Jak rozwinie się sytuacja na Ukrainie?

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Gdzie jest ten TWÓJ kraj? Rozbawiasz mnie do łez. Nic istniejącego w tym kraju nigdy nie było ani Twoje ani dla Ciebie. Kiedy, wy ludzie to wreszcie zakumacie? Kupujesz działkę i nie możesz postawić na niej tego, co chcesz. Trzeba pozwoleń. Kupujesz dom w szeregowym, nie możesz przerobić po swojemu bo ... nie dostaniesz pozwolenia od frajera dbającego o ładną, okoliczną formę przestrzenną.
Nabywasz nowe BMW, jedziesz na autostradkę i nie możesz przydusić w podłogę choćby 220km/h co ... na takie choćby nowe M3 to zaledwie 2/3 jego możliwości a nie możesz bo od razu robią Tobie łapankę. Kupujesz mieszkanko i przez całe życie dopłacasz czynszyk jakby ... to Twoje nie Twoje było. Chcesz oddać za darmo bidakom nadprodukcję dnia (choćby gastronomiczną) - nie możesz bo ciebie usadzą poyebuski z urzędów.
Chcesz wychowywać dzieci na normalne tłumacząc że pedlastwo to choroba głowy - wracają dzieciaki z uwagami w dzienniczkach ze łzami w oczach z burdelSzkół no bo tata niepoprawnie wychowuje. Za chwilę panie psycho (z naciskiem na psycho) lożki do domciu przychodzą i wywiady robią, no bo przecie pato rodzina - pedalstwo goni. Pamiętacie, jak długo PIS utrzymywał w prawie przepis, mówiący o tym że nie możesz sprzedawać produkcji domowej? Zniknęły babcie z grzybkami, jagodami, wekami i masą innych z ryneczków. W wielu krajach UE nie wilno Tobie zbierać grzybków i innego runa - wszak to rządowe - państwowe, zbiory prawnie zakazane a od kilku lat nawet na polskiej plaży nie wolno rozpalić ognicha, kiełbachy upitrasić - baaaa! nawet biwakować pod namiotem w wielu losowo wybranych miejscach nie można.
Co zatem w tym kraju Twojego?
Tylko ego?
Całe życie skłądki zdrowotne płacisz i co? I wypadnie ząbek i nie da się na NFZ wstawić coś dobrego?
A czemu nie?
Bo nic tutaj dla Ciebie!
Fakt, fakt faktem! Ty masz w tym kraju ale tylko:
  • pracować do 65 roku życia w zdrowiu
  • umrzeć przed pierwszą rencinką
  • dzielnie odprowadzać składki na urzędy nic z nich nie biorąc
  • grzecznie spłacać gniazdko zakupione w cenie... pełnej naczepy złota
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 527
Punkty reakcji
87
Podstawowy problem Twojej argumentacji polega na tym, że ja niczego z tego co wymieniłeś jako ,,chcesz'', nie chcę. Co więcej, cieszę się, że ktoś czuwa nad tym, by jakiś de bil nie jechał jakby był sam na drodze, albo nie szpecił krajobrazu osiedla np.
Tak, jak to jest we wszystkich ucywilizowanych krajach zresztą.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Mamy odmienne zdania co do rozumowania frazy "ucywilizowany", sądzę, że nigdy się ... gogadamy.
Ze swoim ciałem ludzie mogą czynić co chcą, dziarać, ciąć, łatać, golić, botoxować, wycinać, dowartościowywać plastikiem ... i nikomu wtedy krajobraz taki niczego nie szpeci ale... chałupy (własnej) w miejskiej zabudowie już po swojemu nie można tuningować. Ucywilizowane to bardzo, oh, chyba się polałem :D
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 387
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Można podać kilka przykładów róznych zbrojnych konfliktów i walk, nie tylko na Ukrainie.
Na przykład walki o Górski Karabach, pomiędzy Armenią, a Azerbejdżanem, gdzie tam od wielu lat się o to spierają i co jakiś czas się tam biją i tam giną też cywilni ludzie.
Ale dlaczego Unia Europejska i USA się tam nie mieszają, do tych konfliktów, a do Ukrainy się mieszają?
Dlatego, że tam nie mają żadnego interesu politycznego. Poza tym: Armenia i Azerbejdżan to także, byłe Republiki Radzieckie, tak jak Ukraina, ale z tą różnicą, że te, dwa kraje są zblizone do Rosji, niemal całkowicie.
Ponadto należą do Wspólnoty Niepodległych Państw i są, umowami związane te kraje z Rosją.
I politycy zachodni dobrze o tym wiedzą, dlatego nic nie mają do tychże krajów, nawet, kiedy tam też dochodzi do starć i walk zbrojnych.
Bo czym to się różni od walk na Ukrainie, w Donbasie? Niczym.
Tak samo tam i tu są walki zbrojne, jest broń palna, amunicja i jest smierć iluś tam żołnierzy, po jednej i po drugiej stronie, a także iluś ludzi cywilnych.
Tak samo może grozić konflikt zbrojny, pomiędzy: Serbią, a Kosowem, bo tam też w pewnych sprawach nie mogą się porozumieć.
Politycy unijni i w USA o tym wszystkim dobrze wiedzą, ale mieszają się tam, gdzie mają z tego swoje interesy polityczne.
W tym przypadku jest to Ukraina.
Dostali pozwolenie od ukraińskiego prezydenta, żeby weszli na tą Ukrainę, bo im na to ukraiński prezydent pozwolił.
Dlatego teraz, Ukrainą tak naprawdę już nie rządzi ukraiński rząd, a robi to Zachód, z Polską, Unią i z USA.
Ale robia to nie bezinteresownie, a za korzyść.
Przekazują duże sumy kasy dla Kijowa, który ma już niewydolny budżet kraju z biedy, w zamian za interesy polityczne Zachodu.
Nikt z polityków Europy zachodniej i USA nie robi tam niczego bezinteresownie.
A na Rosji się teraz odgrywają ( chociaż oni "fikali" do Rosji przez lata, bo nigdy im, specjalnie Rosja nie leżała... ), bo Rosja im przeszkadza w politycznych interesach.
No to Rosja musi być... wrogiem w takim razie dla Zachodu i tak jest.
Bo oni dla swoich "politycznych interesów" na Ukrainie też zrobią różne rzeczy.
Niby dlaczego się tak uczepili tej Ukrainy, jedynego kraju w Europie, a nawet na świecie?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 527
Punkty reakcji
87
Ma lokalizację, która ich interesuje. Jest duża, ma dobrą ziemię i z jej terenów można by w przyszłości zaatakować Rosję, gdy już surowców nie będzie komu innemu kraść.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Naprawdę nikt z Was jeszcze się nie kapnął?
Powiedzcie - co wiecie o "pasie jamalskim"?
Nic?
No właśnie!
To poczytajcie proszę, gdzie jest, co ma, ile tego jeszcze ma i gdzie dokładnie kończą się jego odnogi a zrozumiecie, że jeśli USA przejmie europejsko ukrainkę to wtedy "odwierci" sobie z Rosji to, czego Rosja właśnie broni.
USA wie, że aby ukatrupić Rosję trzeba zamknąć Rosji kurek z gazem i ropą, dlatego trwa cichutka walka o te odnogi... a jak poczytacie, to zrozumiecie w których rejonach Ukrainy one jeszcze są!

Druga sprawa - Unia Europejska czyli USA na morzu czarnym to drugi gwóźdź do trumienki dla matki Rosji.
Amerykanów wuj interesuje klimat, lodowce, zwierzątka, przyroda i inne dające możliwość planecie przetrwać i miejcie w końcu chęć zauważyć, że tylko teren Rosji został dziewiczy. To stamtąd za 10-15 lat będzie pochodzić 40% światowej produkcji żywności, wody pitnej i tak dalej dlatego amerykanom śni się, aby kiedyś taka rosja była amerykańska bo u siebie mają już tylko pustynie, suszę, debila na debilu i zero przyszłości.

Trzecia rzecz - cały wschód, bliski i daleki, niby epoka kamienia łupanego. Pomyślcie, ile tam europejsko-demokratycznych fantów można upychać przez minimum 2-3 dekady jeszcze. Ile to potrzeba serwerów, kamer, monitoringów, laptopów, światłowodów, taniej sypiącej się techniki budowlanej. Przecie, Rosja i Azja to kopalnia złota. A ilu tam potencjalnych przygłupów, którzy co 2,3 lata będą zmieniać laptopiki i smartfoniki na nowe, telewizorki co kilka lat, sypiące się praleczki, kucheneczki i samochodziki.

Ostatnia rzecz - nie ma już gdzie utylizować śmieci, oceany pełne, karaiby plastikiem zayebane a Rosja taka dużaaaaa! Wsam raz na europejski plastik, którego brukselscy krawaciarze od lat nie chcą wymienić na szkło, no bo przecie drogo będzie dać za wodę w szkle 3zł zamiast 2,50zł w plastiku.

Oprócz powyższego - jest jeszcze coś czyli 95% amerykanów + 90% europejczyków mentalnie, rozumowo, sercowo, sumieniowo ... ruskim i azjatom do pięt nie dorasta dlatego mamy co mamy, społeczeństwo najpierw trzeba ogłupić fantami, wtedy łatiwej jest przepchać reżim.
A w Rosji cło na eurpejski złom :D
Wiecie, ile u Putina wychodzi sprowadzenie z UE 12 letniego BMW i jego rejestracja?
Same tylko papiery z cłem wychodzą około 35-40 tysięcy złotych (dane za rok 2022) i to Europą rzuca na prawo i lewo, nie mają gdzie pozbywać się śmieci, dlatego potrzebują przygłupów z Białorusi i Ukrainy, zrobią z nicvh to samo co zrobili ze Słowakami, Węgrami, Polakami i całą resztą nowej unii śmiecio zjadaczy.

Jednym słowem?
"IV RZESZA TUŻ ZA ROGIEM..."
 
Ostatnia edycja:

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
289
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Ostatnio a dokładniej to jakoś przedwczoraj oglądałem sobie w internecie jakieś pierdolety i trafiłem na film nagrany przez emerytowanego wojskowego US Army który to mówił do Polski, o Polsce i nie były to słowa miłe.

Ogółem odniósł się do tego że Polska jest tanią dziwką USA a Niemcy porównał do męża polski patrzącego jak jego żonę "dyma" ktoś obcy.
Poniekąd trochę mnie zbulwersował ale oglądałem to dalej. A dalej mówił że Polska nie jest przyjacielem Ameryki nigdy nie była i nigdy nie będzie. Mówił że każdy "przyjaciel" Ameryki zawsze ale to zawsze tracił. Zostawał wykorzystywany przez Amerykę do jakiegoś tam celu a następnie Amerykanie go olewali lekko mówiąc. I tak też będzie z Polską. Mówił że nie rozumie tego co się stało z Sholtzem (czy jak sie to pisze) że nie rozumie co się dzieje z Polskim rządem że tak postępują jak kiedyś już postępowali a o czym historia uczy i dotyczy to roku 1943. Mówi tam również otwarcie o tym że USA zniszczyło gazociąg czy tam rurociąg a my nadal gramy w Amerykańską grę. Mówił że USA od zawsze podsłuchuje Polskę czy Niemców i że od lat w kongresie się z nas śmieją. Śmieją się z naszej ślepoty i zaufania jakim darzymy Amerykanów. Mówił że Biden jest niedołężny i gra silnego ale tak naprawdę silny nie jest i. Mówił że Polacy chcą teraz zwiększenia ilości wojsk Amerykańskich do 300 tyś żołnierzy jednocześnie pytając czy Polskę na to stać, czy to będzie dobre dla Polski czy Polska ma gdzie szkolić to wojsko czy Polsce jest to potrzebne.
Mówił że nie śmieje się z Polaków czy Niemców bo ogólnie to dobre narody. Nikt nie chce Niemców z okresu przed II WŚ nikt nie chce Polski biednej itd itp ale to co o Polsce czy Niemczech mówi tyczy się polityków. Mówił że nikt Polski w świecie nie lubi (no trochę się z nim zgadzam) i prócz Rosji to nikt z Polską nie chce mieć za dużo wspólnego (tu też się można poniekąd zgodzić) i owszem nikt nas tak nie lubi jak Rosjanie - SIC

Mówił on też kilkukrotnie podkreślając że nikt z Ameryki nie będzie ginął na Polskiej ziemi w razie jakiegoś konfliktu, żebyśmy sobie to z głowy wybili. Nasze postępowanie i to co aktualnie robimy i do czego dążymy nazwał lekko mówiąc głupotą. Przyrównał Polskę do Ukrainy mówiąc - Polsko popatrz na Ukrainę. Kraj większy, kraj z silniejszą armią która przegrywa i przegra ostatecznie tą wojnę. Polsko wybij sobie z głowy jakąś część Ukrainy która niby wejdzie w pod rząd Polski.

Jeżeli naszym dążeniem doprowadzimy do tego że Rosja zdecyduje się zaatakować nasz kraj otrzymamy art 5 jak najbardziej od Nato a to powinniśmy znać z historii właśnie II wojny światowej gdzie w takim przypadku Polska będzie państwem frontowym a to oznacza kompletne nuklearne jej zniszczenie. Mimo tego że NATO da nam art. 5 i odpowie to jednak Polska zostanie zniszczona totalnie.

Mówił że szukaliśmy przyjaciela nie tam gdzie należało go szukać że Ameryka swoją cenę ustaliła za przyjaźń a teraz Polska musi tą cenę zapłacić. Jak tania dziwka. Skwitował to nagranie zdaniem typu że następnym przyjacielem którego USA wystawi będzie właśnie Polska i że ma nadzieję że może się jeszcze zdążymy obudzić tak jak to zrobili właśnie Niemcy...



Bardzo ciekawe nagranie szczególnie przy wydarzeniach które w między czasie nastąpiły. A dokładniej chodzi mi o ten dziwny obiekt który spadł we wsi Zamość (okolice Bydgoszczy) który bardzo szybko został zabezpieczony przez tysiące służb mundurowych wszelkiego rodzaju i słuch o tym zaginął... Poza kilkoma nagraniami amatorskimi z których nie za wiele wynika nie dowiemy się nic. Wszystko co można było zostało ocenzurowane wszelkie komentarze wyciszone i Czeski film. Nikt nic nie wie.

A jednak coś przyleciało, coś spadło i pozostawiło po sobie całkiem niemałą dziurę choć nie wybuchło. Nie wiem co to było ale podano gdzieś publicznie informację że to coś miało widoczne napisy rosyjskie - że niby był to pocisk Rosyjski ?

Skoro tak to jak to możliwe że przyleciał on aż w okolice Bydgoszczy ? Nie został ani namierzony, ani strącony ani sam w nic nie uderzył. Przecież to zupełnie niemożliwe. Przeleciało to przez cały praktycznie kraj a na pewno jego większą połowę... A gdzie te Niemieckie systemy Patriot w Polsce ? Przecież mają strzec Polskiego nieba i zostały umieszczone przy granicy z Ukrainą i Białorusią... O chaaa tu chodzi ?

Ogólnie nie szukałem żadnych informacji o tym wydarzeniu ani o tym co przyleciało pod Bydgoszcz. Ogólnie od pewnego czasu zupełnie nie interesuje się tematem konfliktu Ukraińsko Rosyjskiego bo ilość kłamstw sięgnęła poziomu zenitu i mam to w dupie. Czekam jedynie aż Putin ebnie raz a porządnie.


BTW... Ten wojskowy na emeryturze mówił coś o rozmieszczeniu przez Rosję 6 pocisków typu Kindżał (tych hipersonicznych) gdzieś na Białorusi oraz o dziwo na Litwie (nie do końca rozumiem jak to możliwe) poniekąd mówił o jakimś zniszczonym przez Rosję bunkrze w którym miało zginąć kilkudziesięciu żołnierzy armii USA i o tym się również totalnie nie mówi.

Jeśli chodzi o rakiety Kindżał (Ch-47M2) to dokładniej kompleks lotniczy - rakieta oraz samolot do jej przenoszenia w postaci MiG-a 31K. Jako ciekawostkę napiszę że te rakiety mogą przenosić wyłącznie dwa samoloty. Jest to wspomniany MiG 31K oraz Tu-22M3 (bombowiec dalekiego zasięgu)
Od roku Pańskiego 2018 oba samoloty solidnie ćwiczyły współpracę celem opracowania taktyki.

Należy wiedzieć że pocisk Ch-47M2 nie ma nic wspólnego z dawniej używanym pociskiem o tej samej nazwie. Nowy Ch-47M2 swoimi wymiarami oraz wyglądem sugeruje odmianę pocisku 9M723 potocznie nazywanym Iskander.Cała jego nazwa to 9-A-7660 Ch-47M2 Kindżał. Oczywiście parametry Ch-47M2 są bardzo inne niż parametry starego Ch-47M2. Nowy pocisk porusza się z prędkością rzędu 8-10 Ma (ok 3400 m/s)wyposażony jest w nawigację bezwładnościową korygowaną danymi odbieranymi z systemu GLONASS posiada inercujnego autopilota, system automatycznego sterowania oraz głowicę optoelektroniczną wykorzystywaną w końcowej fazie ataku.

Użycie pocisku Kindżał miało miejsce podczas ataku na Ukrainę. Pocisku użyto przy ataku na podziemy magazyn rakiet w zachodniej Ukrainie. Amerykanie potwierdzili użycie tego rodzaju broni (swoją drogą tam również mieli zginąć amerykańscy zołnierze - którzy byli tam nieoficjalnie ponoć stąd brak komentarzy czy jakiejś amerykańskiej odpowiedzi. Ile w typ prawdy - nie wiem)

Kilka samolotów MiG 31K zostało przebazowanych do obwodu Kaliningradzkiego kilka miesięcy temu - Jeśli pojawiły się tam Migi 31K oznacza to że pojawiły się tam z pociskami typu Kindżał...

Kindżał jest pociskiem hipersonicznym na wyposażeniu wyłącznie armii Rosyjskiej. Żadne inne państwo na świecie nie posiada tego typu broni. Nawet Chiny czy USA. Śmiesznym też jest twierdzenie że Rosjanie Kindżałów mają śladowe ilości. Mają ich może nie w opór ale trochę na pewno. Kilka dni temu Rosjanie użyli ok 90 rakiet różnego typu. Ch-101, Ch-22, Ch-555 oraz Ch-47.
Ukraińcy są w stanie niszczyć pociski Ch-101 oraz Ch-555.

Mówi się że Kindżała może zniszczyć jedynie system Patriot wyposażony w specjalistyczne rakiety.
Gówno prawda. USA jakoś musi się bronić więc mówią że Patriot jest w stanie ale nie jest...

Wszystkie obecnie używane systemy przeciwrakietowe nie są w stanie zwalczyć pocisku Ch47M2 Kindżał, stosunkowo trudne jest nawet wykrycie lecącego pocisku przez stacje radiolokacyjne tych systemów...
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 462
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Ostatnio a dokładniej to jakoś przedwczoraj oglądałem sobie w internecie jakieś pierdolety i trafiłem na film nagrany przez emerytowanego wojskowego US Army który to mówił do Polski, o Polsce i nie były to słowa miłe.
To bardzo dziwny człowiek, oglądałem jego filmy, to były oficer wywiadu USA William Scott Ritter Jr . Był też inspektorem uzbrojenia Komisji Specjalnej ONZ (UNSCOM). Teraz jest wrogiem USA i jak sam mówi czeka kiedy zostanie aresztowany.
Ogółem odniósł się do tego że Polska jest tanią dziwką USA a Niemcy porównał do męża polski patrzącego jak jego żonę "dyma" ktoś obcy.
On teraz został fanem Rosji, wszystko co dzieje sie przeciw niej jest dla niego złe
A dalej mówił że Polska nie jest przyjacielem Ameryki nigdy nie była i nigdy nie będzie.
No i tutaj ma 100% racji. Państwa nie mają przyjaciół, mają własne interesy. Banderowskie elity z PiSu tego nie rozumieją.
USA nie maja przyjaciól, to powiedział ten człowiek i to prawda. Państwa nie mają wiecznych sojuszników.... mają wieczne interesy.
Dzisiaj sojusznikiem jest ten kraj za jakis czas może być wrogiem.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Ostatnio a dokładniej to jakoś przedwczoraj oglądałem sobie w internecie jakieś pierdolety i trafiłem na film nagrany przez emerytowanego wojskowego US Army który to mówił do Polski, o Polsce i nie były to słowa miłe.
Od samego początku o tym Wam mówię a Wy swoje. Aby zrozumieć czym jest Polska i dla kogo, niestety, trzeba odejść od ekranu, wsadzić pupsko w choćby autobus i choćby na chwilę wyemigorwać do tych, którzy Polskę "MEDIALNIE" chwalą, dopiero wtedy widać "prawdziwość" tych pochwałek. Zatem jaka jest prawdziwa rzeczywistość? Jest taka - o jakiej ja tu piszę. 90% globu traktuje ten kraj za kraj właśnie z epoki kamienia łupanego, jak ja i ... mają racę. Wszystko, czego nie złapiesz w tym kraju się roz...dala, wsio to tandeta, wsio w cenach z kosmosu, zero rozwiązań od ludzi dla ludzi, sypiąca się technologia i ogólnie mówiąc - od zawsze 100 lat za murzynami.
Czy, Wy kiedykolwiek widzieliście na zachodzie lub w innych krajach: UPS, MAMY PROBLEM! UPS - AWARIA, COŚ SIĘ SKITRAŁO, UPS, WYSTĄPIŁ NIEZNANY BŁĄD - JUŻ NAD NIM PRACUJEMY
??????
Wszystko najtańszym kosztem oby tylko wywiązać się z umowy i kar nie płacić, dlatego tylko w Polsce LTE w terenie w 90% przypadków w szczycie nie przekracza 20-25Mb/s. Tylko w Polsce telewizja została opętana przez apteki i innych gadów a ogólny repertuar zdawczy to w 65% przypadków same reklamy. I to jest urfaaa DVBT-HEVC? Na wuj i dla kogo zostało to stworzone?

POWTÓRZĘ SIĘ RAZ JESZCZE, ZATEM: POLACY, POLSKA - KUMPLI MAJĄ tylko GDY DUPSKA WYPINAJĄ.
A ZA RESZTĘ FANTÓW, KTÓRE NIBY PO PRZYJACIELSKU DOSTAJEMY PŁACICIE Z WŁASNEJ KIESZENI NAJCZĘŚCIEJ W CENIE RAZY-10 .... TUŻ PO POWSTANIU Z KOLAN I OTARCIU UST.


Ja wiem, wiem, często wrzucam niby nie na temat w każdy wątek, lecz miejscie chęć kiedyś zauważyć, że to wszystko do kupy ślicznie się ze sobą łączy. Ktoś z Was trzepie może interesy z ludziaszkami z Sudanu albo Nigeru? Nie? A czemu nie?
Bo to bidota z dzidami biegająca po pustyni robiąca wielkie gały na widok laptopa z IntelCentrino i 4GB RAM na pokładzie podłączonego do modemu HSPA+? No właśnie, tak samo Świat widzi ... Polskę :D
POLSCE NIEWIELE FANTÓW UDAJE SIĘ SPRZEDAWAĆ - TAKĄ TANDETĘ PRODUKUJĄ... NIKT POWAŻNY TEGO NIE CHCE
ale fanty to nie wszystko, liczy się przede wszystkim prawo a u nasm, znaczy się u Was te prawo jest... niestety PSYCHICZNE!
Tylko w Polsce przepisy działają wstecz...
Tylko w Polsce na legalu można w locie zmieniać umowy...
Tylko w Polsce jeden urzędas wydaje pozwolenie, Wy się z kasy wypłukujecie a potem, drugi urzędas to pozwolenie zabiera.
Tylko w Polsce najczęściej winny jest niewinny, bo ... prawdziwi winni żyją w układzikach.


POLACY KOCHAJĄ AMERYKANÓW, BO:
  • SĄ IDENTYCZNIE FAŁSZYWI
  • SĄ IDENTYCZNIE MATERIALISTYCZNI
  • SĄ IDENTYCZNIE CWANI
  • IDENTYCZNIE DYMAJĄ BLIŹNIEGO SWEGO
  • IDENTYCZNIE UZNAJĄ PSEUDO DEMOKRACJĘ ZA ŚWIĘTOŚĆ
  • SĄ IDENTTCZNIE PO...DOLENI...


Dlaczego zatem Amerykanie tak na serio nie kochają Polski?
Bo, żyją w tej demokracji znacznie dłużej i już wiedzą, że to cwany KIT/MIT/TRIK, wiedzą jak jej użyć aby sobie popupcyć.

PRZESTANIECIE SIĘ WYPINAĆ - ZNAJDĄ SOBIE INNYCH KUMPLI, W KOLEJCE UKRAINKA, MOŁDAWIA... I MASA INNYCH IMBECYLI.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 462
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
No to jednak trochę na temat. Na froncie w Zaporożu Rosjanie ewakuują cywili z kilkudziesieciu miejscowosci.
W Bachmucie szef Wagnerowców oświadczył że 10 maja Wagnerowcy opuszczają Bachmut.
Nagrał on film w którym pokazał ciała swoich żołnierzy i mówi że Ministerstwo Obrony Rosji nie daje im amunicji i ci ludzie zgineli przez ministra obrony i jego ludzi. Wyzywa Szojgu od najgorszych.
Tutaj ten film.
Ogólnie ukraincy zaczynają atakowac w wielu miejscach i wygląda że szukają słabych punktów obrony, na razie bez skutku i maja spore straty.
Coś zaczyna dziać się przy granicy ukrainy i Nadniestrza. Przy granicy Nadniestrza są 2 ukrainskie brygady i widziano czołgi Leopard 2 jadące pociągiem w kierunku Nadniestrza.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 387
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Pytanie jak długo Zachód, USA będzie się tłukł z Rosją? Bo to już nie jest tylko sama wojna na Ukrainie, pomiędzy Separatystami, a Ukraińcami i Rosją, ale też wojna z Zachodem.
Sam "Zachód": Unia Europejska, USA mieszają się do Ukrainy, bo robią to dla interesów politycznych. Fikają do Rosji, prowadzą też czasem jakieś prowokacje ( Oni wszystko zwalają na Rosję, że to: Rosja prowokuje, że tam jakaś propaganda ), a sami nie prowokują i nie stosują dezinformacji w stosunku do Rosji? Tylko się nikt nie przyzna oczywiście.
Dla mnie, Polska, Ukraina i cały Zachód w tej sprawie wszyscy są siebie warci.
Dla własnych interesów politycznych na Ukrainie też będą stosowali różne rzeczy, żeby coś zyskać na wojnie, w nie swoim kraju.
Niby dlaczego nie chcą zaprzestać przekazywania broni, pojazdów i wyposażenia na Ukrainie i nie chcą pójść na jakąś ugodę z Rosją? Bo jest im to wygodne.
Im dłużej trwa konflikt zbrojny w zniszczonym i biednym kraju, tym mają więcej interesów politycznych.
I o to się tłuką ze sobą, w postaci jakichś: prowokacji, przeinaczania, nieprawdziwych informacji medialnych i to wcale nie Rosja to robi.
Ja bym nie oskarżał tak Rosji o wszystko. Bo jaki ten kraj jest, to jest, ale jednak to jest bardzo potężny kraj na świecie z którym trzeba i warto się liczyć.
Rosję jest trudno pokonać i na Zachodzie muszą mieć tego świadomość.
Zresztą ich nie powinno interesować, ani też w Polsce, że tereny w Donbasie przejdą na stronę Rosji.
Gówno ich to interesuję i tak powiem!
To jest sprawa Ukrainy, Donbasu i Rosji.
Co ciekawe, jak w niektórych krajach afrykańskich od lat 90-tych, a nawet i wcześniej trwały wojny domowe, i to okrutne, krwawe, gdzie dzieci tam były i są nadal zabijane okrutnie, to ani Unia Europejska, ani USA prawie nic nie zrobiły w tej sprawie.
Nawet było tak, że NATO uciekło z Somalii, kiedy tam od lat 90-tych trwała wojna, gdzie jakieś tam klany się ze sobą tłukły, to nic na to nie mogli poradzić. Do tej pory tam się tłuką ze sobą, bo wojna w Somalii trwa cały czas.
I co na to może NATO i Unia Europejska zaradzić? Nic nie zaradzi, bo tego się zatrzymać nie da.
Będą się tłukli i będą tam walki. I to nie tylko w Somalii.
I tam się już nie mieszają.
Tak samo tyczy się to innych konfliktów, jak: Górski Karabach, pomiędzy: Armenią, a Azerbejdżanem, gdzie tam się nie dogadują, bo walczą o ten teren.
Tam się nie wtrąca, ani Unia, ani USA.
Nie wtrącają się dlatego, że: Armenia i Azerbejdżan należą do Wspólnoty Niepodległych Państw i są związane umowami z Rosją.
Te kraje nie są zbliżone do Zachodu.
I tak samo, jeżeli chodzi o konflikty w Serbii i Kosowie, gdzie tam też może dojść do walk i wojny, bo się nie potrafią dogadać.
Ale wtrącają się tylko do Ukrainy, bo robią za zgodą prezydenta ukraińskiego, który im na to pozwolił.
On liczy, że Zachód będzie finansował biedną i zniszczoną Ukrainę, bo wie o tym, że jego kraj jest finansowo niewydolny i, że nawet armii ukraińskiej nie jest w stanie sam finansować.
Bo sami Ukraińcy doprowadzili własny kraj do takiego stanu i taka jest prawda.
Nikt nie kazał Ukraińcom tego robić. Ten kraj mógłby być bogatszy od Polski, z dobrym potencjałem, ale to zaniedbano.
Woleli wprowadzić mentalność korupcyjną, biedę i wyzysk na biednych.
Nie oczekuję, żeby Ukraina stała się tak bogatym krajem, jak: Niemcy, Austria czy Holandia. Ale przynajmniej na poziomie Polski i Czech.
To nawet na takim poziomie Ukraina nie była.
A politycy unijni korzystają, bo mają do tego okazję, więc robią tam interesy polityczne, na czym też korzysta rząd ukraiński.
To się dzieje w tle wojny i nie ma się co oszukiwać, że tam tak nie jest.

Na Ukrainie warunki już tak naprawdę dyktuje Zachód, USA, a nie rząd ukraiński. Skoro przekazują do tego kraju własną broń i pojazdy wojskowe, a także przekazują jakieś sumy pieniężne, to mają prawo dyktować swoje warunki prezydentowi ukraińskiemu, bo za to płacą.
A ukraiński prezydent godzi się na to, bo widzi z tego korzyści, bo Zachód go i jego kraj finansuje.
Nie ma nic bezinteresownie i za darmo, nawet w czasie wojen i walk.
Zawsze jest i będzie w czymś jakiś: interes polityczny dla obu stron.

I można nawet powiedzieć i chyba się nie mylę, że prezydent ukraiński teraz jest zdany na łaskę Zachodu, bo co on zrobi we własnym, biednym i zniszczonym kraju sam, bez własnych środków?
Nie zrobi nic.
 
Ostatnia edycja:

Gulden

Bywalec
Dołączył
24 Kwiecień 2023
Posty
292
Punkty reakcji
40
-Stalowy-
No, tak nie można!
Forumowicz używa mózgu, i nie wacha się tego robić.
Co z MIEJSCA sytuuje taką osobę, jak agenta kremla, ruską onucę i całą resztę epitetów, którymi się w Polsce obrzuca ludzi inteligentnych.Myślących.
Czyli takich, którzy jeszcze mają szare komórki i potrafią ich używać, co się BARDZO nie podoba tym, którzy narzucają narrację tego, co się w wokól Nas dzieje, w tym układzie na Ukrainie.
Naprawdę, trzeba działać w kierunku WYGASZENIA tego konfliktu, a nie jego ZAOGNIANIA.
Tym bardziej jeśli chodzi o stronę Polską, o Nas, Polaków, bo ja, jako obywatel RP, jeszcze bym mógł warunkowo, powtarzam WARUNKOWO popierać NIEKTÓRE działania rządu w zakresie Ukrainy.
No,gdyby tylko Polska była położona z DALA od granic FR, czy ja wiem, tam gdzie Hiszpania, czy Portugalia.
Ale nie pod nosem FR. Bo to się naprawdę żle skończy.
Krótkowzroczność naszych polityków, przeraża.
Cynizm polityków w UE, zwala z nóg.
A kompletne "zdesumienienie", polityków z USA, naprawdę zatyka oddech. Bo oni tą Ukrainą będą grać, i zarabiać na niej, aż do OSTATNIEGO ukraińca, do ich ostatniej kropli krwi, ostatniej łzy, i do ostatniego grosza, z którego będzie ich można wycisnąć.
A Polska?
Wychodzi na to, następna w kolejności...jak się ukraińcy skończą.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 387
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
-Stalowy-
No, tak nie można!
Forumowicz używa mózgu, i nie wacha się tego robić.
Co z MIEJSCA sytuuje taką osobę, jak agenta kremla, ruską onucę i całą resztę epitetów, którymi się w Polsce obrzuca ludzi inteligentnych.Myślących.
Czyli takich, którzy jeszcze mają szare komórki i potrafią ich używać, co się BARDZO nie podoba tym, którzy narzucają narrację tego, co się w wokól Nas dzieje, w tym układzie na Ukrainie.
Naprawdę, trzeba działać w kierunku WYGASZENIA tego konfliktu, a nie jego ZAOGNIANIA.
Tym bardziej jeśli chodzi o stronę Polską, o Nas, Polaków, bo ja, jako obywatel RP, jeszcze bym mógł warunkowo, powtarzam WARUNKOWO popierać NIEKTÓRE działania rządu w zakresie Ukrainy.
No,gdyby tylko Polska była położona z DALA od granic FR, czy ja wiem, tam gdzie Hiszpania, czy Portugalia.
Ale nie pod nosem FR. Bo to się naprawdę żle skończy.
Krótkowzroczność naszych polityków, przeraża.
Cynizm polityków w UE, zwala z nóg.
A kompletne "zdesumienienie", polityków z USA, naprawdę zatyka oddech. Bo oni tą Ukrainą będą grać, i zarabiać na niej, aż do OSTATNIEGO ukraińca, do ich ostatniej kropli krwi, ostatniej łzy, i do ostatniego grosza, z którego będzie ich można wycisnąć.
A Polska?
Wychodzi na to, następna w kolejności...jak się ukraińcy skończą.
No cóż, często w polityce i interesach sentymentów nie ma i tak jest wszędzie na świecie.
Dlatego każdy konflikt, walki zbrojne są dla kogoś okazją do zarabiania kasy.
Tam, gdzie w grę wchodzą olbrzymie pieniądze, wiele rzeczy innych przestaje się liczyć, bo: pieniądz, interes polityczny zawsze będzie stawiany na pierwszym miejscu.
I wiedzą o tym politycy unijni, jak i politycy w USA.
Oni wiedzą dobrze, że na Ukrainie giną cywile, że giną ukraińscy żołnierze, ale nie zatrzymują tego, bo na tym korzystają.
A naprawdę: dobry interes na czymś, dobra kasa potrafi przesłonić wszystko inne i tak się dzieję na całym świecie.
I prawie nikt z tego nie zrezygnuję, jeśli "kura znosi złote jajka".
Także, wojna ukraińska, to jedno, a interesy polityczne, korzyści w tym kraju, to druga rzecz.
I Unia Europejska, jak i USA biją się teraz z Rosją, bo Rosja im zaczęła przeszkadzać w ich, politycznych interesach.
A wiadomo, że każdy chce na czymś skorzystać i z tego raczej nie zrezygnuję i będzie się o coś bił z kimś.
I tak teraz się dzieję w wojnie ukraińskiej.
Nie ma tam prawie żadnych sentymentów dla Ukraińców, dla zniszczonego kraju.
Mogą współczuć tylko wolontariusze w Polsce i nie tylko w Polsce, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym.
A ten, kto ma w czymś jakiś "interes", to będzie robił wiele, aby z tego skorzystać.

Nawet w Rosji mówią i kierują słowa do Zachodu: "Najwyraźniej Zachodowi zależy na tym, aby zabić ostatniego zołnierza ukraińskiego, aby jak najdłużej tam walki trwały". Bo strona rosyjska chce ugody i mówią o tym w Rosji, ale uparci są w Kijowie i na Zachodzie.
A Ukrainą "steruję" już nie rząd ukraiński i prezydent, a Unia Europejska i USA.
Bo finansują Ukrainę z własnych środków, więc dyktują tam warunki.
To nie jest za nic.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 387
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Z Rosją trzeba się liczyć, bo jest to Mocarstwo światowe, jaka by Rosja nie była.
I liczą się z Rosją Chiny ( Sojusznik największy Rosji ), Indie, Turcja i wiele innych krajów na świecie.
Natomiast, Unia Europejska jeszcze przed wojną też jakoś tam liczyła się z Rosją, bo przecież wspólpracowała z Rosją.
Surowce rosyjskie prawie cała Unia Europejska kupowała, nie tylko Polska.
Zresztą, nadal, pomimo wojny ukraińskiej pewnie niektóre kraje unijne dalej jakieś surowce z Rosji kupują.
Nie każdy rząd w niektórych krajach unijnych, a także w krajach Europy, poza unijnych jest przeciwko Rosji.
Zawsze ktoś będzie popierał Rosję w Europie, pomimo wojny i róznych sytuacji i tego nikt nie zmieni.
Unia Europejska nie może zakazać wszystkim krajom unijnym i poza unijnym, aby nie popierać Rosji i nie współpracować z Rosją.
Nie każdy tak samo uważa i myśli, jak politycy w Brukseli, co do sprawy Ukrainy i wojny w tym kraju. Również rząd w USA.
Oni się na Rosji odgrywają i o wszystko teraz oskarżają Rosję ( przede wszystkim politycy w Brukseli i w USA ), gdyż Rosja im przeszkadza w ich interesach politycznych na Ukrainie.
Gdyby nie mieli żadnych tam interesów, to by nie odgrywali się na Rosji i by się nie mieszali do wojny.
Bo Rosja dla polityków w Brukseli była dobra, jak współpracowali z Rosją, a nawet w 2018 roku w Rosji zorganizowano Mistrzostwa w Piłce Nożnej i Rosja była gospodarzem w tym sporcie.
I wtedy było dobrze i Rosja zła nie była dla Zachodu.
A przecież już trwała wojna w samym Donbasie, gdzie wspierała Rosja tam separatystów od 2014 roku.
Takie są fakty.
Tylko wtedy to oni, w Unii i USA jeszcze nie mieli tam takich "politycznych interesów", bo nie dyktowali swoich warunków na Ukrainie, chociaż też jakiś tam wpływ mieli na walki w samym Donbasie.
Ale był też inny prezydent Ukrainy, Poroszenko, który jest ukraińskim Oligarchą i nie był tak wcale przychylnie nastawiony do Zachodu.
Najbardziej przychylny do Zachodu jest obecny prezydent, który zezwolił Unii i USA n to, by jego krajem dyktowali politycy Zachodu i dlatego tam jest to, co teraz jest.
Im dłużej Zachód, USA, razem z Polską będą przedłużali walki na Ukrainie ( które tak naprawdę cały czas tylko najczęściej odbywają się w Donbasie, tak jak to było od 2014 roku, a na większości terenie Ukrainy nie ma działań wojennych ), tym będzie więcej ludzi cywilnych ginęło i samych żołnierzy ukraińskich.
Także, Zachód, razem z Polską także finansują wojnę ukraińską, poprzez to, że przekazują cały czas broń i pojazdy dla "biednych Ukraińców", którzy są tacy... biedni... poszkodowani... a tak naprawdę prawie nikt dla nich nie ma tam sentymentów, jeżeli chodzi o korzyści polityczne Polski i Zachodu.
 

Gulden

Bywalec
Dołączył
24 Kwiecień 2023
Posty
292
Punkty reakcji
40
-Stalowy-
Sugeruje forumowicz, że Zelenski i jego kamanda w Kijowie, są li tylko narzędziami zachodu, na czele z USA, którym to narzędziem mają zdestabilizować, i przewrócić do góry nogami FR?
Tak na dobrą sprawę, ta FR, to niezły kąsek, mają wszystko co potrzebne nowoczesnej gospodarce, od surowców, poprzez minerały i całą resztę, bez której nie można się obejść, bo przemysł stanie.
I nie chcą tego rozdawać potrzebującym za darmo...
Ciekawe kiedy się w końcu ukraińcy połapią, że oni nie walczą o swoje, tylko są figurantami w światowej rozgrywce, za którą płacą krwią, łzami, destabilizacją swojego państwa, i utratą dorobku życia?
I po tej wojence, tak czy siak pozostaną z rosją za płotem?
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Bachmut ... właśnie zyskał nową wspólną wysokość, obecnie na te chwile coś między 1 a 2 metrami nad poziomem gruntu.
Uczynił to ten, który waszym zdaniem od roku cacka się z Ukrainą a cacka bo mocy nie ma...
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 387
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
-Stalowy-
Sugeruje forumowicz, że Zelenski i jego kamanda w Kijowie, są li tylko narzędziami zachodu, na czele z USA, którym to narzędziem mają zdestabilizować, i przewrócić do góry nogami FR?
Tak na dobrą sprawę, ta FR, to niezły kąsek, mają wszystko co potrzebne nowoczesnej gospodarce, od surowców, poprzez minerały i całą resztę, bez której nie można się obejść, bo przemysł stanie.
I nie chcą tego rozdawać potrzebującym za darmo...
Ciekawe kiedy się w końcu ukraińcy połapią, że oni nie walczą o swoje, tylko są figurantami w światowej rozgrywce, za którą płacą krwią, łzami, destabilizacją swojego państwa, i utratą dorobku życia?
I po tej wojence, tak czy siak pozostaną z rosją za płotem?
Przecież wiadomo, że prezydent i rząd ukraiński już nie rzadzą w swoim kraju, tylko są "pod dyktando" Unii i USA.
Sam ukraiński prezydent na to sobie pozwolił.
Poroszenko na to nie pozwolił Zachodowi, jak był prezydentem. Nie pozwolił aż tak, bo jakieś tam kontakty z Zachodem miał.
No ale on jest Oligarchą ukraińskim, więc on rządził Ukrainą.
Rosja nigdy na to nie pozwoli Zachodowi, aby oni dyktowali coś Rosji.
Rosja nie jest głupim krajem i jest sprytniejsza od całego Zachodu.
Zachód w starciu z Rosją nie ma najmniejszych szans i nie będzie miał.
Oni mogą się tylko łudzić, co do Rosji, ale...
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 387
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Sami Ukraińscy doprowadzili swój kraj do ruiny, gdzie nikt nie kazał im tego robić, a nawet Rosja nie kazała, a teraz mają problem, bo kraj zbankrutowany, zniszczony, a wojna jeszcze bardziej do tego dołożyła. No i obecny prezydent ukraiński musi być zdany na łaskę Zachodu, bo nie ma innego wyjścia i sam nic w swoim kraju nie zrobi.
Nie ma środków na rozbudowę swojego kraju. Nie ma środków własnych na armię ukraińską, więc potrzebuję środków z zewnątrz.
Ale za darmo nikt jemu nie daje środków, tylko za coś.
Za to, że USA jemu dyktują warunki, to mu płacą za to dolary. Tak samo Unia Europejska.
A rządzi i dyktuje ten, kto płaci i daję kasę.
A wie dobrze ukraiński prezydent w jakim kraju żył i żyję i jaka sytuacja jest w jego kraju.
Że sam się przyczynił, razem z innymi Ukraińcami do osłabienia kraju.
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
289
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Od samego początku o tym Wam mówię a Wy swoje. Aby zrozumieć czym jest Polska i dla kogo, niestety, trzeba odejść od ekranu, wsadzić pupsko w choćby autobus i choćby na chwilę wyemigorwać do tych, którzy Polskę "MEDIALNIE" chwalą, dopiero wtedy widać "prawdziwość" tych pochwałek. Zatem jaka jest prawdziwa rzeczywistość? Jest taka - o jakiej ja tu piszę. 90% globu traktuje ten kraj za kraj właśnie z epoki kamienia łupanego, jak ja i ... mają racę. Wszystko, czego nie złapiesz w tym kraju się roz...dala, wsio to tandeta, wsio w cenach z kosmosu, zero rozwiązań od ludzi dla ludzi, sypiąca się technologia i ogólnie mówiąc - od zawsze 100 lat za murzynami.
Czy, Wy kiedykolwiek widzieliście na zachodzie lub w innych krajach: UPS, MAMY PROBLEM! UPS - AWARIA, COŚ SIĘ SKITRAŁO, UPS, WYSTĄPIŁ NIEZNANY BŁĄD - JUŻ NAD NIM PRACUJEMY
??????
Wszystko najtańszym kosztem oby tylko wywiązać się z umowy i kar nie płacić, dlatego tylko w Polsce LTE w terenie w 90% przypadków w szczycie nie przekracza 20-25Mb/s. Tylko w Polsce telewizja została opętana przez apteki i innych gadów a ogólny repertuar zdawczy to w 65% przypadków same reklamy. I to jest urfaaa DVBT-HEVC? Na wuj i dla kogo zostało to stworzone?

POWTÓRZĘ SIĘ RAZ JESZCZE, ZATEM: POLACY, POLSKA - KUMPLI MAJĄ tylko GDY DUPSKA WYPINAJĄ.
A ZA RESZTĘ FANTÓW, KTÓRE NIBY PO PRZYJACIELSKU DOSTAJEMY PŁACICIE Z WŁASNEJ KIESZENI NAJCZĘŚCIEJ W CENIE RAZY-10 .... TUŻ PO POWSTANIU Z KOLAN I OTARCIU UST.


Ja wiem, wiem, często wrzucam niby nie na temat w każdy wątek, lecz miejscie chęć kiedyś zauważyć, że to wszystko do kupy ślicznie się ze sobą łączy. Ktoś z Was trzepie może interesy z ludziaszkami z Sudanu albo Nigeru? Nie? A czemu nie?
Bo to bidota z dzidami biegająca po pustyni robiąca wielkie gały na widok laptopa z IntelCentrino i 4GB RAM na pokładzie podłączonego do modemu HSPA+? No właśnie, tak samo Świat widzi ... Polskę :D
POLSCE NIEWIELE FANTÓW UDAJE SIĘ SPRZEDAWAĆ - TAKĄ TANDETĘ PRODUKUJĄ... NIKT POWAŻNY TEGO NIE CHCE
ale fanty to nie wszystko, liczy się przede wszystkim prawo a u nasm, znaczy się u Was te prawo jest... niestety PSYCHICZNE!
Tylko w Polsce przepisy działają wstecz...
Tylko w Polsce na legalu można w locie zmieniać umowy...
Tylko w Polsce jeden urzędas wydaje pozwolenie, Wy się z kasy wypłukujecie a potem, drugi urzędas to pozwolenie zabiera.
Tylko w Polsce najczęściej winny jest niewinny, bo ... prawdziwi winni żyją w układzikach.


POLACY KOCHAJĄ AMERYKANÓW, BO:
  • SĄ IDENTYCZNIE FAŁSZYWI
  • SĄ IDENTYCZNIE MATERIALISTYCZNI
  • SĄ IDENTYCZNIE CWANI
  • IDENTYCZNIE DYMAJĄ BLIŹNIEGO SWEGO
  • IDENTYCZNIE UZNAJĄ PSEUDO DEMOKRACJĘ ZA ŚWIĘTOŚĆ
  • SĄ IDENTTCZNIE PO...DOLENI...


Dlaczego zatem Amerykanie tak na serio nie kochają Polski?
Bo, żyją w tej demokracji znacznie dłużej i już wiedzą, że to cwany KIT/MIT/TRIK, wiedzą jak jej użyć aby sobie popupcyć.

PRZESTANIECIE SIĘ WYPINAĆ - ZNAJDĄ SOBIE INNYCH KUMPLI, W KOLEJCE UKRAINKA, MOŁDAWIA... I MASA INNYCH IMBECYLI.
Prześledź moje posty od początku :p Ja jestem tutaj chyba największą onucą a to wszystko dlatego że twierdzę trochę inaczej niż twierdzi ogół. Ja jestem przeciw włażeniu w dupę Ameryce ale mało kto rozumie co chcę w ten sposób przekazać ;P

Pozdrawiam
 
Do góry