Jak rzucić palenie i nie przytyć?

D

Dobrawa

Guest
Dorka123 napisał:
A podasz numer do tej poradni? Rzuciłam juz co prawda palenie, ale na plusie miałam prawie 10 kg, teraz już to zgubiłam, ale palenie własnie rzuca moja przyjaciółka. Może rzuca to za duże słowo, bo ograniczyła papierosy, bardzo się boi, że jeśli rzuci definitywnie to przytyje, może tam jej coś poradzą?
Na tej stronce podanej powyżej masz numer . Na górze jest podany po prawej stronie. Czy ktoś z was korzystał już może z takiej infolinii i podzieli się tym jak to się wtedy odbywa i na co można liczyć? Na pewno na wsparcie, a czy jakieś podpowiedzi co do metod?
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Wiadomo niektórzy podczas rzucania palenia muszą czymś zająć ręce. Zamiast iść w stronę słodyczy, można spróbować np. jeść słonecznik lub jakieś inne zdrowe przekąski. Nawet jeżeli przybędzie nam kilka kg. to w zamian po rzuceniu palenia poprawi się na kondycja, więc można zacząć uprawiać jakiś sport :)
 
N

nianiaSweet

Guest
dla palaczy każda wskazówka może okazać się skuteczna, warto próbować rożnych sposobów rzucenia palenia. Jak wchodziłam na tą stronkę do której podajesz link to można tam znaleźć więcej ciekawych porad na temat tego jak walczyć z nałogiem.
 
Do góry