Jak rzucić palenie: Reset33

Kam56

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Piszę to w czasach koronawirusa ale jest to bardzo związane z paleniem, ponieważ wirus atakuje przede wszystkim płuca. Nie wiadomo jak długo będzie on nieuleczalny (tj:25.032020 - nie ma na niego szczepionki) a ja wolę się zabezpieczyć i mieć jak najzdrowsze płuca bo to ich kondycja zależy od przebiegu choroby. Z doniesień lekarzy wynika, że podczas choroby płuca są "zalewane". Kiedy system immunologiczny wykrywa przejęte przez wirusa komórki w płucach, zaczyna z nimi walczyć i dosłownie „zalewa” płuca chorego, pacjent się dusi. Można odnieść wrażenie jakby tonął. Wracając do tematu. W poszukiwaniu natknąłem się na Allena Cara i porady na YT ale najlepsze wrażenie zrobiły na mnie filmy reset33. Jestem już w 2 etapie czyli 11 film.
Pytanie: Czy przeszedł już ktoś przez wszystkie 61 filmów i jaki dały efekt?
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
nie przebrnął bym przez 3 filmy :D nie dla mnie takie kursy, wiem że palenie jest złe, znalazłem same minusy palenia i plusy ie palenia, pomógł mi tez recigar i się udało, te tabletki sę bierze 25 dni ale w sumie już 3 dnai przestało mnie ciągąc do fajek
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja co prawda nie palę, ale jeżeli ktoś z moich bliskich, którzy palą chciałby rzucić to ja znam świetną metodę. Podejście psychologiczne, ale działa. 😛
 

izapier

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Rzuciłam palenie dzięki e-papierosom. na początku było bardzo ciężko żeby się odzwyczaić teraz zdaża mi się w towarzystwie sięgnąć po papierosa ale to jest naprawdę rzadko. Polecam spróbować tej drogi może się uda rzucić to świństwo
 

Kam56

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Jestem, jestem ;) Wracam tu po ponad 4 miesiącach. Zdecydowałem się na ten kurs. Uzyskanie dostępu/subskrypcji BLIK przebiegło prawidłowo, od razu dostęp do wszystkiego. Najlepszym fenomenem jest etap 4 i 6 Tam wszystko się wyjaśnia. Efekt: Jestem wolny od nałogu. Mój kuzyn po moich namowach rozpoczął przygodę z reset33. Dopiero pierwszy tydzień i "nie chodzi po ścianach" więc chyba jest dobrze. Piszcie jak u was z paleniem papierosów.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 271
Punkty reakcji
196
Dawno temu rzuciłem. Według mnie najważniejszy jest pierwszy dzień bez papierosa. Ten dzień trzeba zaplanować tak aby nie mieć takich zajęć przy których najchętniej sięga się po papierosa. Jeśli ten dzień wytrwa sie bez tytoniu to każdy następny będzie minimalnie łatwiejszy do wytrwania.
Trzeba to rzucić bo miły jest ranek bez kaszlu palacza a i gdy się zechce zdradzać żonę to będzie lepiej śmierdzieć dezodorantem niż petami. Powodzenia!
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
moja mama stosowała tabletki Recigar i dzięki nim rzuciała w końcu skutecznie. Próbowałą parę razy i zawsze wracała po maksymalnie miesiącu. teraz już 4 miesiące bez papierosa.
 

marines27

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja na szczęście nie palę- w ogóle. Ziomek rzucił dzięki tabletkom i "aktywności". Zastąpił fajki- siłownią. Zawsze to jakaś motywacja.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
73
Punkty reakcji
3
powiedzcie dziewczyny jak to wygląda w praktyce, czy po tych 25 dniach kuracji recigarem po prostu już się nie chce palic? nie ciągnęło was w ogóle?
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Mojej mamy nie ciągnie. Już podczas stosowania tabletek (początek) miała coraz mniejszą ochotę na papierosa. Pod koniec zażywania tabletek zero zainteresowania papierosem.
 

Nowicjuszka29

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam reset33 bo zdobyłam wiedzę, dzięki której rzuciłam palenie. Moim zdaniem jest to stworzone przez geniuszy. Nic lepiej nie przekona Cię do odstawienia jak Twój umysł (wspierany konkretną wiedzą) i dlatego szczerze współczuję ludziom rzucającym na własną rękę, ponieważ się męczą i "chodzą po ścianach" jak to napisał Kam56. Życzę powodzenia wszystkim rzucającym bo ten światowy nikotynowy cyrk trzeba wreszcie przerwać!
 

Vivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2020
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie palę klasycznych fajek, palę epapierosy.

Epapierosy, również nie są obojętne dla naszego zdrowia - choć wydają się zdrowszą formą. Szkodliwość zależy od liquidu - niektóre substancje po podgrzaniu mogą być toksyczne. Jedno z kilku badań jakie można znaleźć w sieci: https://www.cedars-sinai.org/newsro...be-more-harmful-to-heart-health-than-tobacco/ - jak ktoś niezbyt zna angielski, można wrzucić do google tłumacza.

Według mnie (choć jestem osobą nie palącą), epapieros dobry na początek walki z nałogiem. Po odstawieniu klasycznych, warto by było w pewnym momencie rzucić elektryki.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Nie jestem przekonana do tych e-papierosów, bo jednak wciągasz w płuca gorący dym. Ale mojej mamie udało się ostatnio rzucić ze wsparciem Recigar. Poleciła jej magister w aptece. Jest 100 tabletek i to kuracja około 25 dni. U nas idzie nieźle i od kilku miesięcy mama nie pali.
 

Inatka93

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Możecie spróbować z RESET33. To cykl filmów i zadań, które powoli uwalniają z nałogu, poprzez wiedzę i wytłumaczenie mechanizmów działania. może się okazać że rzucenie palenia jest o wiele bardziej osiągalne niż wam się wydaje. Pamiętajcie, macie 30-dniową gwarancję zwrotu kasy jeśli nie uda Wam się osiągnąć celu.
 
Do góry