Jak rozwinie się sytuacja na Ukrainie?

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Nie będę zniżała się do odpowiedzi na debilna tautologię, którą aby wymyślić, trzeba być mielizna intelektualną. A jeszcze większą, by ją powtórzyć.:)
Odwrotnie, to pytanie jest genialne, na kongresie kobiet tylko jedna kobieta zalapała o co chodzi, reszta mówiła że tak kobiety powinny mieć takie prawa jak ludzie. Zawsze jak oglądam ten odcinek Pyty ryczę ze smiechu, jestescie kochane.
Ja uwielbiam kobiety..... ale nie za inteligencję. Bez kobiet ten świat byłby do niczego.
Ja tobie życzę rozumu
Dziekuje, rozum i zdrowię jest najważniejsze. Zaczynam lubic te forum, znowu. Można pisać o wszystkim w dowolnym temacie, wolna amerykanka.
Zawsze tak chciałem.
Ciekawe czy Anioł, załozyciel tego forum , pierwszy własciciel wchodzi czasem tutaj.
 
Ostatnia edycja:

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Widzę, że Wy wszyscy za Ukraińcami tak, jak my stali za arabami kilka lat temu a dziś, a dziś każdy z nas pozbyłby się tego jakimkolwiek sposobem gdyby mógł. Pozdrowienia z araboAustrii, krainy niegdyś niemieckiej, czystej, bezpiecznej, bogatej, zadbanej, poukładanej a dziś mega niebezpiecznej, arabskiej po całości i zatrutej narkomanią, patologią i złodziejstwem. Za kilka lat Polacy tez zaczną wyć, tak jak wyje dziś 90% francuzów, włochód, anglików, niemców a nawet i hiszpanów, bo gdzie się nie odwrócisz to w obcym języku musisz gadać a wyjść solo na ulice po 23 każdego dnia bez giwery pod pazuchą to wyczyn, jak niegdyś skoczyć na bańkę do suchego basenu. Na razie nie widzicie, że już w prawie każdym zakładzie pracy jest przewaga obcych, z którymi często nie da się dłużej współpracować bo trzeba za nich pracować. Tutaj w AT szybko pogonili Ukrainę, naród roszczeniowy do granic bólu. Germanie nie popełnili już drugiego, identycznego błędu jak przed laty. Na dodatek, UE zachodnia zdaje sobie sprawę z faktu, że ukrainiec to zdolny jest pracować nawet za friko. Bardzo szybko wtedy zapadłby się lokalny rynek pracy, bo wystarczy rok albo dwa i ludzi rodowitych, nie byłoby już stać na to, co ten rynek wyprodukuje a Ukrainiec swoje zarobione Euro i tak zwinie do siebie. W krajach z deka już mądrzejszych nikt ich do pracy nie weźmie, sporadyczne wyjątki, może z 2,3,4 ukraińców na całą np. budolaną byrgadę składającą się z powiedzmy 50 osób a w Polsce? A w Polsce chyba już nie ma polskich brygad.
Czemu Wy widzicie zło tylko i wyłącznie w samej Rosji i w postępowaniu Putina? Europa zachodnia ubija Polskę swoimi firmami, korporacjami i pseudo towarem już prawie 20 lat, prawda a na 80% tego towaru, który sami wyprdukujecie Was samych po prostu nie stać. Ile czasu minęło od wejścia Polski do UE? I co? nadal zarabia się 4x mniej wydając za/na wszystko razy trzy więcej? Dlaczego, w polskich przydomach nie stoją 2-3-4 letnie Audi, BMW, Mercedesy tylko wysprzątany złom 18-22 letni z zachodu?
Dlaczego ten złom na zachodzie nikt nie kupi i kosztuje 6x mniej? Bo, Polska jest od zap....alania na dobre życie ZACHODU?
A dlaczego w 95% firm na zachodzie minimalna na ręke wynosi około 9-10 euro nałapkę i nikt a nikt nie idzie pracować za mniej a w Polsce klasyczny przedział to 16-22zł netto czyli 3.5 - 4.9 euro i pracują wszyscy?
Bo, Polacy przyjęli 10.000.000 tanich rączek do pracy które pracują za 16zł i dlatego nikt nie da więcej bo ma wybór? :))
Przecież ta cała Ukraina w Polsce to będzie za rok czy dwa mega katastrofa. Z tego co wiem już są TEAMy składające się z zakładów (zwłaszcza gastro) w których Polaka nie zastaniecie. Team'y te produkują wszystko dwa razy taniej, aniżeli nasi a nasi to kupują, hajs się kręci ale śmiga na wschód, nie zostaje w Polsce. Kogo zatem dzięki super pomocności za rok czy dwa będzie stać na chleb za 3 euro albo najem mieszkania w dużym mieście za 800 euro? Zagłada dla polskiej gospodarki nadchodzi pełną parą, tyle że nikt tego jeszcze nie chce widzieć. Kryzys jaki czeka osamotnioną Polskę w latach 2025-2030 wybije głodem pół tego narodu na amen. Koledzy Amerykanie tylko czekają z nowelizacją cenników CNG/LNG, reszta świata z ropką też! Czekają, aż kurki putinowskie w Polsce wyschną na amen, wtedy Polacy będą jeździć już tylko na osiołkach tankowanych sianem. Jeśli zapamiętacie te słowa to bez najmniejszego problemu o nich wspomnicie za niespełna dekadę i wierzcie mi na słowo honoru, Rosja już nigdy Polsce gazu i ropy nie sprzeda, nie za Waszego/Naszego życia. Duda i reszta zatankują sobie za Wasze a Wy za czyje?
Ciekaw jestem też, gdyby to Polska wylądowała na miejscu Ukrainy, czy Ukraina (patrząc na historię) ruszyłaby choćby palcem, aby Polsce pomóc, jak myślicie? Przecież, Polaków długo przed majdanem na Ukrainie traktowano jak szmaty. Skąd nagle taka miłość po obu stronach?
Do Was nie dociera że kraje takie jak Polska, Słowacja, Czechy, Węgry, Bułgaria, Ukraina i Litwa to postSłowiańska rasa, która charakteryzuje się przede wszystkim sprzedajnością, fałszywością, arogancją, wyzyskiem i podobnymi? Wszystkie te kraje składają się z takiej mentalności aż w 75%. Tego nie da się naprawić łącząc je w jeszcze większe bagno. Zasada tej fałszywej demokracji jest jedna, brzmi: oby do siebie, nic od siebie. Jest inaczej?
Jesteście w całości świadomi tego, dlaczego wogóle zaistniała wojna amerykańsko-rosyjska na terenie Ukrainy?
Bo niedorobione jankesy zazdroszczą Putinowi tego, że on może a zachód MUSI!
Wszędzie, od lat wielu gdzie tylko jakaś iskra od razu pojawia się matuszkaAmeryka z ofetą osprzętu bojowego.
Amerykańska demokracja żyje z wojen, żyje z nieszczęścia, żyje z dymu który w 90% sama "kręci".
W całej ROsji ni ema tylu bezdomnych co w jednym dużym mieście w USA.
Bezdomnych, narkomanów, złodziei, sutenerów, panienek za kasę i ćpunów z handlarzami.
Ameryka powinna wstydzić się wytykać paluchami rosyjską politykę!
Gdy Ameryka jedzie na front bez powodu wpitolić byle komu aby mieć gdzie sprzedać troche czołgów, Świat milczy, po pleckach poklepuje. Wymienić wszystkie interwencje militarne od 1945 do dziś, w których ameryczka łapki maczała?????
A Rosja w ilu? W trzech? W pięciu?
Moim zdaniem : ruskie i chińskie powinny się ugadać i amerykańskim raz a konkretnie pe .... ąć tak, aby już nigdzie w Świecie wojen nie kręcili.
Dlaczego zachód wysłuchał tylko i wyłącznie tych, którzy uciekli z Ukrainy na zachód i ani jednego, który zwiał na wschód, co?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Odwrotnie, to pytanie jest genialne, na kongresie kobiet tylko jedna kobieta zalapała o co chodzi, reszta mówiła że tak kobiety powinny mieć takie prawa jak ludzie. Zawsze jak oglądam ten odcinek Pyty ryczę ze smiechu, jestescie kochane.
Ja uwielbiam kobiety..... ale nie za inteligencję. Bez kobiet ten świat byłby do niczego.
Wiedziałam, że sam tego nie wymyśliłeś. :) Mi to się automatycznie skojarzyło z dziadygą w Muszce. Ja z kolei miałam ubaw, gdy zapewniał, jak to Rosja nie zaatakuje Ukrainy.🤣 Normalny człowiek po takim blamażu zaszyłby się w ,,mysiej dziurze'' i ludziom na oczy- ze wstydu nie pokazywał... Ale ten skompromitował się już tyle razy, że ma wprawę. Znowu wyskoczył jak diabeł z pudełka i cedzi te swoje durnowate teorie.
Nikt normalny nie traktuje go poważnie i o to mu chodzi. Nie grozi mu, że kiedykolwiek dojdzie do władzy kompromitując się już po całej linii, więc zarabia na garstce naiwniaków, co mu wierzą. Świetny sposób jak zarobić, by się nie narobić, w sumie. Głupi nie jest, odwrotnie cyniczny i cwany. Mnie najbardziej zastanawiają jego fani. Max 20 kilkuletnich pryszczatych inceli, jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Wyrosną, zmądrzeją. Gdy taki ma już od 3 z przodu w górę, to się zastanawiam, czy aby nie oberwał za mocno po łbie na ustawce kibolskiej? Generalnie nieciekawy obraz mi się maluje...

O to chodzi, by kobiety i mężczyźni się wzajemnie wspierali i szanowali, zamiast zwalczać. W wielu sprawach jesteśmy podobni ale też trochę się różnimy. Dlatego obie płcie mają światu dużo do zaoferowania i należy to wykorzystywać także w rządach, by były sprawiedliwsze.
Dziekuje, rozum i zdrowię jest najważniejsze. Zaczynam lubic te forum, znowu. Można pisać o wszystkim w dowolnym temacie, wolna amerykanka.
Zawsze tak chciałem.
Ciekawe czy Anioł, załozyciel tego forum , pierwszy własciciel wchodzi czasem tutaj.
Też nie lubię szalejącej cenzury, ale to forum poznałam niedawno, więc nie wiem jak tu było wcześniej. Pojawiłam się tu po zamknięciu komentarzy na większości portali, jako że propaganda z nich płynąca doprowadza mnie czasem do furii.;)
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
jako że propaganda z nich płynąca doprowadza mnie czasem do furii.
Nie widzisz czy nie chcesz widzieć?
Aaaa, już wiem, nie pozwalają Tobie widzieć!
Do kogo należą pseudo polskie portale takie jak wp, interia, onet i masa innych? Jak myślisz?
Do ameryczki, której zadaniem bojowym jest zdyskryminować Rosję jak się da i gdzie się tylko da?
Dlaczego, mądrzy ludzie siedzą na interiach, kafeteriach, onetach a nie na choćby VK.COM ?
Dlaczego, używają zakłamanego Googla zamiast Yandexu?
Dlaczego, używają patologicznego Windows zamiast Astra-Linux?
Dlaczego, posiadają skrzynki pocztowe w interii, wp, onecie, Gmailu a nie w Eclipso lub mail.ru?
Bo, lubią być głąbami sterowanymi czyimiś rączkami z wiecznie zasłoniętymi ślipiami z zakazem wypodiwadania się w trybie "swojego zdania"?
Bo, Polska to kraina od pokoleń "pańszczyźniana" i określenie "parafianina" choćby przez WIKIPEDIĘ nadal w modzie?
Parafianin w/g wiki = człowiek tępy, ubogi, prosty.

A faceszajsbook co ludziom z głowami zrobił,m najmując agentów o nazwie roboczej: międzynarodowa ekipa do spraw sprawdzania poprawności wpisów ? Międzynarodowa? Ucziwa? Składająca się z europejczyków nagonionych na wschód bez udziału choćby jednego ruskiego czy chinola?
I to jest ta demo(no)kratyczna poprawność?
Twój wpis został usunięty bo społeczność międzynarodowa uznała że ... nieuczciwie otwiera ludziom oczy.
A u ruskich na VK.COM (czyli zamienniku na zdezelowanego szajsbooka) nikt a nikt nigdy jakiegokolwiek wpisu (nawet tych z nagonką na Putina) nie usunął. Dziwne, co? Tylko w popierd.... Polsce TWÓJ POST ZAWSZE TRAFIA DO MODERACJI I ZOSTANIE OPUBLOKOWANY GDY MODERATOR SPRAWDZI, czy oby dobrze się wypowiedziałeś. Za coś takiego powinno być z dziesięć lat do mamra i to z miejsca.

Demokracja to gwarancja wolności słowa? Ale czemu tylko słowa amerykańskiego?
Bo, demokracja to nowa forma uboju społecznego, zaszyfrowany reżim z uczciwością w żadną stronę - ustawiony na produkowanie obywateli grzecznych i zapi...dalających za michę ryżu na szlachtę?
ohhhh, króle wróciły hahahaha!
Tak, tak, masz być grzeczny i myśleć tak jak inni myślą. W zamian dostaniesz 5G, LTE, DVBT i 100GB co miesiąc, abyś mógł czytać to, co Tobie inni nakazują.

W USA zasoby już się kończą. Liczba bezdomnych, ćpunów, bezrobotnych, zadłużonych, bezdzietnych, spedałkowanych, bezmózgich od lat jest przekłamywana a sama Ameryka sztucznie na powierzchni bagna utrzymywana. Susza im wykończyła lasy i wsio wokół bo sobie przez 50-60 lat nie żałowali i furmai z silnikami 5.0 czy 6.0 hulali, marnuąc po 20-25L paliwa na każdej setce kilometrów.
W USA bez słynnych ubezpieczeń od których zależy żywot Twój i często całej Twojej rodziny jesteś smieciem. Tych smieci z roku na rok przybywa.
Z ruskich sięśmieją, bo na sibirze miasta puste stoją (a tam jest realnie nieopłacalny transport, pogoda na minusie do granic bólu więc normalny to zrozumie) a tymczasem słynne Ditroit padło na amen w krach jak ta lala.

Wiecie, czemu istnieje wojna amerykańsko - rosyjska na Ukrainie?
Bo, nie ma to jak się ponapietalać czyimiś rączkami na czyimś gruncie, to po pierwsze a po drugie, chyba tylko Putinowi zostało normalne społeczeństwo, lasy, rzeki, jeziora, paliwko i cała reszta.
Ameryka panikuje, oni wiedzą że drugą saharą za dwie dekady zostaną i na nic się zdadzą wtedy łącza 5G, LTE, internecik, Microsoft, Intel i masa innych przekrętasów gdy w kranie wody zabraknie. Tak, tak, za 20 lat do UE "nordstream/em" Putin będzie pompował wodę pitną a nie ropkę i będzie ona droższa od ropki kilka razy.
A Polska osamotniona wtedy po każdej ze stron - mająca na pieńku z germanami, czechami, ruskimi co będzie tankować w gardła?
Ścieki z Wisły?
:)

Czym jest dzisiaj demokracja?
Niczym! Gdybym stanął w środku Warszawki i głośno krzyczał to, co wyżej napisałem - pewnie dostałbym urlop ze trzy latka za kratkami za mowę nienawiści i tworzenie propagandy połączonej z agentowaniem na rzecz ruskich. Urlop od Ziobra lub kólkę w łeb od jakiegoś ukra lub siekierę w plecy od polaka - rodaka.
Mylę się?
 
Ostatnia edycja:

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Po co? Aby, ponad 86% poparcie ludności powiesiło mnie na jakimś drzewku?
Putin to nie kaczucha, która żebrze o 20% naciągając kolejne 20. Nic dla ludzi nie zrobił, nic, kupił sobie patologię za 500+ a resztę dociągnął ze wschodu. Teraz ma swoich wiernych wyborców w paczce minimum 25.000.000 i wygraną w kieszeni a w kraju bida aż piszczy.
Byłem na vk.com ponad 2 lata. Portal niby wolny, niby rosyjski facebook. Wiesz jakie tam ma Putin poparcie? Lekką ręką 92-93%! Serio!
A najlpsze jest to, że w stopce miałem namazane POLAK Z POLSKI i nigdy w życiu łomotu od kogokolwiek nie dostałem. A u nas?
A u nas ukrom cmokają pupy a naszym kosy w plecy ładują, ot mi polszczyzna.
Czego tu bronić w tej wojnie, gdy ukraińce fałszywi i wredni jak my sami, czego? Nowych terenów łowieckich dla pseudo polskich korpo, aby mogły sobie żabki i inne gady na ukrze otwierać czy może rżnąć kumpla, chcąc wykupić nieruchomości za damski wuj na ich terenach a potem wypupcyć
każdego ukra jak nas wypupcono? U nas ten sam wał był z wykupem mieszkań za złotóweczkę od metra gdy demo(no)kracja nastała, pamiętasz?
I co teraz? I teraz nabyte niegdyś M3 za 15tys.zł można opietolić za 600-700 tys.?
Ukry to głupie jak te polskie, oni myślą że pomoc dostali, tiaaaaaa, aha!
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Po to samo, po co ,,w środku Warszawki głośno krzyczał to, co wyżej napisałeś'':)- po wolność słowa:cool:
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Jeśli ludziom w Finlandii nie podoba się premier, to niech w następnych wyborach zagłosują inaczej, albo niech właśnie protestują.
No i ludzie w Finlandi własnie to zrobili. Partia pani nowoczesnej premier która lubi bawic się za państwowe pieniądze własnie przegrała wybory i była dopiero na trzecim miejscu, obywatele pokazali że sami nie są aż tak nowoczesni jak piękna pani premier.
Mi to się automatycznie skojarzyło z dziadygą w Muszce. Ja z kolei miałam ubaw, gdy zapewniał, jak to Rosja nie zaatakuje Ukrain
Akurat to samo mówiły służby większości państw bo ten atak był bez sensu. Rosja miała za mało sił do takiego ataku i wszyscy oprócz Rosjan o tym wiedzieli. Putin powinien zlikwidować swoje służby wywiadowcze a ludzi za to odpowiedzialnych postawić pod Sąd.
Przez tych ludzi Rosja wplątała sie w coś co osłabi ją j na dziesięciolecia.
No i zgineło mnóstwo dobrych żołnierzy całkowicie niepotrzebnie. Putin wysła 200 tysiecy żołnierzy na armię dwa razy liczniejszą i gotową do walki.
O to chodzi, by kobiety i mężczyźni się wzajemnie wspierali i szanowali, zamiast zwalczać.
Faceci ci hetero nie zwalczają kobiet bo nie mogą, natura tak nas stworzyła że do dobrego samopoczucia kobiety są nam niezbędne.
Jesteśmy bardzo mało skomplikowanymi stworzeniami.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
No i ludzie w Finlandi własnie to zrobili. Partia pani nowoczesnej premier która lubi bawic się za państwowe pieniądze własnie przegrała wybory i była dopiero na trzecim miejscu, obywatele pokazali że sami nie są aż tak nowoczesni jak piękna pani premier.
No i o te państwowe pieniądze się na pewno rozeszło, nie o ,,nowoczesność'', jak to ująłeś. Finlandia jest krajem bardzo uczciwym. Dla Finów chcących robić w Rosji interesy powstała ponoć specjalna książka biznesowa, uczaca jak i komu tam dawać ,,prezenty'', by coś załatwić.;) To jedyny kraj, w którym żaden urzędnik nie był skory do przyjęcia łapówki, podczas prowokacji dziennikarskiej.
Oni nie wybaczają takich rzeczy, jak defraudowanie pieniędzy. Uczciwość, skromność to podstawowe elementy fińskiej kultury.
Akurat to samo mówiły służby większości państw bo ten atak był bez sensu. Rosja miała za mało sił do takiego ataku i wszyscy oprócz Rosjan o tym wiedzieli. Putin powinien zlikwidować swoje służby wywiadowcze a ludzi za to odpowiedzialnych postawić pod Sąd.
Przez tych ludzi Rosja wplątała sie w coś co osłabi ją j na dziesięciolecia.
No i zgineło mnóstwo dobrych żołnierzy całkowicie niepotrzebnie. Putin wysła 200 tysiecy żołnierzy na armię dwa razy liczniejszą i gotową do walki.
Jednak zaatakowała i co do tego nie ma wątpliwości. A kto na tym najbardziej cierpi? Rosyjskojęzyczna ludność właśnie. Więc tu o żadne ,,wyzwalanie'' nie chodzi, tylko o kiepską próbę obrony interesów państwa na przyszłość. Siermiężną i kosztującą życie mnóstwo ludzi, jak to w Rosji jest tradycją...
Faceci ci hetero nie zwalczają kobiet bo nie mogą, natura tak nas stworzyła że do dobrego samopoczucia kobiety są nam niezbędne.
Jesteśmy bardzo mało skomplikowanymi stworzeniami.
Odwrotnie- najbardziej zwalczają kobiety heteroseksualni szowiniści, którzy chcieliby mieć z nas swoje zabawki, pod kontrolą. O naszym dobru nie myślą, tylko o własnej wygodzie. Na szczęście Polska jest normalnym krajem i tacy stanowią mniejszość. A to młode pokolenie jest już prawie wolne od tego i za oczywistość przyjmuje równouprawnienie.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
A tak przy okazji tych Finów, sam obaliłeś własną teorię, jakoby kobiecie w polityce więcej wybaczano, niż mężczyźnie.;)
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Więc tu o żadne ,,wyzwalanie'' nie chodzi, tylko o kiepską próbę obrony interesów państwa na przyszłość
No to oczywiste że zawsze chodzi o to, z tym ze ci Rosyjskojęzyczni to też czesc państwa. Ja nie lubię JKM ale on głupi nie jest i powiedział to co było oczywiste dla wszystkich myślących ludzi i dla służ większości państw świata. Identycznie mówili polscy generalowie itd.
Odwrotnie- najbardziej zwalczają kobiety heteroseksualni szowiniści, którzy chcieliby mieć z nas swoje zabawki, pod kontrolą.
Ja myślę że dla was szykuje się zły czas, gdy tylko lobby LGBT przejmie władzę okażecie sie całkowicie niepotrzebne. Poczytaj o mężczyznach informujących ze są kobietami i pomysl jakie wy z nimi macie szanse bez pomocy tych złych hetero mężczyzn?
Mężczyzni do kobiet się nie wtrącają, nie każą wam żyć tak jak my chcemy.
A co robią zwariowane feministyczne pseudo-kobiety? W tych nowoczesnych państwach chłopcy w przedszkolach muszą sikać na siedząco bo tak chce równouprawnienie. Genialne kobiety.... ale nawet podpaski, tampony itd mężczyzni musieli wam wymyslić i wyprodukować.



A tak przy okazji tych Finów, sam obaliłeś własną teorię, jakoby kobiecie w polityce więcej wybaczano, niż mężczyźnie.;)
Mężczyzna by już siedział w więzieniu.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
No to oczywiste że zawsze chodzi o to, z tym ze ci Rosyjskojęzyczni to też czesc państwa. Ja nie lubię JKM ale on głupi nie jest i powiedział to co było oczywiste dla wszystkich myślących ludzi i dla służ większości państw świata. Identycznie mówili polscy generalowie itd.
On się wygłupił zapewniając, że żadnej wojny nie będzie. Podczas gdy taki laik, jak ja, ale trochę znający Rosję, z niepokojem czekał na koniec Olimpiady w Chinach... To, że on nie jest głupi, tylko cwany i cyniczny, napisałam wcześniej. Tym zabawniejsze jak się wysypał w temacie o wojnie.
Ja myślę że dla was szykuje się zły czas, gdy tylko lobby LGBT przejmie władzę okażecie sie całkowicie niepotrzebne. Poczytaj o mężczyznach informujących ze są kobietami i pomysl jakie wy z nimi macie szanse bez pomocy tych złych hetero mężczyzn?
Mężczyzni do kobiet się nie wtrącają, nie każą wam żyć tak jak my chcemy.
A co robią zwariowane feministyczne pseudo-kobiety? W tych nowoczesnych państwach chłopcy w przedszkolach muszą sikać na siedząco bo tak chce równouprawnienie. Genialne kobiety.... ale nawet podpaski, tampony itd mężczyzni musieli wam wymyslić i wyprodukować.
To źle myślisz. Spokojna twoja głowa, nic nam nie będzie. Radzę ci odstawić te straszące cię szmatławce. Zastraszanie jest formą manipulacji ludźmi. Miej tego świadomość. Myślisz po co- co kawałek nowy ,,koniec świata''?;)
Właśnie najbardziej mężczyźni próbują włazić kobietom na głowę. Patrz patriarchalne kultury. Myślisz, że taka kobieta sama z siebie chce podduszać się w chuście i patrzeć na świat przez siatkę na oczy? Nie. Wymyślił to facet, chcący ja kontrolować, bo jego własne kompleksy, leki i durnowate ego wzięły górę. My na szczęście nigdy do takich absurdów nie doszliśmy, a równouprawnienie mamy wywalczone. Zresztą, jako pierwsza dała nam je ewangelie, chociaż lewackie fanatyczki są zbyt zacietwierzone, by to przyznać.
Nie wiem kto wymyślił podpaski, ale wiem jedno- mnóstwo kobiet i mężczyzn nie zgodzi się na absurdy. Natura jak zwykle się wybroni. Gdy wskazówka za bardzo wychyli się w lewo, zaraz potem opadnie w prawo, by wreszcie osiągnąć równowagę, do której dąży natura i zdrowy mentalnie świat.
Mężczyzna by już siedział w więzieniu.
Nie wiem jakie jest dokładnie prawo w Finlandii, ale kraje północy nie kojarzą mi się z surowym kodeksem karnym. Podejrzewam, że preferowaliby karę finansową, zamiast życie na koszt podatnika w ośrodku przypominającym przedszkole. Mylę się?
Zresztą, czy Berlusconi, którego użyłeś za porównanie, ostatecznie siedział?
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Zresztą, czy Berlusconi, którego użyłeś za porównanie, ostatecznie siedział?
Za co mial siedziec? Zrobił sobie impreskę w swoim domu za swoje pieniądze? Czy to nielegalne? Były prostytutki ale to nie jest zakazane we Włoszech.
Myślisz, że taka kobieta sama z siebie chce podduszać się w chuście i patrzeć na świat przez siatkę na oczy?
Myślę że to prawdopodobne, na YT są filmy Polek które wyszły za muzułmanów i tak chodzą... i są zadowolone.
Na dodatek kobiety w każdej religi są najbardziej religijne.
Nie myśl że każdy chce tego co ty, to bardzo powszechne wsród lewaków. Demokracja jest wtedy gdy ktoś robi tak jak lewak chce.
Są różne kultury i rózne pojmowanie szczescia.
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Lubisz propagandę, Saymonie?
Ja nie lubię. Tak jankeskiej, jak ruskiej.
Nie lubisz propagandy itd? To nie oglądaj TVP, TVN, nie wchodz na portale typu Onet.... w zasadzie internet też jest pełen propagandy, cenzury itd.
Na YT zablokowano wszystkie ważniejsze kanały ludzi z Rosji by nie pokazywali innej wersji niż ukrainska.
A w Polsce? W Polsce ABW wbrew konstrytucji zablokowały portal Najwyższy Czas symatyzujący z Konfederacją. Bo dlaczego nie? Kto silnemu zabroni?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Z tego, co widziałam w necie dostał wyrok skazujący- nieprawda?

No i dobrze- jeśli same tego chcą a nie jakaś policja obyczajowa, ojciec i brat im to narzuca. Sporo z nich to ofiary syndromu sztokholmskiego, które jakoś sobie racjonalizują swoją sytuację. Może niedotlenienie mózgu od tej chusty?
Po prostu ktoś im tak wmówił, zamanipulował strachem i przyjęły, że tak muszą. Jak widzą inny świat i chcą żyć po swojemu, rodzinki im na to nie pozwalają. Samo to dowodzi, ze to nienormalna kultura. Bo u nas jeśli dorosła osoba decyduje się na takie zycie, nikt jej tego nie zabroni.
Usilnie próbujesz mnie o tych lewaków przypiąć, po co? Ma mnie to obrazić? Nie obrazisz mnie tym. Pisałam już, że jestem gdzieś po środku ze swoimi poglądami, czy ciebie to przerasta, że ktoś może nie być ani lewakiem, ani prawakiem?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Nie lubisz propagandy itd? To nie oglądaj TVP, TVN, nie wchodz na portale typu Onet.... w zasadzie internet też jest pełen propagandy, cenzury itd.
Na YT zablokowano wszystkie ważniejsze kanały ludzi z Rosji by nie pokazywali innej wersji niż ukrainska.
A w Polsce? W Polsce ABW wbrew konstrytucji zablokowały portal Najwyższy Czas symatyzujący z Konfederacją. Bo dlaczego nie? Kto silnemu zabroni?
No i właśnie nie oglądam. Zdziwiony?
Wyszukuję tylko informacje, które jakoś mnie dotyczą. Sprawdzam w różnych źródłach.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Z tego, co widziałam w necie dostał wyrok skazujący- nieprawda?
Nawet nie wiedziałem ale sprawdziłem że podobno trzy z prostytutek miały ponizej 18 lat, o to chodziło.
Ale własnie przeczytałem że nie został uznany za winnego.

Silvio Berlusconi uniewinniony. Były premier Włoch przekonywał, że padł ofiarą spisku​

Prokuratorzy domagali się dla byłego premiera Włoch sześciu lat więzienia i konfiskaty 10 milionów euro, ale zdaniem mediolańskiego sądu winy nie dowiedziono. Uniewinniono też pozostałe 28 osób oskarżonych w sprawie.
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Finowie? A co ma do gadania garstka ludzi wykluczonych z cywilizacji?
Oni tam na polnocy bladego pojecia o Swiecie nie maja. 85% Skandynawii to pustynia.
Gdy wrzucisz na te pustynie zaledwie kilka milionow obywateli ... zyje sie wtedy jak w raju. Ci ludzie nie wiedza co dzieje sie na poludniu, bo do zimnej Skandynawii ukrow, arabow i innych przybyszow po prostu sie nie pcha, no po co? Jagody beda zbierac czy dzikow w lasach pilnowac?
Finowie nie posiadaja wiedzy na temat aktualnej oferty zyciowej reszty UE a krzycza jak .. jak... my :)

Kolejna sprawa to czytanie internetu. Powiadacie, kto zna rosyjski?
Kazdy z nas!
Wystarczy kliknac trzy razy!
Pacjent nazywa sie TWP TrANSLATE, wtyczka np. do Firefoxa. Tlumaczy strony jak dzika, fora w locie, wszystko od A do Z. Bez problemu da sie z ruskimi czy nawet chinskimi na forach obcowac, bardzo polecam.

A co to TVP i TVN to ja juz nawet telewizora nie mam, znaczy sie mam ale nie pamietam kiedy byl wloczony ostatni raz. Nie da sie na to patrzec, zwlaszcza wtedy, gdy rozumie sie chocby 3 inne jezyki i oglada TVSAT.
Swiat podzielony jest na partie, jest ich kilka, kazda co innego gada. Tego nie da sie juz trawic, moim zdaniem szkoda czasu i zycia.

PS. Sorry za brak polskich znakow, klawiatura mi strajkuje.
 
Do góry