Jak Schudlam 104 kg.

Panna_De

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
... Witam ... Na wstepie chcialam sie serdecznie przywitac i przeslac Gorace Buziaki dla wszystkich i dla kazdego z osobna . :)

... Zanim wczytam sie w forum i zaczne sie wypowiadac ( oczywiscie jesli bede miala cos do powiedzenia w temacie - Bo gadusiac bez konca i bez tematu to ja moge od nocy do rana :)) ... - Ale przeciez to nie o to chodzi )) ... POCHWALE SIE faktem iz do tej pory - do dzisiejszego dnia udalo mi sie SCHUDNAC ... 104 kg ... ---> I tym oto faktem bede chwalic sie do konca mych dni - Bo jest czym. ... Szczerze mowiac sama jeszcze w to czasem nie moge uwierzyc i dopiero powoli - malusienkimi kroczkami zaczynam sie do tego przyzwyczajac , zaczynam sie zmieniac , dostosowywac do NOWEJ JA - zaczynam przeprowadzac metamorfoze. ....

... Krotko mowiac --> NOWE ZYCIE = NOWA JA ...

... Jesli, ktokolwiek ma do mnie jakies pytanko - z wielka przyjemnoscia odpowiem - sluze pomoca i rada ... Jesli oczywiscie bede potrafila :) - mam nadzieje ze tak.

... OgroOomne BuzZziaczki Dla Was Kochani --> Panna_De ...
 

Melatonina

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Poznań
:D :D :D Tylko pogratulować ! Ile czasu, wysiłku i poświęcenia włożyłaś w swoje ciało i zdrowie - to wiesz tylko Ty ;) Warto się tym chwalić i swoim przykładem dawać motywację innym ;) Jesteś świetnym przykładem tego, że można ! Super :)
 
T

TomaszTomasz

Guest
Czy to prawda,że kobiety w trakcie zrzucania wagi, stają się agresywne i niebezpieczne dla otoczenia?
 

Melatonina

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Poznań
TomaszTomasz napisał:
Czy to prawda,że kobiety w trakcie zrzucania wagi, stają się agresywne i niebezpieczne dla otoczenia?
Żeby tylko w trakcie zrzucania wagi... :lol: ^_^
 

ala_33

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
gratuluje, imponująca przemiana. Ja nie mogę zrzucić 6kg.... ale chyba się w końcu za siebie wezmę
 
Do góry