmm dziękuje za te jakie by nie były rady , nie chce wyglądac jak wieszak chodzi mi poprostu o mój brzuch ponieważ chciałabym zeby był nieco płaski troche umieśniony czy brzuszki wystarczą ? czy mam przestac się przejmowac docinkami i poprostu dac sobie spokój z tym całym odchudzaniem ? poprostu chce sie czuc dobrze w swoim ciele
 
W

wiki9969

Guest
Słuchaj, nie przejmuj się ludzkim gadaniem. Waga jest w jak najlepszym porządku. :)

Natomiast jeśli chodzi o płaski brzuch, to same brzuszki nie wystarczą, bo one działają na pewną grupę mięśni.Twoje ćwiczenia powinny być "urozmaicone". ;) Zresztą jak planujesz zacząć ćwiczenia to nie skupiaj się tylko i wyłącznie na tej grupie, które chcesz sobie wyćwiczyć, ale pamiętaj też o pozostałych (tych zaniedbywanych w większości przypadków). A jak będziesz systematycznie ćwiczyć, to z pewnością osiągniesz wymarzony efekt, bez żadnego odchudzania. :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Popieram poprzedniczkę co do ćwiczeń brzuszków, ich robienie samo w sobie nie zmniejszy brzuszka, szczególnie jeśli już go prawie nie ma ;-))) to ćwiczenie zmocni mięśnie brzucha :) bieżnia, bieganie, basen, jakieś aeroby, może fitness? Trzeba po prostu się ruszać i już, ale generalnie to też uważam, że nie bardzo masz co zrzucać :)
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Wagę masz w porządku. Poszukaj w necie, jest pełno ćwiczen na płaski brzuch. Albo zapisz się na areobik, pływaj :)
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Waże 52kg przy 165cm wzrostu
Chudnąć? A z czego?? Boże! Jak będziesz tak nadal myślała - to... tylko "pies" na Tobie oko zawiesi bo będzie widział same kości... Wybacz za szczerość.... lecz.... moja zona ma 162cm i 74kg i jest najwspanialszą kobietą na ziemi i w kosmosie!! A jak zrobi z siebie to co Ty robisz.... to... zostanie sama... Zrozum kobieto! Czasy MATERIALISTYCZNYCH WYCHUDZONYCH WIESZAKÓW przeminęły z wiatrem! Naprawdę tego nie widzisz??? Nie widzisz że... 99% facetów ugania się za WIESZAKAMI by po-dmu-chać przed trzydziestką a po trzydziestce chajtają się z PRZECIWIEŃSTWEM wieszaka?????
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Co do tego "ruszania się " to oczywiście nie siedze tylko przed tv .
gram w piłke nożną jak pozwala pogoda jeżdze na rolkach i biegam ale ten brzuch ciągle jest..
wcześniej nie myślałam aż tak bardzo o swoim wyglądzie ale byc może trafiłam na ten 1% facetów którzy mieli jakies "ale do mojego wyglądu"
może i racja , byc może nie powinnam się tak bardzo przejmowac i robic swoje tak jak do tej pory.
Bo przyrko mi stwerdzic ale bywa tak , ze facet sam nie ma świetnej budowy ciała a od kobiety wymaga nie wiadomo czego.. niestety :(
zazdroszcze twojej żonie :) widac , że ma wspaniałego męza który kocha jątaka jaka jest , bardzo się toceni trzymaj tak dalej :)

Co do tego "ruszania się " to oczywiście nie siedze tylko przed tv .
gram w piłke nożną jak pozwala pogoda jeżdze na rolkach i biegam ale ten brzuch ciągle jest..
wcześniej nie myślałam aż tak bardzo o swoim wyglądzie ale byc może trafiłam na ten 1% facetów którzy mieli jakies "ale do mojego wyglądu"
może i racja , byc może nie powinnam się tak bardzo przejmowac i robic swoje tak jak do tej pory.
Bo przyrko mi stwerdzic ale bywa tak , ze facet sam nie ma świetnej budowy ciała a od kobiety wymaga nie wiadomo czego.. niestety :(
zazdroszcze twojej żonie :) widac , że ma wspaniałego męza który kocha jątaka jaka jest , bardzo się toceni trzymaj tak dalej :)
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
ze facet sam nie ma świetnej budowy ciała a od kobiety wymaga nie wiadomo czego.. niestety
Omiń takiego bo to jeszcze nie "facet"... Jesteś sporo młodsza wiec... będzie Ci ciężko to wszystko "pojąć"... Uwierz mi na słowo... Po trzydziestce wszystko "wywróci" sie do góry "kołami"... Ponoć po czterdziestce raz jeszcze ale nie miałem jeszcze okazji "doświadczyć"
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Hmm dziękuje za te jakie by nie były rady , nie chce wyglądac jak wieszak chodzi mi poprostu o mój brzuch ponieważ chciałabym zeby był nieco płaski troche umieśniony czy brzuszki wystarczą ? czy mam przestac się przejmowac docinkami i poprostu dac sobie spokój z tym całym odchudzaniem ? poprostu chce sie czuc dobrze w swoim ciele

To zacznij ćwiczyć! Wystarczy.
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Dzieki. Byc może masz racje, no moze jestem młodsza od ciebie i napewno jest sporo racji w tym co mówisz :)
fecet powinien kochac kobiete taką jaka ona jest.. a jeśli trafi się taki którynie uszanuje moich kilogramów trzeba bedzie olac..
a co do wagi zacznestosowac brzuszki plus inne ćwiczenia typowe na tą partie cała
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Zawsze możesz sięgnąć po jakieś ćwiczenia które by wpływały pozytywnie na wybrane partie ciała, np. właśnie na brzuch, bo zrzucać tak naprawdę nie masz co, masz super wagę i już:)
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
dzięki :) byc może to troche wina mojej niskiej samooceny i dlatego tak ciągle martwie się moją wagą ;/
dobrze , ze mam jeszcze osoby które mi pomagają uwierzyc w siebie :D
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Jeśli ciągle martwisz się swoją wagą, to powinnaś uważać. Łatwo jest się w coś wplątać, czego można później żałować. 52kg przy Twoim wzroście to jest nic. Normalna waga. Jeśli dasz się wciągnąć i co jakiś czas będziesz chciała o kolejne kg schudnąć... no cóż, znam kilka przypadków, które miały niezbyt ciekawe finały... Wymodelować brzuch jest ok. ale pakować się w jakieś diety w Twoim przypadku jest kompletnym nonsensem :)
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
buahaha! Myślałem, że chcesz się nam pochwalić tym, ile na siłce wyciskasz... a tu widzę, że chodzi o Twoją wagę! xD Dziewczyno, nie wygłupiaj się. Przy tej wadze i tym wzroście jesteś bliska krawędzi, serio. Ja na Twoim miejscu bym się zastanowił nad tym, aby trochę przybrać, facetom nie zaimponujesz skórą i kośćmi, możesz mi uwierzyć. Chłopak chce aby jego dziewczyna miała konkretną figurę, odpowiednie kształty, itp. Chyba mogę w imieniu większości mężczyzn powiedzieć, że "deski", "patyki" i "zapałki" mało nas interesują ;)
//www.bmi-kalkulator.pl/
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Popieram, nie obniżać wagi, jeśli chce się poprawić wygląd to poćwiczyć na rózne partie ciała, ale nie gubić kg bo nie ma już co gubić :) A jak ktoś pisał wcześniej, łatwo niestety popaść w skrajność i wtedy jest dopiero problem, nie dopuść do tego!
 
Do góry